Zakładki

Voyage Online

Alternatywne nazwy: Zdobywcy

Online Conqueror jest jedną z tych gier RPG, które w pierwszej znajomości z nich zachęcać odtwarzanie start. Może to zachęca slogan - "przyszedł, zobaczył i zwyciężył", a może atmosfera gry, ustanowiony w kluczowych tradycji Wschodu i jej spektakularnych grafiki pod gry online Voyage of popularności i lojalności do milionów widzów. Stosunkowo niedawno dołączyły Zdobywcy grać i użytkowników Internetu - pojawił jakościową zrusyfikowanych wersji gry.

Bliższa znajomość Zdobywców, zaczynamy z wymaganiami systemu deweloperów. Przy okazji, musisz pobrać i zainstalować klienta gry. A zatem wprowadzenie do listy "życzenia" do konfiguracji komputera:

• Procesor - Intel Pentium 1 GHz

• pamięć RAM - 128 MB,

• Karta graficzna - 16 MB

• ilość wolnego miejsca na dysku twardym - 1. 5 GB

• Dostępność usług szerokopasmowych łączy internetowych do 64 kbit / s.

Gra online Zarejestruj Conqueror prowadzone na jej oficjalnej stronie internetowej. Trzeba będzie imię, adres e-mail, hasło, dane osobowe i kod do sprawdzenia "na bota." To jest Twój Conqueror w Online Rejestracja. No śmiało.

Gdy rejestracja zostanie potwierdzona Conqueror Online, wykonaj zaznaczenie znaków krok. Voyage gry on-line, w którym znajduje się sześć klas postaci:

• Mnisi

• Ninja

• Łucznicy

• Szermierze

• Warriors

• Kapłani (ogień i woda)

Klasa Monks - jest prawdopodobnie najbardziej humanitarny klasy postaci, są one zaangażowane w samopoznania i rozwoju wewnętrznego świata duchowego. Ich obrony i broń - koraliki święte, które muszą być pobierane.

Niszczyciele klasy Ninja - zręczne i nieustraszony wojowników, ich atak z prędkością światła, i zdolność do walki dwóch broni jednocześnie daje im większą przewagę.

Klasa Archer dla tych, którzy są przyzwyczajeni do walki wahał, czekać i polować.

Klasa Szermierze, wręcz przeciwnie - dla koneserów wręcz, że są nie mniej biegły niż Ninja, może również kontrolować broń w obu rękach.

Klasa Wojownik - klasa fizycznie przygotowani. Tylko wojownik nosi ciężką zbroję i może wytrzymać najsilniejsze przeciwnika w walce wręcz.

Święcenia klasa jest reprezentowana przez dwóch przeciwległych gałęziach

• Kapłani Ogień

• Kapłani wodne.

Duchowni wody - to ciche czarownicy ochrony wykorzystują swoje czary, chociaż dobrze zarządzane i broni konwencjonalnej.

Kapłani ogień - mistycznych stworzeń, które wykorzystują siłę swoich zaklęć działań destrukcyjnych.

Więc, zapoznać się bliżej z parametrami proponowanych klas tworzonych znaków i ich jedyny i niepowtarzalny. Przy okazji, indywidualizacja bohater tutaj wszystko jest w porządku, można zmienić jego parametry zewnętrznych, w oparciu o zasadę tzw personalizacji - tej zasady na wszystkich specyficznych chińskich zabawek online.

Gra Voyage Online jest interesujący dla jego środowiska - tutaj oprócz zwykłych mobów migrujących mogą również spełniać jeden z czterech bossów, potworów z dużymi literami że tak powiem. Zadzwoń do nich katastrofalne bestia, Śnieg Banshee, Dragon potworniaki. Polowanie z tych potworów jest zawsze priorytetem, jak dla nich, można uzyskać znaczną bonusową nagrodę.

Jeśli chodzi o system walki, grać Conqueror Live, tylko w tym sensie, że nikt nie powinien być zadane przed atakiem, to znaczy, że zasada swobodnego PvP (bitwy między graczami). Ale jeśli nie jesteś zwolennikiem takiego sposobu walki, to proszę zwrócić się do pojedynku, i walczyć szlachetnie. Poza tym pojedynku, gra jest dostępna klasa walki zwycięzcami walki klanów i gildii.

We wszystkich powyżej można grać w gry online Conqueror do poziomu 120, dobrze, więcej będzie się proces odrodzenia. To sugeruje ewentualną zmianę klanu i zewnętrznych, nowe umiejętności i wiele więcej. W skrócie, zachęty długo grać w gry online podróży dość dobre. Zobacz na własne oczy.