Zakładki

Stories Ways

Alternatywne nazwy: Stories Ways

Stories Ways on-line - to zbiorowy multiplayer strategii czasu rzeczywistego, otrzymała w 2011 r. nagrodę za "najlepszy debiut". Stories Ways gra online zaczyna się od tego, że jesteś danym małą wioskę w epoce kamiennej, trzeba się rozwijać, robić budowy, rozwoju nauki i technologii.

Stories Ways online gra nie budzi żadnych specjalnych wymagań dla gracza komputerowego, główny wymóg - połączenie z Internetem.

Dołącz do gry Way Stories wymaga podania nazwy, pod jaką będzie wyświetlane jak w grze, e-mail i hasło, a także wskazanie płci. Jeśli masz kod promocyjny do gry, i trzeba go wprowadzić. Jeśli jesteś już zaznajomiony z podstawami gry, można w trakcie rejestracji i historii internetowych ustawionych wartości dla dodatkowych ustawień, takich jak wybór rasy, kontynentu i klimatu miasta.

W momencie, gdy grasz w toku historii, można wybrać, który sposób łeb rozwoju - będzie potężny wojownik-zdobywca ziemi, lub znanych naukowców tworzących odkrycie lub bystry polityk walczącymi słowo, czy wreszcie kupiec, który pleciony całą światową sieć szlaków handlowych. Droga Wojownika zajmuje najwięcej czasu, który spędzają codziennie grać w tę grę, jak twoi sąsiedzi mogą szybko wyprzedzić na rozwoju i liczby żołnierzy.

Pierwszy będzie dostępny dla wszystkich trzech rodzajów zasobów:

- Wiedza

- Jedzenie

- Drewno.

W ogóle, kiedy grasz Stories Way online, będzie miał ogromną różnorodność zasobów

- Podstawowe (wiedza, żywność, drewno, metal, pieniądze)

- Strategiczne (granit, zwierzęta juczne, uran, siarka, paliwo, aluminium),

- Zasoby wzrostu (owoce, różne zboża, mięso, ryby),

- Kulturowa (wino, biżuteria, odzież, muzyka, filmy).

Stories Ways gra online ma bardzo rozwinięte stosunki handlowe między graczami, więc wszystkie zasoby z wyjątkiem wiedzy, można z powodzeniem handlować.

Aby odtworzyć ścieżki historii, musisz zdecydować, dla których wyścig grasz. Wszystkie trzy wyścigi w grze: Europejczycy, Azjaci, Indianie. Każda rasa ma swoje własne cechy, a także broń i żołnierzy.

Ponadto, gra oferuje dla rozwoju różnorodnych krajobrazów, które mają swoje własne specyficzne osady produkcyjne i zasobów. W grze dostępne są 4 rodzaje krajobrazów:

- Łąki,

- Step

- Pustynia

- Śnieg.

Ponadto, twoja wioska może być umieszczony zarówno na kontynencie lub w strefie przybrzeżnej. Na każdym z serwerów dostępnych pięciu kontynentów, każdy z własnym wyjątkowy krajobraz.

Warriors są tradycyjnie znajdujących się na łąkach, jest o wiele bardziej wygodne, aby utrzymać walkę. Naukowcy osiedlić się na pustyni, to jednocześnie chroni je atakuje sąsiadów, a także zapewnia zasoby niezbędne do rozwoju nauki. W każdym przypadku zaleca się doświadczeni gracze mają przyjazne stosunki z sąsiadem-wojownika do wzajemnie korzystnej współpracy.

Możesz grać w gry online Stories sposobów i nie bój się, że byłoby to możliwe na dużą stronniczość na korzyść każdej jednej kuli lub sąsiadów nagle stało przełom. Cała wiedza naukowa i postęp technologiczny bardzo ściśle ze sobą powiązane, a poza tym gra ma wyraźnego podziału na epoki. Wszystko w grze około 150 różnych dziedzin naukowych.

Jego wioska można łączyć z innymi, aby dostać się do kraju. W tym przypadku, pozostającą w tyle gracze automatycznie dogonić poziomem rozwoju naukowego i technologicznego. Celem jest zbudowanie statku kosmicznego.

W tym momencie w grze istnieją trzy serwery - Duże badanie świata, Ziemia i Apokalipsa. Opowieści Zarejestruj Ways idzie do 12 Świat "Apokalipsy".