Zakładki

Piraci online

Alternatywne nazwy: Piraty Online

Online Piraci - wspaniały świat dalekich wędrówek, walk na morzu i na lądzie, rozległej oceanu i niesamowitych odkryć.

Dla Piratów gra online pasuje do każdego biurowego komputera: Procesor Pentium IV 2GHz, karta graficzna 128 MB, 256 MB RAM i 3,5 GB miejsca na dysku, a także dostęp do Internetu.

Aby grać w gry online Piraci, pobrać specjalny program - klient gry, który będzie współpracować z serwerem gry w Internecie. Klient nie wymaga instalacji, wystarczy rozpakować i uruchomić piratów plików. exe.

Dołącz Piratów gra wygląda internetowych, takich jak. Na pierwszej stronie można od razu wejść do gry, jeśli jesteś już w sieci Party Gaming COD. Jeśli nie - można wcisnąć przycisk "Zarejestruj się", a następnie wpisz adres e-mail, że i wprowadź alias dla profilu gry, wprowadź ten sam numer z obrazka. Następnie należy utworzyć konto w grze: wymyślić i wprowadzić słowo - zaloguj się i mieć hasło, aby wejść do gry (login i hasło muszą być różne! ). I oczywiście, musisz przeczytać i potwierdzić Warunki korzystania z usługi. Wszystko na tej rejestracji Piraci Online jest zakończona.

Oto, jak grać w gry online Piraci. Ale najpierw musisz pobrać aktualizację, ponieważ gra stale się rozwija, staje się bardziej interesujące i ekscytujące! Po zakończeniu aktualizacji, można przeczytać pirackich wiadomości, i dostać się do gry, klikając na napis ", aby rozpocząć grę."

Pozostaje tylko wybrać serwer gry, na którym będzie można w Piraci z gry online. Jest to bardzo ważne działanie. Lieberthal na serwerze dużo silnych graczy, dobrych towarów rynkowych wpływowych sojusze. Moc nie jest już podzielona. Dla Ciebie bardziej odpowiedni serwer Treasure Island, będziesz na równi z innymi nowicjuszami i szybko zdobyć ogromne pirata chwałę. A potem będziemy próbować swoich sił i Lieberthal.

Więc wszystkie nudne szczegóły techniczne tył, wybrać serwer gry, wejście swój login i hasło i zacznij grać bezpiecznie w Pirates Online!

Na początku gry, twoja postać jest w porcie. Tak, trzeba także wybrać stromy bohatera! Istnieją też inne, do wyboru dwie postacie mężczyzn, dwie kobiety, wszystkie są różne wygląd i cechy osobiste, wszyscy mieszkają w różnych miastach. Możesz wybrać wygląd, ubranie, bohatera włosów, myśleć o nim dźwięczny i straszne imię, jak przystało na porządny pirat.

Piraci Rejestracja online sprawi, że dzielny kapitan, przebiegły kupiec, odkrywca i odkrywcę ciekawskich nowych krajów i, oczywiście, ogromne pirata! Gra jest w pełni ujawnić swoje talenty i skłonności, świeża bryza dalekie wędrówki tchnąć zmieścić iw dobrym nastroju.

Piraci gra online raz na zawsze podbić twoje serce wspaniałe bitwy morskie z udziałem kilkudziesięciu statków, przy użyciu różnych metod walki. Handel morski od wielkiego Cortez przyciągnął was swoją pstrokacizna, różnorodność produktów i krajów. Jako prawdziwy marynarz, jego serce i dusza (i pieniędzy) można umieścić w swoim statku, a on będzie twoim najlepszym przyjacielem, będzie prowadzić do odległych brzegów, na niej będzie można podbić wroga i, jeśli to konieczne, zapisz przyjaciela od śmierci. Nie zapomnij, według starożytnej tradycji morskiej, dać statku piękną nazwę, która przyniesie ci szczęście.

Piraci gra online - prawdziwa encyklopedia historyczne i geograficzne z XVI wieku, a wszystkie przygody, podróże i odkrycia w nim zbyt realne. Powinien odkryć nowy kontynent, przeniknąć tajemnice egipskich piramid - co może być bardziej kuszące?

Zdasz liczne misje, questy, stopniowo uczyć mądrości wszystkich gier, a następnie będzie rozwiązać zagadkowe zadanie odnaleźć starożytne skarby, niektóre z nich mogą być przekazywane tylko z przyjaciółmi, sojusznikami.

Gra posiada wygodny i komfortowy forum gry czat, gdzie można porozmawiać z przyjaciółmi wspólnie rozwiązywać skomplikowane, ale ekscytujące zadanie, aby znaleźć odpowiedź na wszystkie pytania w grze, i po prostu spędzić czas w przyjemnej rozmowy.

Powodzenia w grze, dzielnego żeglarza!