Zakładki

Perfect World

Alternatywne nazwy: Idealny Świat

Gra online Perfect World - multiplayer RPG opracowana w Chinach. Gra oparta jest na chińskiej mitologii i podbiły nie tylko publiczność milionów wschodniego świata i procesje z powodzeniem w krajach europejskich. Rosyjska wersja wydania miała miejsce w 2008 roku, po którym wszyscy fani «World of Warcraft" i "Lineage 2" miał możliwość oceny kompletności wszystkich zalet Perfect World Internecie.

Nich dołączyć i można, oczywiście, wcześniej zarejestrowany. Natychmiast zauważyć, że dla znanych użytkowników poczty usług poczty. Rejestracja ru w grze Perfect World nie potrzebuje, musimy jedynie autoryzować swój e-mail. Dla innych graczy, którzy chcą przyłączyć się do prawdziwej grze świat Rejestracja Perfect World Online to nic skomplikowanego - wpisz adres aktualnego konta e-mail, nazwę użytkownika, hasło i kod zabezpieczający obraz. To chyba wszystko, zakończeniu rejestracji Perfect World.

Zaletą oczywiste i niepodważalne, nie można "pochwalić się" większość zabawek online, można cieszyć się, zaczynają grać w gry Perfect World Online. Chodzi o stworzenie znaku, a raczej elastyczny system, który zaoferował nam deweloperzy, tzw dostosowanie. Gry Perfect World proponuje stworzenie niepowtarzalnego charakteru, które mogą zostać poddane modyfikacji i korekty prawie wszystkich jego parametrów zewnętrznych (część ciała, twarzy, nosa, warg, oczu, aż do szerokości źrenicy), a także elementów odzieży. Na skutek, w Perfect World nie będzie odgrywać jedną z zwykłej gry klonów i bardzo oryginalny, można stworzyć postać. Wybór rasy naprawdę sprowadza się do niewielkiej liczby nich, ale w rzeczywistości na możliwości opisanych powyżej, to nikt nie będzie żałował.

Gra Perfect World ma własny Race

  • Ludzie, z których niektórzy są wojownicy i magowie
  • Zoomorph, które może prowadzić do zwierząt
  • Tlenki, gdzieś w pobliżu bardziej znanych nam elfów, ale mają skrzydła

Ponadto jeszcze klany: "Starożytne" i "Płazy" - mistyczne i tajemnicze istoty. Każdy przedstawiciel ma pewne zalety w stosunku do innych, niektórych mocarstw i kilku chińskich etno-chipów w obrazie. Każdy "oddział" ma dwie klasy - Bol Bol magosposobny i bojowników. Odtwórz Perfect World może być samodzielnie lub dołączyć do klanu / grupy, choć na ciepłe powitanie kilkadziesiąt poziomów zdarzy ci się pracować.

Jeśli zastanawialiście się, to mamy wiele cech RPG, to w końcu zdecydują się grać w gry online, Perfect World, albo stać na uboczu. W przeważającej części, zadania w grze składają się z różnych (pod względem złożoności i poziomu tolerancji) zadania, które gracz otrzyma od NPC-znaków. Oprócz pracy, twoja postać oczekuje pełnoprawnym istnienia - może zaprzyjaźnić, zakochać się i założyć rodzinę, mieć zainteresowania i rozwijać swoje talenty.

Perfect World gra online zapewnia lokalizację znaku 44, pomiędzy którymi działają portale międzymiastowe. Przez to - przyjemność, oczywiście, nie za darmo. Jednakże, w sklepie można kupić wierzchowca (niedźwiedzia lub pantera), lub jeździć na zoomorphic, jeśli nie ma nic przeciwko. Cóż, w najgorszym wypadku, może wędrować. Chociaż, ktoś z tego zła? Świat spojrzenie ...

W skrócie, Perfect World gra online, gdzie trzeba patrzeć, jak obejrzeć (a nawet w najlepszym świetle! ) A żyć mityczny rzeczywistym z ich własnego gatunku. W mojej opinii, kapitan próbował Celestial złe ... no, przynajmniej tutaj.