Zakładki

Ragnarok Online

Alternatywne nazwy: Ragnarok Online

Ragnarok Online - gra MMORPG zabawy z klientem w stylu anime fiction. Świat gry jest tworzony przez Gravity Interactive, która dla jego rozwoju pożyczonych pomysł z południowoamerykańskiego pisarza Lee Myon komiks-Jin. Fabuła opiera się na skandynawskich mitów. Momenty historyczne są organicznie wplecione w rozwoju. Ragnarok Online wystarczająco przemyślane i wyważone, a dzięki kombinacji różnych funkcji, można łatwo stworzyć konkurencję dla wielu rozrywek internetowych opiera. Czym dokładnie są korzyści? Interfejs jest bardzo prosty i wygodny. Przyjemna muzyka towarzyszy cały czas swoje działania. Liczby znaki wymiarowe, szkice ręcznie, jasny, oryginału. Lokalizacja dzięki jego 3 d grafiki są realistyczne i bardzo piękne. Możliwość wyboru ścieżki rozwoju rozkoszy nawet najbardziej wymagających użytkowników. Gra jest opłata w wysokości 30 klas! Ponadto, są wyjątkowe. Wiele czynników przyczynia się do podniesienia nastroju. Rzeczywiście, w Ragnarok Online można oswoić i wychowywać zwierzaka znaleźć dobrych przyjaciół, i spotkać miłość w rodzinie. Nuda jest nieznany wesoły mieszkańców bajki ziemi! Po tym wszystkim, że oczekuje nie tylko lekkomyślne zabawy, ale także poważna sprawa!

Aby zainstalować klienta, musisz najpierw zarejestrować Ragnarok Online. Aby to zrobić, należy wypełnić odpowiedni formularz i podać adres e-mail, hasło, język dogodnym dla Ciebie, jak również o podanie danych osobowych (imię i nazwisko, datę urodzenia, adres, kod pocztowy, miasto, kraj). Następnie konieczne jest przepisanie słowa, które widzisz na obrazku, czy zapisać się do interesujących nowościach i ofertach i, oczywiście, zgadzam się z Warunkami i Polityka prywatności Project. Aktywuje swoje konto tylko za pomocą listu, który zostanie wysłany na podany adres e-mail. Pobierz i zagraj w Ragnarok Online, można, pod warunkiem, że system spełnia następujące wymagania:

- System operacyjny Windows 98SE, ME, 2000, XP;

- Procesor Celeron 500 MHz;

- Film z serii NVIDIA ® GeForce 2, ATI ® Radeon ® 7500 lub Intel ® i810G;

- Kompatybilna z DirectX 8. 1 dźwięk;

- 128 MB pamięci RAM;

- Wolne miejsce na dysku twardym 2 GB.

Oczywiście, do gry Ragnarok Online Musisz być informowani w ogóle nie są konflikty, które naruszają stały przepływ życia. Co znowu nie można dzielić ludzi, bogów i demonów, po ich zawarciu rozejmu przez tysiąc lat? Fakt, że zaczął od drobnych potyczek pragnienie, aby zebrać jak najwięcej fragmentów kamiennej Ymir. Według legendy, te fragmenty mogą zapobiec serca olbrzymi spadek magicznej bariery, aby zachować równowagę pomiędzy światami. I fakt, że może się zdarzyć, na kontynencie wskazują częste trzęsienia ziemi, Midgard i tsunami. Każdy chce wyprzedzić rywali i zebrać jak wiele cząstek cenny artefakt. Spokojne życie beztroski ponownie w przeszłości. Mimo, że pozostaje do pokrycia z przygód pasji?

Rozpoczął grając gry Ragnarok Online przybysza, pompowane i staje się coraz bardziej widoczny rysunek. Droga rozwoju zależy zawodzie. Zawody na pierwszym poziomie - to Swordsman, Mage, Archer, Merchant, Thief, Akolita. Drugi poziom rozwoju zawodowego dla szermierza, na przykład, rycerz i Crusader dla maga - Mag i szałwia dla złodzieja - Assassin i Rogue. Dobrze i odpowiednio przejść do trzeciego poziomu, stając Profesor Sage, Rogue - Stalker itp.

Należy zauważyć, że Ragnarok Online Gra wymaga śledzić rozwój zarówno na poziomie podstawowym i zawodowym. Professional - jest obecny poziom klasy postaci. Rozwój podstawowego wpływu na poprawę tych początkowych właściwości: wytrzymałość, zwinność, wytrzymałość, inteligencję, umiejętności i szczęścia. Sam rozpowszechniać punktów między tymi parametrami. Z biegiem czasu, bohater nabywa nowe umiejętności, odkrywania różnych przydatnych zaklęć, więc czuje się bardziej pewny siebie.

Gdziekolwiek jesteś, złe potwory i staramy się przełamać plany. , Ale nie będzie można zniszczyć te przeszkody na swojej drodze? Dodatkowo można wybrać spośród nich zwierzaka, oswojony i pielęgnowanie na swój własny sposób, tak że w końcu zawsze następuje po piętach i pomógł w krytycznych momentach.

Ragnarok Online zapewnia wolny na zwiedzanie terytorium ogromne. Można odwiedzić takie miasta jak Aldebaran, Payon, Pronterze i Geffen. Dokładnie gdzie, ale gdzieś w nieznane mieszka ze współmałżonkiem. Podróże do różnych miejsc, trzeba wierzyć, że długo oczekiwane spotkanie odbędzie się. Będziesz szczęśliwy grać wielkie wesele, iść do ośrodka i mieć dzieci. Teraz nigdy nie pozhaluetes samotności!

Nie sposób nie wspomnieć o "wojnę o Imperium." To jest coś wielkiego! Ale żeby wziąć udział w nich powinien dołączyć do gildii. Razem można przyłączyć się do bitwy o kontrolę nad zamkami. Po wygraniu premii są rozłożone dość, więc nikt nie jest obrażony.

Ragnarok gry czeka na Ciebie! Witamy w świecie, w którym chłodnym rozrzucone są wszystkie irytujące problemy monotonii codziennego życia! Powodzenia!