Zakładki

Walidacji tutaj

Alternatywne nazwy: Moswar

Sprawdzanie gry online tutaj - ironiczny popularnej gry darmowe przeglądarki. Przeznaczenie Development Company wydała grę w 2010 roku i od tego czasu, dzięki jego niezwykłej humoru, weryfikacji online tutaj zyskał szeroką popularność. Walidacji tutaj można grać z niemal każdego komputera. Po wymagania systemowe dla tej gry są minimalne. Głównym warunkiem jest obecność przeglądarki. Uruchom prosty interfejs gry, można używać myszki i klawiatury. Dostać się do cynicznego świata Moskwa pomoże Użytkownicy tutaj aby się zarejestrować. Możesz się jako przybysze są lub odgrywać rolę rodzimej Moskal. To jest w zależności od chęci. Rejestracja Użytkownicy tutaj dość proste. Aby zarejestrować nową postać, musisz zdecydować, który chciałbyś być i wprowadź następujące dane:

1) Wpisz hasło wymyślone

2) Ten adres e-mail

3) oryginalna nazwa twojej postaci

Klikając rejestru, można natychmiast Użytkownicy tutaj, aby grać i cieszyć się ciekawa historia gry online. Dołącz do gry Sprawdzanie poprawności tutaj sprawiło, że mieszkańcy stolicy wirtualnej Rosji. W uczciwości, należy stwierdzić, że gra wyświetla bieżące wydarzenia w dzisiejszej Moskwie, więc wszystko, co się dzieje, jest bardzo zbliżony do rzeczywistości. Podnieś głowę, wyprostuj plecy i dumnie maszerując wzdłuż ulicy! Pamiętaj, że kimkolwiek jesteś, szansa na sukces nikt nie może zabrać!

Jeśli zdecydujesz się stać rodzimych Moskal, aby udowodnić, że to miasto nie jest "guma" i nie może być przyjęty z otwartymi ramionami każdy przybyli licznie tutaj. Ale jeśli jesteś ciekaw doświadczyć trudności w życiu miasta na prosty prowincjonalny, a ty chodź Moskwie gościa, to trzeba przejść. Udowodnić, że podbój wielkiego miasta do Ciebie przez życie! Po Moskwie - dla każdego!

Online gry Angry zwierzęta przygotowane ekscytującą przygodę. Jeśli chcesz, aby przetrwać w tym okrutnym i pięknym mieście w tym samym czasie, należy usiąść po prostu nie mają.

Gra jest dobrze rozwinięty system poszukiwania. Zagraj w gry online Użytkownicy tutaj, będzie wykonywanie różnych zadań. Można także wziąć udział w walkach. Wszakże System PvP nie na ostatnim miejscu. Odważnym spodoba bitew "od ściany do ściany". Aby wziąć udział w wojnach klanowych, prosimy o odwagę i wytrwałość. Chcesz poczuć przypływ adrenaliny? Istnieje możliwość obrabowania Korowai czy nawet banku. Stwórz swój gang razem i zorganizować ataki. Tak będzie bardziej prawdopodobne, aby odnieść sukces.

Sprawdzanie tutaj Kolejna gra online podano okazja do patrolowania ulic przekupić policję kopać linii metra, iść do pracy, do angażowania się w zakupy, iść na siłownię, aby poprawić swoje ciało, spójrz na "The Hunting Club", która zrzesza najbardziej niepoprawnym oszuści, i więcej. Zawody, jak można zobaczyć na własne oczy, dużo! Jednak, aby rzeczywiście osiągnąć sukces, trzeba dbać o akumulacji kapitału. Gdzie bez naszych pieniędzy na jakiś czas! Gra oferuje następujące zasoby:

Kochanie

Stars

Kryształy

Złoto.

Zębatki, kryształy i złota mogą być pozyskiwane w trakcie gry, a następnie wydać na różne bonusy i miejscach zakupu. Miód jest uniwersalna waluta. Wraz z nim, towary zakupione, dzięki niemu, nie będzie można odmówić w jakiejkolwiek usługi. Jednak, aby uzyskać miód, można inwestować tylko prawdziwe. Sprzedam miód mają okazję na każdym poziomie, nawet na początku gry. W tym przypadku, grać w gry online Użytkownicy tutaj będzie dużo łatwiejsze.

Sprawdzanie tutaj gra online składa się z 14 poziomów. Aby przejść do każdego nowego poziomu, musi otrzymać pewną ilość doświadczenia. Vymerivaetsya Calligonum w jednostkach. Jako poziom dodatkowych możliwości otwartych. Gra jest wszystko ze sobą połączone. Na przykład, trzeba spojrzeć na dysku podstawowym. Trzeba mieć laptopa, i można go kupić tylko w domu. Dom z kolei staje się dostępny na trzecim poziomie. Przy okazji, o swoje domy, można wziąć lokatora i otrzymać dodatkowe pieniądze. Co do pracy, od 2. poziomu, można dostać tylko w barze, lub, co gorsza, do czyszczenia toalet za grosz. I ze zwiększonymi poziomami szansą, aby lepiej płatną pracę. 5. poziom daje dostęp do kopalni, która posiada rezerwy kryształów. Na 6 poziomie, można już iść w dół tunelu do śledzenia znaków zwanych "Krysomahi za morderstwo, które dostają 700 srebrnych monet. Idąc na spotkanie, należy na poprawę jej właściwości (wytrzymałość, zdrowia, charyzma, umiejętności, opieki). Pompowanie charakter, może nawet stać się głównym. I to jest pewne korzyści.

Od Użytkownicy tutaj gra online jest przeznaczony do odpoczynku wszystko sam, jego interfejs jest dość prosty. Nie będziesz miał problemów z zarządzaniem i dostępności więcej INFORMATOR. Ta wspaniała gra online z pewnością przyciągnie Cię świeżość jego pomysłów. Humor nieodłączne w grze nie pozostawi obojętnym. Przyjdź sprawdzić i upewnić się, że jest to świetny sposób, aby rozjaśnić wypoczynek! Jaki jest Twój gust, wygrać lub bronić Moskwy? Szybko identyfikuje i uparcie bronił swojej pozycji. Niech Fortuna uśmiecha się na ciebie, po której stronie chcesz się!