Zakładki

Psy Wojny

Alternatywne nazwy: Wojny psi

Multiplayer online role-playing game Dogs of War oferuje do gry w rzeczywistości, że jutro może poczekać na naszej planecie jest naprawdę. Podział gruntów ze względu na bogactwo zasobów - palenie temat w każdym czasie, a tu w The Dogs of War Online będzie radzić sobie z konsekwencjami tej redystrybucji i chaosu związanego z nim.

Przed gracza - opowieść o upadku republiki bananowej Corazon, do dawnej zamożnych i niezależne, a teraz - podarte najemników korporacji "Enigma", kierowany przez okrutny i ambitny Alfredo Pressnera. Sprzeciwiać się jego reżim początkowo nikt nie mógł, ale w końcu zorganizowała dwa dość potężne grupy - Freedom Army (AU) i Ligi Mercenaries (LN). Każda z tych grup, które chcą położyć anty-totalitarnego Corazon w ich rękach. Kto odniesie sukces? Kliknij przycisk "play Dogs of War" i uczyć się.

Ale najpierw, oczywiście, wymagania systemowe. Tak, aby grać w gry online The Dogs of War, komputer musi spełniać następujące wymagania:

• procesor Pentium III lub Athlon 800 MHz

• pamięć RAM - 256 MB

• Karta graficzna - akcelerator 3D z 64 MB pamięci

• Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX

• DirectX aplikacji, począwszy od wersji 9. 0

• wolne miejsce na dysku twardym 1. 2GB

Dogs of War gra przeglądarkowa online obsługują.

Dołącz do gry w Dogs of War jako takie wymagają mało, ponieważ większość z nich może korzystać z automatycznego logowania za pośrednictwem kont w Facebook, Vkontakte, kolegów, urzędów pocztowych. ru lub Google.

Jeśli nadal należą do tej rzadkiej grupy graczy, którzy nie mają takich kont, a następnie za pomocą wspólnego formę "Psy rejestracyjnych wojny." Najpierw trzeba podać adres e-mail, utworzyć hasło i potwierdź je, a także pierwszy etap rejestracji może zapisać się do wiadomości. Następnie na nowej stronie podaj imię - imię bohatera gry, wybierz swoją płeć, dla której frakcji zagra postać - Liga najemników (herb z skorpiona) lub Armii Wolności (broń z pięcioramienną gwiazdą). Ponadto, pojawi się pytanie, 12 samic i 13 samców awatary dla postaci w zależności od podłogi, weź umowę użytkownika - w tym w rejestracji Psy wojny online jest zakończona.

Ścieżka rozpoczyna się początkujący najemnik wojskowej bazy szkoleniowej, tutaj możesz poćwiczyć w miejscu i wykonać kilka prostych zadań. Po tym, jak kapitan, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami i muszą rozwijać swoją postać w pożądany sposób.

Będziesz mieć dostęp do wielu broni do rewolucji - od noży, pterodaktyle i pistoletów Makarov (z tej broni zaczniesz grać Dogs of War), z granatników i broni chemicznej. Amunicji w grze są kamizelki kuloodporne, maski gazowe, hełmy itp., a także frytki, energia i inne rzeczy, które ułatwią losy swojej postaci w tym trudnym czasie.

Na początku gry zabić normalne moby (dezerterów, partyzanci, Indianie, bandytów) - jest to dobry sposób, pierwszy zarabiać pieniądze i doświadczenie.

Przy okazji, innego niż pieniądze, gra jest kolejnym ważnym zasobem - diamenty. Dla nich można wynająć zespół bojowników, są dwa rodzaje nich:

• Napastnik

• snajper

Po drugie są droższe, ale jeśli już zabił kilka dezerterów, to mogą sobie pozwolić.

Psi wojny gra online z systemem walki turowej. Zawsze będzie miał czasu, aby wybrać broń, obliczyć trajektorię i nie wydawać dodatkowej energii, aby zniszczyć wroga. Po spędzeniu dużo czasu na podstawie przygotowania, gotowy do podróży do innego miejsca w swojej frakcji, nie czekając na nowe zadania i, oczywiście, konfrontacja z głównych wrogów - najemnik korporacja "Enigma" i żołnierzy z przeciwnej frakcji.

Więc jeśli gotowy do walki o wolność i obalenia dyktatorskiego reżimu, a następnie naciśnij przycisk, aby grać w gry online The Dogs of War i wstąpił w szeregi najemników jednego z ruchów wyzwoleńczych.