Zakładki

RAGE: Campaign Edition

Alternatywne nazwy: RAGE: Campaign Edition

Procesor: Core 2 Duo / Athlon 64 X2 2 GHz

Pamięć RAM: 2 GB

Karta graficzna: GeForce 8800/Radeon HD 4200

Miejsce na dysku: 25 GB

Rage: Edycja kampanii - specjalne poszerzone wydanie popularnej gry komputerowej, która łączy w sobie elementy kilku popularnych gatunków gier. Gra Wrage jest lotna mieszanka First Person Shooter, ozdobny samochodów wyścigowych i system poziomowania w najlepszych tradycji klasycznych gier RPG. Wyjątkowa dynamiczna atmosfera gry będzie prowadzić nas Reydzh świat doświadczył globalnej katastrofy, w której głównym celem jednego z jego mieszkańców - aby pozostać przy życiu. Podstawą do świata gry została podjęta wszechświat post-apokaliptycznym świecie opisano w popularnym hollywoodzkim filmie "Mad Max", gdzie wszystko jest postanowił zbrojnie i prędkości pozostałości zebranych części pojazdów.

Działka

Rage, gry, pokazując wszystkie okropności post-apokaliptycznym świecie, przeżył straszną globalnej katastrofy. W 2004 r. naukowcy odkryli, rozległość meteoryt pędzi z pełną prędkością do Ziemi i zmierzyć się nieuniknione. Rządy wszystkich krajów świata jednoczą się we wspólnym projekcie "Arka", gdy wiele podziemnego magazynowania rezerw, amunicji i sprzętu, nie jest również zanurzone kapsułek ludzi zanurzonych w letargu. Będą musieli odbudować cywilizację po katastrofie. W 2029, asteroida uderzy w powierzchnię planety i większość populacji na świecie jest zabijany, zniszczył całe miasta. Podniesiony po pył wpływ asteroida obejmuje niebo i świat zaczyna "zimę nuklearną." Kilka lat później, kurz osiada i Arkdwellers wybrany na powierzchni, aby ponownie zbudować cywilizacji światowej. Tylko ukochany nawykiem człowieka, nawet w obliczu wspólnego zagrożenia trudno jest je zjednoczyć i przedstawiciele różnych schronisk rozpocząć krwawą wojnę o dominację na prawo planety. To właśnie w tym momencie gra Reydzh otwiera dla nas jak dla głównego bohatera tej historii.

Stalker

Rage, w którym gra zbieranie śmieci pastwisko jednym z najbardziej zabawne i szkoleń niezbędnych. W przeważającej części, wszystko, co znajdziesz będzie banalne bzdury, które można następnie sprzedać za niewielkie pieniądze, ale czasem można natknąć i przydatne rzeczy lub części tych przydatnych rzeczy. Historia świata od klęski i do czasu bezpośredniej narracji odzwierciedla bardzo słabo, a nawet znaleźć książki nie będzie nawet złapać przeglądam, będą pasowały tak banalną makulatury, który jest powszechnie używany w Reydzh podpałka zimne pustynne noce.

Złota rączka

Rage Obecnie mały system rzemiosła i kiedy będzie dość znudzony nieograniczone spacery pustkowia i nie zatrzymać strzelaniny z ogromnej ilości krwiożerczych wrogów, można usiąść w zacisznym kącie i zrobić coś z kosza podniósł. Więc można zrobić mały robota bojowego lub wieżyczkę karabinu maszynowego, które mogą być wielką pomocą do czynienia z wrogami, chociaż w tym przypadku, twój udział w strzelaninach może nie być konieczne. Rage: Campaign Edition - wersja popularnych platform gier przeznaczonych specjalnie dla gdzie oprócz klasycznej kampanii dla pojedynczego gracza dodano dwa dodatkowe pakiety, w tym dodatki «Anarchy Edition" i "Kanalizacji» Mac OS.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more