Zakładki

Pockie Świętych

Alternatywne nazwy: Pockie Świętych

Pockie Saints Online - MMO fikcja fabularna gra gatunek, prześledzić w formacie 2D. Oryginalny projekt przez NGames, w którym można poczuć się świętym. Historia gry opowiada historię, jak bogowie zostali stworzeni przez 12, teraz kontrolować niezwykły świat. Z chaosu wszechświata raz, urodzony o Bogu i Jezusie boga chaosu Creel. Ale szybko okazuje się, że nie mogą współistnieć na ziemi, ponieważ nie jest łatwo dopasować ich ogromną siłę. Beznadziejny świat zaczął się rozpadać. Jezus postanowił oszukiwać, aby pozbyć się rywala. Kiedyś podpoit Creel święte wino i wykorzystał ten moment. Jezus zaatakował Creel zrobił tak, że został wrzucony do świata śmiertelników. Ale to zwycięstwo nie przyniosło pożądanego efektu. Na szczycie góry Henan Creel ogromne drzewo wyrosło i stało się pełne siły chaotyczne wracking ludzi. Jezus szybko odkrył, że nie jest w stanie poradzić sobie z zarządzaniem świata i stworzył 12 bogów, a wniosek, że nie jest to łatwe zadanie. Każdy z nich miał wziąć odpowiedzialność za jedną część roku. Tak było gwiazdozbiór zwany Bliźnięta, Waga, Wodnik, Rak, Skorpion, Ryby, Baran, Lew, Strzelec, Byk, Panna i Koziorożec. Osoba urodzona pod znakiem ten czy inny sposób, staje się pewne uprawnienia i błogosławieństwa bogów. Co się stało w wyniku wydarzeń, można dowiedzieć się, począwszy Pockie Saints grać. Czekamy na niesamowite przygody w świecie niesamowite i niezrozumiałe. Jaki los byś wybrał dla swojej postaci, będzie on na pewno jest w stanie wpływać na to, co dzieje się wokół i rosnąć, aż osiągnie żądany poziom. Uparcie podążać własną drogą, czy kiedykolwiek otvoyuete okazję rządzić światem!

Graj Pockie Świętych może ktoś, kto zainteresowany tego produktu w Internecie. Wymagania systemowe są dość skromne do doskonałej gry nastąpiło na średnich parametrach komputera. Wszystko, co jest potrzebne, aby przejść do miejsca gry - to rekord Pockie Świętych. Musisz wypełnić formularz, wpisując następujące informacje: numer paszportu, hasło Powtórz hasło, adres e-mail. Należy pamiętać, że fakt założenia konta, należy zaakceptować warunki umowy.

Na początku gry Pockie Saints pozwala wybrać odpowiednią klasę. Jaka jest różnica pomiędzy wojownikiem, magiem lub zabójcą? Rzućmy okiem na cechy istniejących klas. Potężnymi wojownikami ciała pozwala im służyć jako siła ochronna. Oni są zawsze gotowi do podjęcia linii ognia na siebie, aby w tym czasie towarzyszy może zaatakować wroga. Są to odważne osobowość elity Imperium. Assassin uważane najszybszy i najbardziej niebezpieczny. Ich ruchy są ostre i błyskawice. Nawet najbardziej śmiałe wrogów obawiał zabójców. Przedstawiciele tej klasy są przeznaczone do zniszczenia wszystkich zdrajców imperium. Magee obdarzony specjalne magiczne moce, z którymi można by zniszczyć wrogów i leczyć towarzyszy. Na polu bitwy, wielki asystent. Każda z tych klas ma swoje własne drzewko umiejętności, w których rozwijać. Wybór dla klasy, można jechać z góry określonego toru.

Oprócz umiejętności bohaterów, są inne cechy, które są wspólne dla wszystkich. To, na przykład, siłę, mądrość, zręczność, umiejętności, wytrwałość i inne parametry. Należy spojrzeć na wzrost szybkości transmisji danych, jeśli chcesz odnieść sukces w Pockie Saints Internecie. Od urodzenia na Ciebie będzie patronować Boga pod znaku zodiaku, gdzie się urodził. Przy okazji, można powiedzieć, że z każdym poziomem będzie otworzyć nowe możliwości, chyba, że ​​rozgniewany jej opiekuna. Zatem osiągnięciu poziomu 10 będzie w stanie uzyskać Medal przy pomocy dodatkowych atrybutów są zwiększone. Właściciel medale blisko zdobycia władzy Pana Boga.

Co jeszcze jest miły w gry jest fakt, że Pockie Saints Nie zagra w towarzystwie zwierząt. Na początku będziesz mieć zwierzaka, i trzeba doprowadzić go do swoich potrzeb. Zwierzęta - dobre asystenci wszystkich spraw. Przy okazji, nie zapomnij ich aktualizacji i monitorowania ich poziom rozwoju.

Możesz zostać świętym teraz! Cóż, to, co gra nadal oferują coś podobnego? Nie przegap okazji, aby bawić się i spędzać czas razem nasycone Pockie Świętych! Ciesz się rozgrywka!