Zakładki

Skrzyżowaniu światów

Alternatywne nazwy: Warcross

Dawno świecie fantasy narodów kłócili się ze sobą i rozpoczął krwawą wojnę. Złe czarownice płynął niszczycielską magię - a świat został rozbity na wiele kawałków. Wiele wieków Ludzie, Elfy, Krasnoludy, Orki i hobbici pogrążał się w ciemnościach chaosu, ale oni przyszli na pomoc dobrych czarodziejów. Więc nie było skrzyżowanie świata - miejsce, w którym wszystkie znaki fantazji może przyjść do uczciwej walce, aby ustalić, który z nich silniejszy.

Gry online światy Rozdroża zaprasza do wspaniałego świata potężnych wojowników, rzemieślników, handlowców sprytnych i mądrych czarodziejów.

Rozdrożu światów online, można zadowolić nawet najbardziej bezpretensjonalne komputerów. Wymagania minimalne: Procesor jednordzeniowy 2.33 GHz, 256 MB RAM, karta graficzna z 128 MB pamięci graficznej.

Przyłącz się do światów Crossroads dzieje się szybko i łatwo. Na "Zaloguj się do gry", kliknij przycisk "Zarejestruj się". Następny wymyślać loginu, hasła i określić wygenerować pracy adres email otrzymasz list z kodem aktywacyjnym. Po musisz wpisać nazwę bohatera gry - Nick, utwórz go do swoich potrzeb. Musisz także wybrać jedną z pięciu wyścigów, a następnie określić swoją płeć, imię, datę urodzenia, kraj i miasto. Pod koniec rekrutacji-znaki zdjęcia zrzuty, odczytuje i potwierdza regułę. Jeśli przyjeżdża się do gry na czyjejś rekomendacji - Dostarczenie informacji w "Sędzia". W tym rejestracji rozdrożu światów na po początku aktywacji gry.

Ale niech najpierw spojrzeć na grywalnych ras bliższych, w przeciwnym razie jest mało prawdopodobne, aby dostać się do gry worlds online Crossroads, a także zrobić lokalnych mistrzów i guru.

Tylko pięć Ras gry Crossroads forum światy.

Ludzie różnią się siłą, która powoduje duże szkody na przeciwniku podczas ataku. Orki są obdarzone potężną Crit - zdolność do uszkodzenia jednego i pół razy więcej. Gnomy różnią potężny odwet. Elfy są bardzo zwinny, łatwy w unik ataku wroga, i powodzenia hobbici. Każda rasa ma swoje mocne i słabe strony, jego ilość manny i rezerwowych jednostek życia.

Unikalne cechy charakteru gry nazywa się artykuł, po każdym zwycięstwie one rosnąć - ". Pompowana" bohaterem Na wyświetlaczu, aby stać się wielkim parametry wpływające: Broń Siła uderzenia udarowe, obrona, unik uroku Good Luck Charm, Charm krytyczne Ward odpowiedź. Skrzyżowania światów gry online możliwe bez systematycznego wyrównania statystyk i parametrów Twojej postaci. Dla każdej rasy istnieje kilka podstawowych schematów pompowania i wymyślone wielu graczy.

Występuje Leveling podczas walki z cieniem, sparing partnerów - oraz w przyszłości - najlepszy pomocnik w pojedynkach. I można zaprosić towarzystwo jakiegoś doświadczonego gracza i przejść do walki straszny ciemny leśnych potworów. Gry światy forum Crossroads warto zacząć wyrównywanie swoją postać do pewnego poziomu. Jeśli czujesz, że jesteś pełen heroicznej siły - przejdź do Arena, zakwestionować siebie bojowników Crossroads światy i niech Ci się poszczęści! Pamiętaj, że słabi ludzie, wojownik nie będzie w stanie przebić się przez ochronę pompowanej gnome i zwinny elf wyższy poziom będzie odporny na strasznym orka.

Warcross gry odbędzie się poza granice rzeczywistości w świat przygód i ekscytujących wydarzeń

Rozdrożu światów rejestracji online daje szansę wyszaleć się i poszaleć w wirtualnej arenie, a także poczucie własnej wartości, pokonując jeden po drugim, silnych i zwinnych przeciwników. Będziesz zafascynowany tym fantastycznym świecie, jak również, w swoim wolnym czasie bitew, stać wykwalifikowanych kowal, zaradny sklepikarz lub mądry mag. Pieniądze zarobione podczas bardzo przydatne do zakupu zbroi, broni i magicznych artefaktów. Nawet początkujący mogą zielona, ​​twarda przeszkadza w kopalni, natychmiast kupić przyzwoitą zbroję i miecz.

Zagraj Crossroads światów jest bardzo interesująca, ponieważ tutaj czeka na dużych walk z 10 mężczyzn z każdej strony, śmiały handlowców, można wkręcać maść lub nietykalność Potion bezpośrednio na polu bitwy, a nawet własne radio i strome di dżokejów i wiele bardziej interesujące i ekscytujące.

Kliknij na skrzyżowaniu światów do gry i nie będziesz żałować czasu spędzonego, dostać ładunek żywością i dobry nastrój.