Zakładki

Pełna Pi

Alternatywne nazwy: Pełna P

Pełna Pi on-line - to przeglądarka gra przygodowa online stworzony w stylu ironiczny komiks, post-apokaliptycznym thrillerze z dużą ilością odmian z humor przygotowanego mutanty, zombie i potwory.

Fabuła jest taka: katastrofa świata po wybuchu Zderzacz Hadronów zmuszeni ocaleni walczyć o życie w atmosferze zagłady. Przez przypadek, sprawcą tego, co się stało jest twój charakter, który obecnie podróżuje po zmieniającym się świecie, rozwikłania splot zagadek fabuły i niszcząc straszne zmutowanych stworzeń. Przeżywszy Pełna Pi, musisz uratować całą ludzkość.

Wymagania systemowe są nieznaczne, a tej gry przeglądarkowej. Można grać z dowolnego komputera z dostępem do Internetu, nie wymaga wstępnego montażu. Aby grać w gry online Pełna Pi, musisz bezpłatną pełnej rejestracji Pi.

Dołącz do gry Pełna Pi idzie tak: gry online, kliknij przycisk "Play", a następnie wpisz swój login (nazwę w grze), wybierz swoją płeć i typ charakteru.

Następnie trzeba stworzyć, czy później nie można zalogować się za pomocą tego samego loginu. Kliknij przycisk "Zarejestruj się" przycisk, wprowadź swój e-mail i hasło. Na to Pi Pełna rejestracja jest zakończona. Teraz możesz grać w gry online Pełna Pi.

Gra daje możliwość wyboru trzech rodzajów znaków mężczyzn i trzy kobiety, które różnią się pod względem cech.

  • Moc - zaletą muskularne i Amazon
  • Stunt Bestia i wykorzystywane w walce oszukać
  • Mamy egghead i sprytny znajomość , aby zwiększyć ochronę

Wbudowane gry Pełna Pi w Internecie, przede wszystkim na wykonywaniu zadań i walk questów przeciwko potworom komputerowych lub innych graczy. Wykonywania pracy, otrzymają nagrody, a broń i użyteczne rzeczy. Zadania są wykonywane w ściśle określonej kolejności.

Walki w grze odbywa się w krokach, każdy obrót jest ograniczony w czasie. Jeśli nie masz czasu, aby wykonać ruch, zostanie umieszczona w losowym ataku i uderzenie idzie do przeciwnika.

Ta gra online Pełna P posiada dwa rodzaje miejsc: Combat i pokoju. W walce będzie chodzić lokalizacje dla zadań, są pełne zombie i mutantów, ich zniszczenie wzrośnie poziom i uzupełnić arsenał broni i zaopatrzenia. Również tam można znaleźć cenne rzeczy mogą być następnie wykorzystywane lub sprzedawane do produkcji broni.

W miejscach odbywają się walki w czasie pokoju, będzie wracać do kupić niezbędne rzeczy w walkach lub sprzedać coś, czego nie ma potrzeby zakupu instrukcje wytwarzania nowych rzeczy i zdobyć nowe miejsca pracy.

Pełna Pi gra online oferuje duży wybór w wyborze broni, jest to część zestawu ubrań dla każdej z postaci. Broni można kupić, można zginąć dla potwora, albo zrób to sam, zgodnie z instrukcjami. W odniesieniu do ochrony, niektóre pancerz chroni przed niektórymi rodzajami uszkodzeń:

  • Fizyczna
  • Ogień
  • Ballistic

Ponadto, dla zwycięstwa nad wrogiem, to będą dostępne:

  • "Ukrashaki" , które zwiększają zdolność charakteru;
  • Raskhodka Dodatkowe bronie i zbroje (atakujący, używki, granaty, bomby)
  • Zdolności Fitch (znak nadprzyrodzone po wypadku pojawia się), aby pomóc Ci grać na Full Pi. Mogą one spowodować uszkodzenie wroga, a także leczyć właściciela

Aby pomóc charakter, można wybrać jedną z trzech satelitów zwierząt: Raven - bardziej nadaje się do ochrony znaków Vargan - dla znaków energetycznych Kisssa - dla zręczny. Na wyższych poziomach może być w pełni ujarzmić nowe Pee gry satelity, jeśli jest niezbędne zasoby. Wszystkie zwierzęta z każdym poziomem wzrasta w jego możliwości, zwiększając szanse na charakter i pomaga mu w walce.