Zakładki

ParaPa: Miasto Tańca

Alternatywne nazwy: ParaPa, Parapa

ParaPa on-line - darmowe gry wieloosobowej fabularna gra online, realizowane w dość nietypowym formacie do WNP symulatora społecznego. Co wszystko jest powiązane w tańcu - to wszystko tylko po to aby stworzyć niepowtarzalny i wyjątkowy klimat w grze, a cała gra online ParaPa został stworzony, aby dać graczom możliwość przedstawienia nowych przyjemnych znajomości, poznać nowych przyjaciół w sieci i poza nią, a może nawet spotkać bratnią duszę. To prawda, bo gra ma specjalną okazję do świętowania ślubu. Wszystko, co jest potrzebne, aby wziąć ślub - jest znaleźć pannę młodą lub pana młodego, a wraz z nim udać się do kościoła, gdzie uroczyście koronowany. ParaPa gra online warto spróbować przynajmniej raz, aby go odtworzyć.

Nie Zarejestrowany w ParaPa gry zajmuje wiele czasu i jest bardzo prosta procedura. Będziesz musiał wpisać:

 • Nazwa twojej postaci gry
 • Hasło dostępu do gry
 • Twój e-mail

Gdy do Twojej skrzynki e-mail otrzymasz list z powiadomieniem, że ParaPa Rejestracja zakończona, można łatwo pobrać klienta i zacząć grać.

Wymagania systemowe Gra jest bardzo wyrozumiały, grać ParaPa, musisz mieć:

 • Procesor o częstotliwości taktowania 700 MHz
 • 512 MB RAM
 • 128 MB karta wideo
 • 4.5 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Gra ParaPa Internecie z natury jest zaawansowanym zręcznościowa i to jest to, co przyciąga i grać. Sterowanie jest bardzo proste i wszystko, co musisz wiedzieć - to kilka podstawowych kluczy. Ogółem do Twojej dyspozycji, są cztery obowiązkowe ruch kilkanaście kroków i sztuczek numer ogromne combo. Aby stać się królem parkietu, trzeba dość szybko przeszkolić reakcji. Więc to nieskomplikowany sposób na ulicach zaczynają się bardzo prawdziwe sławna kraj tańca. Oczywiście, wiedza techniczna będzie dość mało, trzeba będzie utrzymać samym tempie, zgodnie z rytmem, ale to nie jest tak łatwe, jak może się wydawać.

Większość kroków tanecznych w grze są mierzone w ustalonej liczbie punktów określonych przez jakość wykonania tych ruchów. Zaczynam grać w gry online ParaPa nie dyskontuje tak ważną wskaźnik grę jako napęd. Jest to analogiczne do systemu combo, które pozwala na wykonywanie bardzo skomplikowanych sztuczek i kombinacji tanecznych, które będą bogato cenione.

ParaPa Gra gra z pewnością cieszyć się nie tylko profesjonalnych tancerzy i tych, którzy nigdy nie próbowali go sobie w tej roli. Gry towarzyskie zapewnia, że ​​bohaterowie w edytorze gry pomyślał o szczegóły i jest doskonałym narzędziem do tworzenia niepowtarzalny charakter. Twoja wyobraźnia będzie Twoim prawdziwym pomocnikiem, ponieważ nie ma ograniczeń przy tworzeniu postaci w grze nie ma. Twoja postać może wyglądać, co tylko chcesz: będzie skopiować Twój lub inny absolutnym przeciwieństwem - to do ciebie.

W grze istnieją cztery rodzaje waluty gry:

 • Monety
 • Punkty
 • Kontrole
 • Taniec

Punkty zdobyte podczas tańców

Kontrole można kupić z aukcji

Monety są zasadniczo równoważne rzeczywistym waluty, które można umieścić w grze

Taniec sam rodzaj nagrody wydawane są dla Ciebie za zwycięstwo w różnych tanecznych pojedynków i turniejów. Przy okazji, co i stojący za nią konkurować z pewnością warto

Ta różnorodność wirtualne pieniądze, możesz spokojnie przeznaczyć na zakup tych lub inne udogodnienia w postaci odzieży, obuwia, akcesoriów lub elementów swojej garderoby. Jeśli dbasz o swój status, można nawet dostać motocykl lub samochód. Należy zauważyć, że Gra ParaPa bardziej interesujące, gdy oprócz va ParaPa będą grać więcej i twoi towarzysze.

Gra posiada system klanowy, stwierdzając, że między innymi również daje prawdziwy bonus.

Podsumowując itok pod wszystkie opisane powyżej, należy stwierdzić, że gra Parapa wielki, to daje niezapomniany czas w wirtualnym świecie tańca i pozwalają mieć kilka ciekawych nowych przyjaciół. Nie marudzić, zarejestruj się i popływać w prawdziwym mieście tańca!