Zakładki

Rage of Titans

Alternatywne nazwy: ROT

Rage Online Game of Titans lub po prostu (ROT) - połączenie strategii czasu rzeczywistego z RPG. Założona w słynnej gatunku styl gry Dota (DotA), Rage of Titans w Internecie bardzo szybko stał się sukces w swojej branży i został już wybrany do World Cyber ​​Games (Międzynarodowe Mistrzostwa kiberigram). Unikalny system gry, różnorodność postaci, różne sposoby ich rozwoju i opozycji w całej grze - "Rage of the Titans" fascynuje i urzeka od razu. Zanim dasz się wchłonąć to świat fantasy, oczywiście, się zarejestrować Rage of Titans. Nic nie jest skomplikowane, jest i zajmuje tylko kilka minut. Aby to zrobić, należy utworzyć konto na GameNet, wpisując adres e-mail i hasło. Nawiasem mówiąc, użytkownicy social network "VKontakte" rejestracji w grze Rage of Titans nie jest potrzebna, wystarczy zezwolić.

Tak więc, wybierając, jak można dostać się do Rage of Titans rejestracji on-line, i pomyślnie zakończone, zacząć tworzyć swoją postać. Otrzymasz duży wybór znaków (ponad trzydzieści kilkanaście + kilkudziesięciu w sklepie), z których każdy jest rzędu 9-10 cech (szybkość ataku, wywiadowczych, i tak Counterspell ) I boskie umiejętności, które mogą być zmieniane w trakcie gry, a także rozwijać poprzez runy. Aby grać w gry Rage of Titans online zdecydować, które z przeciwstawnych ras dołączysz - świętych lub upadłych (ludzi i demonów). Każda postać ma swój własny pół-magiczną broń - latający sztylet, tarcza, rajskie świeca, wystrzelił strzałę, itp. Bardziej szczegółowe cechy bohaterów można dowiedzieć się, przechodząc przez opcje: -. "Heroes", "gra"

Z tego, co twarz tych, którzy starają się grać Rage of Titans? Tutaj jest kilka trybów gry, z których każdy przynosi swoje "użytkowania" swojej postaci:

- W trybie kapitana, możesz rozwijać swoją postać, a na mapie będzie to tylko (nie ma innych graczy)

- Definicje poleceń Auto-Mode (na podstawie losowo wybranych znaków) przyniesie Ci doświadczenie w innych trybach nie zarabiają;

- Tryb "wszyscy bohaterowie" otworzy przed tobą wszyscy gracze biorący udział (z wyjątkiem oczywiście płatnego)

- Tryb "bliźniaki" obejmuje równoważne (równo-przeciwstawne) znaków;

- I, oczywiście, Rage of Titans grać z botami dostępnych.

Rage of Titans gry on-line w specjalnej dynamiki. Reakcja jest istotne (dla postaci, oczywiście), taktyka przeciwników często nie przewidywalne walczy się bez przerwy, że rzeczywiście przyciąga i utrzymuje napięcie. Uzbrojony w magiczną broń, magiczne artefakty Zaim (latający dywan, na przykład), a następnie wybierając sojuszników, musisz wybrać na pole bitwy i wykonaj jedną z honorowym misji (zniszczenie drzewa wroga, albo mu się kilka razy). Rage gra Titans Online zapewnia graczowi do wyboru dwa pola do bitwy (2 karty z gry 5 × 5) - "Valley of Heroes" i "Eye of Titan". Każdy może otrzymać pewną część nagród: pieniądze, doświadczenie, złoto, upgrade sprzętu, nowe umiejętności, zyskują cechy.

Gra gry Rage of Titans w Internecie będzie można w pełni i całkowicie bez inwestycji pieniężnej, robi walutę w grze. To może zarobić na zwycięstwie. Poza tym, że ich (WINS) w wystarczającej ilości, twój bohater może wziąć udział w aukcji i uzyskać przydatne artefakty.

Graficznie gra pracował i muzycznie imponujące, i ogólnie wszystko w obfitości. Tak, myślę, że grać online gry Rage of Titans będzie zadowolony nie tylko fanów Doty.