Zakładki

Pirate Galaxy

Alternatywne nazwy: Pirate Galaxy

Pirate Galaxy Internecie - MMORPG fantasy, gatunek, skupia się na walkach PvP. Jest to produkt z splitscreen Studios. Twórcy zadbali, aby byli w stanie zdecydować, czy grać za pomocą przeglądarki lub zainstalować klienta. Co więcej, gra nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Ciesz się zabawa gry, możesz całkowicie za darmo. Korzyści z projektu są realistyczne grafiki 3-D, dynamikę rozwoju fabuły, obecność wielu, zarówno zadania cywilne i wojskowe, możliwość zwiedzania szerokie przestrzenie galaktyki, a do posiadania własnego statku kosmicznego. Głównym celem każdego gracza - Dokładamy wszelkich starań, aby wydaleniu aroganckich cudzoziemców z ich rodzimej planety. Dołącz do społeczności online i poczuć to, co stanowi dla ludzi z przyszłości!

Dołącz do gry Pirate Galaxy przeprowadzi się do przodu przez wiele, wiele lat. Możesz znaleźć się w czasach, gdy obcy decydują się na Ziemię i zniszczyć jego dawnych mieszkańców. Jednak ludzie zbuntowali się i rzucili się do obrony ojczyzny. Zaczynając grać Pirate Galaxy, wchodzi się do krwawej wojny powszechnej skali. Na terytorium walk Ziemi transportowanych do miejsca, a nawet na inne planety. Brak bardziej spokojnych miejsc absolutnie nigdzie. Sklejaniu na statku między gwiazdami, trzeba być stale na baczności. Rzeczywiście, aż do jednego punktu do drugiego, musimy wielokrotnie zaangażowania się w rzutach karnych.

Przed podpisaniem się na oficjalnej stronie, upewnij się, że konfiguracja komputera nie. Do gry przedstawiła następujące minimalne wymagania systemowe:

- System operacyjny Windows 98SE, ME, 2000, XP;

- Procesor Pentium 4 1GHz;

- 2 wideo z serii NVIDIA GeForce, ATI Radeon 7500 lub Intel i810G;

- 256 MB pamięci RAM

- 100MB wolnego miejsca na dysku twardym.

Pirate Galaxy Rejestracja - jest wypełnienie specjalnego formularza z takich dziedzin: nazwę użytkownika, adres e-mail, hasło. Ponadto, wymagane, aby zaakceptować Umowę członkowską. Teraz nic, by stać się przeszkodą na drodze do nowych przyjaciół jednocześnie niebezpiecznym świecie! Witamy z powrotem! Być może jest tutaj czeka na końcu pokonaj kosmitów.

Gra Pirate Galaxy - jest miejscem, w którym spotykali się, takich jak osoby wyścigowych, Modliszka, starożytny i matanoidy. A ponieważ mantys wybrał agresywną taktykę, ludzie rzucili wszystkie swoje siły, aby wygrać te z trzymetrowej gigantów. Modliszka różnią okrucieństwo, ale ludzie od dawna są znane ze swojej wytrzymałości. Więc to nie jest jeszcze znana, kto wygra. Jako początkujący dołączyć ludzie nie tworzą elitarną jednostkę i rozpocząć wykonywanie zadań swoich zadań. Głównym zadaniem - aby wykorzenić zło rozprzestrzeniło całej galaktyce w postaci nieoczekiwanych aroganckich mantys. Napotkać wrogów będzie wszędzie tam, gdzie wyreżyserował. Wystarczy tylko wyjść z doku, jak przed są zagrożone. W celu odpowiedniego odzwierciedlenia ataki przeciwników, upewnij się, że statek był w dobrym stanie, a nie brakowało broni.

Zagraj w grę Pirate Galaxy powinni uważnie. Nie przegap ważnych chwil, takich jak stosunki handlowe, gromadzenie, wydobycia minerałów z orbity. Za skuteczne zarządzanie statku będzie musiał nauczyć się korzystać z broni, to pole ochronne, uruchom baterie Krionita używać akceleratorów. Wykonując wszystkie te czynności, nie tylko rozwijać i zdobyć doświadczenie, ale także stać się bogatszy przez cały dzień. Godzinę, kiedy można poczuć Pirate Galaxy Internecie dość pewnie i komfortowo.

Dużo bardziej interesujące Pirate Galaxy grać w flotylli. Ponieważ w ten sposób będzie można wziąć udział w wojnach na szeroką skalę, wraz z sojusznikami, aby uchwycić całą planetę. Oraz obrony przed wrogiem razem jest łatwiej. Nie pozwól, aby obcy wieprz systemy planetarne do kopalni najcenniejszym zasobem Krionita. Niech wiedzą, co ludzie mogą zrobić! Zmniejszył swoją arogancję i zrobić drży w twojej mocy! Możemy życzyć tylko, że jesteś w stanie zrealizować wszystkie swoje plany! Powodzenia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more