Zakładki

Sposób Hero

Alternatywne nazwy: Bohater gry
Gra online Droga wojownika jest godne uwagi jest fakt, że jej podstawą jest historyczna przeszłość ojczyzny. Podobne produkty w praktycznie bez nowoczesnej igroproma i w zasadzie większość z nich opiera się na różnych światów fikcyjnych.

Dołącz do gry Wojownika Droga jest dość proste i oczywiste dla każdego, kto chce spróbować grać w gry on-line Droga Wojownika. Wystarczy tylko wpisać nazwę użytkownika, hasło i aktywować konto poprzez e-mail i voila - Droga Wojownika REJESTRACJA nad.

Ścieżka bohatera gry online nie jest proste. Jak wspomniano wcześniej, historyczna przeszłość, który służył przez ustawienie w grze została wykonana z należytą starannie, choć z pewnymi rozbieżnościami. Boleśnie niepowtarzalny wygląd imponujący pancerz i ogromne miecze, ale to nie jest teraz. Gra osadzona jest w czasach Trzech Królestw - Odrodzenie ery samurajów i rozkwitu konfucjanizmu w Chinach. Nawiasem mówiąc, ciekawe cechą gry jest to, że w trakcie gry będziesz musiał czytać podstawy konfucjanizmu i chińskiej historii w czasie, a nawet zdać egzaminy z tych przedmiotów. Zgadzam się, dość niezwykły ruch.

W skrócie - jest w grze przez przedstawicieli trzech królestw zmagać się ze sobą za możliwość posiadania tereny i budynki, które zapewnią mieszkańcom ich państwa i prawa przyjemne bonusy.

Ciekawą cechą gry jest kompletny brak wiążącego charakteru i klasy. Rozwijanie swojego awatara jest tylko w twoich rękach, a zdolność każdej klasy i każdego stylu walki są dostępne dla Ciebie w każdej chwili. Jedyne rzeczy, które zachęcam do myślenia - tak, to jest od klasy popyt hybrydowego, jak powszechnie wiadomo, równowaga między klasy powstał nie na co dzień, a nie na próżno, a to oznacza, że ​​znaki będą wyłącznie przez jeden oddział będzie wymagać więcej niż przedstawiciele rozwoju hybrydowych.

Co ciekawe, w daleko Chiny są bardzo ostre rozbieżności odnoszą się do gier, co oznacza, że ​​jeśli podano podczas rejestracji ich płci żeńskiej, to grać w gry online Drogę Wojownika można tylko postać-kobieta. Oto taki kaprys chińscy deweloperzy mogą znacznie psują rozgrywkę do wszystkich ludzi, którzy lubią tworzyć postaci kobiecych i odwrotnie. Sposób Hero Online nie jest zmęczony różne sztuczki, aby zadziwić nas deweloperów, mające zwabić już doświadczonych graczy w ich sieci.

Interesującym aspektem tej grze online jest posiadanie gry bot zaraz po wyjęciu z pudełka. To jest bardzo proste ze względu na fakt, że niektóre zadania, które w drodze wielu szalony, powodujące uśmiercenie kilku tysięcy potworów i zrób to sam, chociaż jest to możliwe, ale zajęłoby ogromną ilość czasu. Większość punktów doświadczenia zdobyte charakter udanej realizacji zadań. Oprócz głównej linii questów jest rodzina, klan, i oczywiście codzienne zadania.

Miłośnicy systemu kocham zwierzęta Pet wdrożony w grze dla "wesoła". Możesz zdobyć wierzchowca lub asystent, którzy będą dzielić się z lekcji i nauczył was od czasu do czasu, aby załatać swoje rzeczy. Droga Wojownika grać znacznie lepiej z przyjaciółmi, a oto dlaczego.

Komponent społeczny grze jest na poziomie. Oprócz zwykłych klanów, gracze mogą dołączyć do rodziny. Najwyższy poziom rozwoju i kariery wzrostu - tytuł cesarza, który, sądząc po ustawieniu, gra tylko trzech. W wojownika sposób można grać bez znajomości chińskiego.

Gra doskonale zlokalizowane na język rosyjski i jest w trakcie otwartych beta testów. Nie marudzić, zainstalować grę i stać się jednym z najpotężniejszych imeratorov Trzech Królestw.