Zakładki

Światowa premiera

Alternatywne nazwy: Świat Prime

Prime World Online - to nowa, rewolucyjna wieloplatformowy strategia społecznej, które sprzeciwiają się co dwa inne narody Brytania Lekarz i Adorniyskoe. Konkurs jest dla Prime - najważniejszego zasobu, posiadanie zasobów, które można zmienić równowagę sił ...

Aby rozpocząć rejestrację w grze potrzebujemy premiera światowa. Świat gier online Prime wymaga instalacji klienta gry, który można pobrać bezpośrednio ze strony internetowej.

Installer Rozmiar - 17 MB. Po pobraniu, poczekaj, aż zostanie zainstalowana gra, a następnie trzeba będzie zalogować się poprzez Facebook lub kolegów (jeśli te sieci społeczne nie mają konta, pożądane jest, aby utworzyć). W oknie, które się otworzy, wpisz w odpowiednie pola nazwa użytkownika i hasło. Przyłączyć się do tej gry Prime Świat się kończy. Możesz grać w Prime World. Po zalogowaniu, wybierz stronę, dla którego gry i wpisać żądaną nazwę w odpowiednim polu.

Wymagania systemowe potrzeby:

• Procesor: 2 GHz - 3GHz

• Pamięć: 1 GB - 2 GB

• Miejsce na dysku twardym: 4 GB

• Wideo: GeForce6600 GT (Radeon X1300), 128 MB VRAM lub odpowiednik (25 fps) lub GeForce 8800 (Radeon HD 3850), 512 MB VRAM lub odpowiednik (40 fps)

• System operacyjny: Windows XP SP2, Windows Vista SP1 lub Windows 7

Gry Prime World Online 2 schronienie w Race

• Lekarz

• Adorniytsy

Każda rasa przedstawiciele 26 znaków, które są podzielone na takich ról

• Zabójca

• Obrońca

• Atak

• Wsparcie

• Jednostka

Zabójca - narażone w normalnej walce, nie jest duża podaż zdrowia, ale w odpowiednim momencie może dostarczyć miażdżący cios;

Obrońca - ma dość duży zapas zdrowia i może nosić w dół wroga znacznie;

Assault - dużo energii i może wytrzymać wiele ataków wroga,

Pomoc - Przedstawiciel ten może leczyć rannego towarzysza, lub przejąć kontrolę nad wrogiem, aby osłabić jego atak;

Fighter - może on być blisko i daleko, nie jest duża podaż zdrowia, ale silny cios.

Każda postać ma określony zestaw talentów, które są podzielone na wspólne i wyjątkowe.

Talenty ogólne - są dostępne dla wszystkich postaci

Unique - w szczególności należą do jednego

Wszystkie talenty są kolorami: żółty, zielony, niebieski i fioletowy. Kolor talent wpływa na wytrzymałość i użyteczność, więc talent z kolorem żółtym - najprostszy, i fioletowy - najsilniejszy.

Światowa premiera gry online grupy gry w trzy cechy:

• Ogólne

• Napastnicy

• ochronna

Typowe cechy to - Ocena (określa mistrzostwo), GK (określa zmęczenie), zdrowie, energia, prędkość (czas podróży) oraz zdrowia i energii regeneracji (możliwość szybkiego odzyskania).

Do ataku funkcje obejmują - siła, inteligencja, przebiegłość Agility, Zasięg ataku Kradzież i zdrowia.

Do funkcji ochronnych należą - rezystancji (zmniejsza obrażenia fizyczne spowodowane przez wroga), Will (redukuje efekt magiczny) i ochrony (zmniejsza fizyczne i magiczne obrażenia wroga).

W sklepach, które są w grze, można kupić różne zwoje, mikstury, eliksiry i znaki.

Graj Prime World Online stale walczących z drugiej strony. Do niszczenia wrogich wojowników, potworów, wież, a zwłaszcza znaków wroga, bohaterowie zdobyć bezcenne źródło - Prime, który może być poświęcony na uzyskanie nowych talentów.

Zagraj Prime World, każdy gracz będzie w jego zamku, który w trakcie gry trzeba być zdenerwowany. Tworzenie silnej gospodarki i budowanie skomplikowanego infrastrukturę - kluczem do sukcesu w rozgrywce i zdobyć przewagę nad innymi graczami w rozwoju gospodarczym i PvP-walk.

Zagraj w gry online Prime Świat nie będzie się nudził, istnieje wiele ciekawych funkcji, które są nie do opisania w krótkiej recenzji. Światowa premiera gry online jest bardzo objętość, dlatego, aby zobaczyć i dowiedzieć się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby zdać Prime Świata rejestracji online i stać się jednym z bohaterów gry.