Zakładki

Południe 21 wieku

Alternatywne nazwy: Południe 21 wieku

Kosmiczna gra online Południe 21st Century zaprasza do tworzenia i rozwijania własnej kolonii na jednej z planet Układu Słonecznego, a także spróbować swoich sił w podboju nowych terytoriów dla wydobycia unikalnych zasobów. W południe 21 wieku Online będzie budować podstawy, rozwój infrastruktury, sprawdzić znaczenie dla zasobów rozwojowych, a wszystko to na tle kosmicznych-miejskich krajobrazów.

Południe gra 21 wieku w Internecie stworzone na silniku, Flash, więc konfiguracja komputera wykazywały pewne wymagania systemowe. Tak więc, aby grać w gry on-line 21 wieku Południe wymaga komputera

• system operacyjny Windows 98/2000/XP lub Vistax32/Seven,

• Procesor Pentium 3 800 MHz i powyżej,

• 256 MB pamięci RAM,

• Karta graficzna 64 MB lub wyższa,

• stabilne połączenie z internetem.

• Adobe Flash Player.

Co do przeglądarek, w południe 21 wieku gry online, które jest obsługiwane przez wszystkie przeglądarki.

Przyłącz się do gry Midday 21 wieku zaczyna się od słów "Podaj Academy", kliknij na niego i zanim przyszedł, aby wypełnić swoje dane pól. Wprowadź

• nick - nick

• aktualny adres poczty

• Hasło

Kod • weryfikacji.

Aby sprawdzić południa 21 wieku została zakończona, i zaakceptować umowę użytkownika w link, aby aktywować swoje konto, to w piśmie, że przychodzi do określonej poczty elektronicznej.

Więc, twój w południe 21 wieku rejestracji online potwierdzona i grzmot międzygalaktycznych wojen masz w tej ekscytującej kosmicznej rzeczywistości. Zaczynasz grać w południe 21 wieku planety Orion, to będzie Twój osobisty lokalizacja. Postacie są standardem, ale można wybrać jedną z trzech frakcji:

• kolonizatorzy

• przedsiębiorców

• piraci.

Kosmiczne przypisany również do normy po prostu odczytać jego parametry.

Tak więc, w najbliższej przyszłości, albo wygra i odkrywać nowe terytorium, lub utrzymać gospodarkę lub podróż do kosmosu pirata ze złymi intencjami. Cóż, do tej pory, priorytetowym zadaniem będzie wyposażenie własną kolonię, aby "ukryć tył."

Głównym źródłem w Galaktyce - to energia. Można go pobrać z elektrowni, które będą miały budować. W więzieniu można też budować fabryki, która będzie montować moduły dla statków kosmicznych. Twoim głównym zadaniem na tym etapie - zbudować własną flotę, tylko sposób można bezpiecznie poruszać się po galaktyce, ale w przypadku ataku dać odpowiednią odpowiedź.

Równie ważne źródło - Wodór, które pływają statki. Wyciąg to równie ważne, jak energia.

Oprócz tego, istnieje od zasobów planety, takie jak miedź, krzem i złota. Każdy z tych zasobów, aby produkować nano-robotów będzie twoje lojalnych współpracowników we wszystkich pracach.

W południe 21 wieku odgrywają szczególnie interesujące, ponieważ może uzupełnić swoją flotę nie tylko do budowy instalacji do produkcji statków kosmicznych. Na przykład, możesz atakować statki, ich okrada, biorąc na pokład. I za to, że nie muszą mieć statek i kilka eleganckich doświadczenie. Tutaj ważne również taktyka i nadproża, oczywiście. Również do floty statków dryfujących można dodać, wziąć je na hol i przejdź do kolonii, nie nano-roboty będą mieć cukierka.

Największym zagrożeniem, szczególnie dla ułamek przedsiębiorców są cudzoziemcy, którzy są powołani Trinnitami. Ten obcy piraci, ich celem - mieszkalne zasobów. Zauważyć ich najbliższych prawie niemożliwe, więc nacisk na obronę przed nimi - jest szybkość reakcji. No i masa - większa Twoja flota, łatwiej grać w gry online Południe 21 wieku dla wszystkich gałęzi rozwoju.