Zakładki

Battlegroundy PlayerUnknown

Alternatywne nazwy:

Battlegrounds PlayerUnknown's Battlefield.

Battlegroundy

PlayerUnknown, które stały się dostępne w marcu 2017 r., Wyprzedziły wszystkie rekordy sprzedaży. W ciągu zaledwie trzech miesięcy zakupiło go 7 milionów osób, co przyniosło firmie znaczny zysk. Opracował swoją koreańską firmę Bluehole dla takich platform:

  • Windows
  • Xbox One
  • PlayStation 4

Projekt narodził się dzięki Brendan Green, który wymyślił kierunek gry "Battle Royale". Wszystko zaczęło się, gdy pracował w innych firmach przy różnych projektach. Po obejrzeniu sukcesu zastosowanych przez niego technologii Brendan zdecydował, że nadszedł czas na solowy występ. Jego gra to strzelanka dla wielu graczy, realistyczny symulator przetrwania, w którym każdy walczy ze wszystkimi dostępnymi środkami.

Przetrwać za wszelką cenę.

Play PlayerNieznane są Battlegrounds w grze w tym samym czasie, gdy tysiące graczy może uczestniczyć w trybie pojedynkowym lub drużynowym. Scenariusz to prosta setka uczestników rzucona na bezludną wyspę w różnych jej częściach. Wyjątkowość polega na tym, że decydujesz kiedy opuścić samolot. Uczestnicy nie mają niczego, co pomogłoby im w wypełnieniu misji, ale wszystkie te przedmioty muszą znajdować się na wyspie i trzeba je znaleźć.

Łatwo powiedzieć

, ale nie jest to łatwe zadanie, ponieważ tylko jeden z ocalałych lub grupa może zostać zwycięzcą w przypadku gry zespołowej. Nawiasem mówiąc, nagroda w przypadku solowego wykonania jest znacznie bardziej hojna niż w przypadku wersji par. Musisz znaleźć zestawy pierwszej pomocy, broń, po prostu rzeczy, które mogą być przydatne. Wszyscy gracze polują na nich, a warto znaleźć kryjówkę, gdy zaczyna się prawdziwa bitwa, wpływając do rzeźni.

Ale to nie powinno odstraszyć tych, którzy chcą ściągnąć Battlegrounds PlayerUnknown. Wręcz przeciwnie, każdy będzie w stanie pokazać, do czego jest zdolny w warunkach ciągłego konfliktu. Tutaj wszystko jest ważne, i zdolność do ukrycia się na ziemi, a także możliwość zmiany lokalizacji i celowania strzelania.

Guns, sprzęt i wyposażenie.

sztuk broni jest kompletnych, ale nadal musisz ją zdobyć. Ale na maszynie można dołączyć wiele przydatnych elementów z superpróbki i zwiększonych zapasów do systemu gaśniczego. Wybór takiego arsenału strzału jak:

  • Pistols
  • Automatyczne maszyny
  • Screws
  • Arbalety
  • Shotguns
  • Carabines
  • karabiny maszynowe

Ale oprócz siły ognia są zimne bronie, a jeśli nie jest pod ręką, zrobi to nawet patelnia i poker.

Obsługiwane są również kaski i kamizelki o różnej wytrzymałości. Inne ubrania są również w pełni dostępne, więc ubierz się ze smakiem. Jeśli nie dostaniesz niczego z bezpłatnego menu, zajrzyj do sklepu i kup coś bardziej stylowego na prawdziwe pieniądze.

Kontynuując kolejną grę w Battlegrounds PlayerUnknown, przyjdzie kolej, aby zapoznać się z wyborem pojazdu. Nie ma wielu modeli samochodów, a ich właściwości nie różnią się zbytnio, a pojemność mieści się w granicach 2-5 osób. Z ostrym odwróceniem mogą przechylić się, a także bardzo zaskoczony przez poruszanie się pod wodą.

Pozostaje powiedzieć o strefie w Battlegroundach PlayerUnknown. Jak tylko wylądujesz na wyspie, zobaczysz siebie na mapie z trzema obszarami. Twoim zadaniem jest pozostać w białej strefie, eliminując rywali. Koło stopniowo zwęża się, tak że wzrasta stopień napięcia, ponieważ każdy chce tego samego, co ty. Wokół białego oznaczonego niebieskiego terytorium. Jest to strefa alienacji, w której uczestnik podczas pobytu na niej okresowo otrzymuje obrażenia, które stymulują akcję. Trzecią strefą jest czerwony, tak zwany obszar ostrzału. Poruszaj się po obszarze, jak chcesz, ale pozostań przy życiu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more