Zakładki

Prowadzący

Alternatywne nazwy: Wiodący, prowadzący gry, wojna w Internecie

Główny Online - darmowe gry wieloosobowej oparte na przeglądarce gra fabularna online, który opowiada o czasach Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. Prowadząc grę online jest idealny dla każdego, kto jest zmęczony niekończącą dominacji science fiction i fantasy, gry i kocha historię, rodzimych ziem. Należy zauważyć, nawiasem mówiąc, że gra została napisana przez czołowych deweloperów Online WNP i dlatego mogą być słusznie uważane za rodzime.

Dołączył Główny gra nie potrwa długo i będzie jasne dla wszystkich, którzy chcą się przyłączyć. Aby się zarejestrować, należy wpisać:

· Nazwa postaci

· Hasło dostępu do gry

· Adres e-mail, która zostanie wysłana pismo informujące, że rejestracja zakończona Główny

Wymagania systemowe w celu rozpoczęcia gry on-line Główny minimalne, ponieważ gra nie posiada klienta i można go odtworzyć na każdym komputerze z dostępem do Internetu.

Na początku gry każdy z graczy otrzymuje prawo do wyboru strony, pod flagami z którym będzie walczyć

· Wehrmacht

· Armia Czerwona

Gdy już zdecydujesz się na stronie, będziesz miał rangę prywatny, otrzymane że zaczyna trudną drogę do zaszczytny tytuł marszałka armii. Należy zauważyć, że w szeregi bardzo wojskowe, nie jest tylko "na pokaz", zapewniają dostęp do pewnych przywilejów, które można podziwiać wspinania się po szczeblach kariery. Ogólnie rzecz biorąc, są to te same poziomy pozycja i analogii w grze. Oprócz zwiększania ich w grze, istnieje system specjalizacji. Jest on umieszczony tak, że otrzymanie określonej specjalności określa swoje umiejętności badane. Na przykład, zawsze możesz się tajemniczy i nieuchwytny partyzancka przerażające wrogich żołnierzy w niedostępnych lasach, lub odwrotnie, do wyboru dowódcy ścieżki, prowadząc atak bojowników Echelon ci wierny.

Główny system gry on-line, który został zaprojektowany tak, aby wszystkie działania gracza, można podzielić na dwie kategorie - bojowych i nie-bojowych. Poza bitwy gracz może uzupełnić swój pas kasety, nabyć niezbędny sprzęt i rozpocząć pracę. Zadania zasługują na szczególną uwagę. Amaze jakości studyjnej fabuły gry, produkty oparte na przeglądarce zazwyczaj nie są zachęcające podobnej jakości, ale ta gra jest prawdziwym wyjątkiem. Kontynuowanie gry wiodącego, spotka wiele obiektów, które pomogą graczy:

· Wykaz

· Radio Punkt

· Schroniska

System walki w grze - turowa, co oznacza, że ​​wszystkie pola gry podzielony jest na komórki, z których każdy z uczestników bitwy dostaje określoną liczbę punktów akcji, pozwalając mu się bronić i do ataku. Zależy to od wartości określonych umiejętności postaci, jak również ich tytule. Ciekawą cechą tej gry jest to, że gracze wykonują swoje ruchy jednocześnie, a następnie wykonuje serwer symulację walki i podejmuje decyzję o których kolej należy rozpatrzyć w pierwszej kolejności.

Ciekawa gra jest brak koncentracji systemu klanów, więc fani grać Główny sam nie doświadczy wiele niedogodności i nadużyciom. Ale dla fanów, aby znaleźć nowych przyjaciół i grać w gry online Główny zespół ma dobrze przygotowany system jednostek, przez które gracze mogą wziąć udział w walkach klanów, i komunikować się z kolegami.

"Zaznacz" gry gracze mają swoje własne, bo publiczność gra różni się jakościowo od podobnych produktów. Rozmowa wiadomości zawsze są moderowane, a otrzymanych do rozpatrzenia skargi w rekordowym czasie. Przy okazji, administracja gry jest zawsze otwarty na konstruktywny dialog. Podobne zjawisko w grach online jest bardzo rzadko, z reguły, administracji - to samo-ważne i huczne ludzie rzadko zwracają uwagę na zwykłych użytkowników, ale tutaj wszystko jest dokładnie odwrotnie. Z tego powodu, gra staje się o wiele ładniejszy wiodąca od innych, takich jak jej gra.

Podsumowując, muszę powiedzieć, że ta gra spodoba się wielu fanów z Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, historii ojczystej ziemi iw ogóle wszystkich, którzy są zmęczeni szarością codziennej pracy i marzeń zanurzyć się koleje czasu.