Zakładki

Ostatnia bitwa

Alternatywne nazwy: Ostatnia Walka

Ostatnia bitwa w Internecie - multiplayer role-playing gra logiczna w stylu fantasy.

Gra online Ostatnia bitwa nie nakłada szczególne wymagania systemowe, tak długo, jak masz dostęp do Internetu i przeglądarka.

Dołącz do gry Ostatnia bitwa prosi o pseudonim - nazwa twojej postaci, być ostrożnym, ponieważ nie można zmienić swój pseudonim. Następnie trzeba wpisać i mail, hasło i określić płeć postaci. Ostatnia bitwa online zamyka rejestrację na wybraniu odpowiedniego wyścigu i wpisaniu kodu z obrazka, aby upewnić się, że nie jesteś botem. Nie zapomnij zabrać umowę użytkownika.

Ostatnia bitwa gry online oferuje możliwość wyboru dwóch wyścigach:

- Noble elfidy

- Odwaga nekrolandtsy.

W tym momencie w grze przedstawicieli obu ras o jednakowo. Względu na rasę wybrać zależy na interfejsie gry, gdy grasz w gry online Ostatnia bitwa. Elfidy szukać światła i dobroci, i nekrolandtsy - do złego zniszczenia. Rasy różnią się znacznie pod względem wyglądu, jak również ich pancerza i amunicji. Ponadto, różne zestawy ubrań są wprowadzane do postaci o różnej płci.

Ostatnia bitwa gra online ma bardzo oryginalny system walki. Odsłaniając trzy kolejne kamienie lub żetonów (czaszka) w tym samym kolorze, walcząc ciosy. Dlatego też wynik bitwy zależy nie tylko od poziomu wojownika, który jest albo magiem lub wojownikiem, a nie tylko na jego zbroi i broni, ale także od logicznego myślenia gracza i umiejętności, z jaką zbywa dostępnych zasobów. Dlatego zaleca się, aby gracze zajrzeć na forum, które jest ożywiona dyskusja możliwych taktyk i strategii, które mogą prowadzić do zwycięstwa w bitwie.

Walki są dwie opcje:

- Pojedynek. Walczyć jeden na jeden z charakterem Twojego poziomu.

- Chaotyczna bitwa. Ta walka serwowane specjalną aplikację, i wszystkich, którzy mieli jedną minutę pragnące wziąć udział w bitwie, podzielono losowo na dwie grupy.

Jeśli zauważysz podczas walki więcej niż trzy obroty, będzie zdyskwalifikowany. Do zwycięstwa można zdobyć doświadczenie i pieniądze.

Ponadto, za zamordowanie postać gracza w uczciwej walce, można dostać medal, zwiększenie pewne cechy. Cóż, jeśli nie szczęście, można kupić diamenty medal.

Twoja postać podczas gry w ostatniej bitwie, dostać własny majątek, w którym może on rosnąć zioła lecznicze mikstury i eliksiry, które zwiększają siłę (to będzie ich własny kucharz w moździerzu). Eliksiry można pić tylko przed walką. Nieruchomość może jeszcze dostarczyć specjalny pomnik u stóp której można następnie wybrać rzadkie eliksiry. Jeśli takie zamieszanie, że nie są spełnione, standardowy zestaw eliksiry i mikstury można kupić w specjalnym sklepie. Poza tym, w mieście można znaleźć wiele różnych instytucji z różnych funkcji potrzebnych z powodzeniem grać w ostatniej bitwie. Ten

- Sklep

- Kupno,

- Kuźnia

- Tawerna

- Banku.

W sklepie można kupić wiele rzeczy, i zbroję, ale niektóre z tych przedmiotów będzie można ubrać tylko osiągnie pewien poziom. Ponadto trzeba naprawić zbroję lub zebrać się od zanieczyszczeń, które pozostają na polu bitwy po pokonał przeciwnika.

Kiedy grasz w gry online, Ostatnia bitwa, to będziesz mieć możliwość wejścia do Unii w umowach z innymi podmiotami, a zadań - zadania z wielu sprytnych zagadek i ukrywanie zagrożenia dla życia charakter.

Maksymalny poziom rozwoju postaci w tej chwili - jedenasty. Gra jest w fazie testów beta.

Rejestracja Ostatnia bitwa otworzy przed tobą małe, ale ekscytujące w świecie, w którym nie tylko siłę i poziom, ale logika może pomóc w osiągnięciu zwycięstwa!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more