Zakładki

Planeta Zhelezyaka

Alternatywne nazwy: Planeta Zhelezyaka

"Planeta Zhelezyaka. Brak minerałów, nie ma wody, roślinność, zaludniony przez roboty "- wyrażenie połów słynnej kreskówki dokładnie opisuje świat gry Planet Zhelezyaka Internecie. Jeden mały, ale bardzo ważny szczegół - lokalne roboty wyposażone są w potężne kvazitronnym mózgu, a więc nie obawiać żadnych kosmicznych piratów. Roboty są budowa, remont, wojny, sabotaż i dywersja przeprowadzona, i po prostu wyśmiać siebie. Oni odbudowali całą planetę, dla wygody i przestronność przekształcił go w opancerzonej i wzmocnionej wydrążonej kuli. Musisz zarządzać tymi pracowity, sprytny, wojowniczych, doświadczonych i wysoko mechaniczne istoty, które przyniosą Ci wiele radości i przyjemności.

Gra online Planet Zhelezyaka będzie działać dobrze, nawet na "biura" konfiguracji komputera: Procesor Pentium 4 2.33 GHz, 256 MB RAM, karta graficzna z 128 MB pamięci graficznej.

Dołącz do gry Planet Zhelezyaka nieco dziwaczny, ale bardzo proste. Wybieramy typ robota - jeden z czterech. Określ ASO (tzw. e-mail tutaj), wymyślić nazwę gry - Aydenik wskazują polaryzację (płci), wprowadź PIC (hasło). Dołącz Planet Zhelezyaka wymaga pracy adres e-mail zostanie wysłany kod aktywacyjny. Wprowadzić znaki z kodeksu obraz Bezpieczeństwa, przeczytać i potwierdzić naszą umowę z regulaminu gry.

Po aktywacji konta Planet Zhelezyaka rejestracja online jest zakończona.

Gra Planet Zhelezyaka Internecie - wspaniały świat, niezwykłe dla człowieka. Jednostki czasu nie są ludźmi i roboty: nadal, tiki, osłonki, nazywa bieżący rok i dzień - tłuszcz. Cała planeta pokryta jest ogromnymi stertami złomu, z których pracowici roboty wyodrębnić główny zasób - kawałek żelaza. Z nich w Zbrojowni zebrać wiele urządzeń - gadżetów, zarówno defensywnych i ofensywnych akcji.

Bazy danych Centrum Informacji Zarządzanie wykorzystywane do wykonywania wszystkich podstawowych operacji, jak również można zobaczyć informacje o wydarzeniach w grze i skuteczności gry. Główny indeks - Twój nachylenie, jest on wyższy, tym wyższy ranking.

Warsztaty bazy danych co noc wydała nową partię roboty. Można również wynająć z zewnątrz, jeśli jej nie wystarczy. Planeta Zhelezyaka gra online trwa tak długo, jak można uzyskać i utrzymać swoje roboty. Wrogowie będą utrudniały ci, organizowanie sabotażu, atakując i kradzież kawałka żelaza. Silne roboty obronne, gadżety high-tech i doświadczonych wojskowych pomoże Ci w trudnej walce o tytuł lidera najfajniejszych robotów.

Aby grać w gry Planet Zhelezyaka online, musisz odpowiednią analizę cech robotów. Ich gry w czterech grupach odróżnić od liczby różnych kvazitronov elektronicznego mózgu. Kolor kvazitronov decyduje nie tylko kolor, ale jego robota cech bojowych i parametrów technicznych.

Kvazitrony Red Raiders mają - bardzo wojownicze roboty. Orange - dobrze chronione ciężki deferorov. Zielona kvazitrony z robotów Spicer uniwersalnych harcerzy i sabotażystów i niebieski obdarzony indzherikov wysokiej technologii.

Kiedy opanujesz podstawy zarządzania, bawić się w obronie i ataku, udać się do specjalnego miejsca - Drome. Tutaj możesz zacząć grać w gry online Planet Zhelezyaka w mocy - do konkurowania z innymi graczami przemieszczających się rating schodów. Tutaj masz wszystkie możliwości udowodnienia sobie umiejętne kapitan dowcipniś dowcipny i odważny dowódca swoimi robotami.

Zagraj w Planet Zhelezyaka pomoże czatu w grze - Nadawca, a także dział gier.

Digging zespół prawdziwych robotów (walki, obrona, sabotażystów i inżynierów), zaprosić przyjaciół i znajomych w ich związku i zacząć grać Planet Zhelezyaka wykazać cały swój chłód!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more