Zakładki

Rail Nation

Alternatywne nazwy: Rail Nation

Gra Rail Nation - to darmowa gra na przeglądarkę, w której znajdziesz się w małym senny miasto z stacji kolejowej. Zacznij swoją podróż z menedżera małych przedsiębiorstw koleje. Rail Nation Celem online jest " Opracowanie i wzrost ! "I wykonywania wiele różnych oferty pracy produkcji produkt lub materiały technologiczne poprawy transportu!

Przed gry Rail Nation , upewnij się, że komputer spełnia wymagania systemowe, takie jak: częstotliwość Procesor - 2 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna - 128 MB. Rail Nation rejestracja nie zajmuje dużo czasu i łatwo:

1. Na stronie głównej wybierz opcję « Rejestracja teraz »;

2. Proszę podać poprawny adres e-mail;

3. Podaj bezpieczne hasło i powtórzyć go;

5. Wybierz « Rejestracja ».
Rail Nation on-line będzie wprowadzenie do małego miasteczka kolejowego. Travian Games stworzyli gra strategiczna pierwszorzędne Rail Nation on-line , który rozpoczyna się w romantycznym wieku kolei.
Gracz zaczyna jako kierownik małych przedsiębiorstw kolejowych do transportu towarów przy użyciu lokomotyw "pary", " Dizel " i "Electric". Grać Rail Nation jest dość ciekawa, ponieważ to kurs mechaniki gry. Zwycięzcą gry Rail Nation będzie jeden gracz , które będą tworzyć najbardziej prestiżowych kolei! Runda gry kończy około czterech miesięcy, które obejmuje szereg zmian do gry przeglądarkowej Rail Nation on-line .
W Rail Nation grać nie znudzi, bo przyjść do zwycięstwa, trzeba będzie wykonać różne zadania. Po pierwsze, twój mały pociąg parowy może przewozić towary z jednego miasta do drugiego Rail Nation on-line . Każde miasto potrzebuje surowców do rozwoju i wzrostu. W pobliżu rośliny produkują lub materiały procesowe. Na przykład pociągi do gry Rail Nation powinny nosić drewno do stolarki, a następnie dokonać desek, które dostarczają do miasta. I dlaczego nie ma ładunek węgla z kopalni w drodze powrotnej gry Rail Nation ?
W Rail Nation zawsze przyjemność grać, bo grafika w grze jest na najwyższym poziomie! Rail jest Nation Gra również wyzwanie i zabawa symulacji biznesowych. Twój rośnie flota powinna zostać utrzymana, rozbudowany i zmodernizowany. Nowe produkty wymagają różnych łańcuchów produkcyjnych; technologie powinny być zbadane i stosowane zyskiem Rail Nation on-line . Każde działanie ma swoje konsekwencje: gracze otrzymują więcej dróg, więcej slotów lokomotywę lub ulepszone możliwości generowania dochodów.
Ale nie zawsze będzie rozwijać się płynnie w Rail Nation on-line : wzrost cen węgla w czasie wojny, strajki ze względu na spadek wydajności, a uszkodzone lokomotywy. Ale jest kilka przyjemnych niespodzianek w grze Rail Nation , takich jak aukcje, specjalne oferty i konkursy. To prowadzi do interakcji z innymi graczami - to sprawia, że ​​gra Rail Nation on-line bardziej ekscytujące.
Twórca gry Travian Games przywiązuje szczególną wagę do Multi-funkcje Rail Nation on-line [_2_ ]. Inni gracze są stale wpływają duże zmiany w gospodarce gry. Trzeba konkurować o zasoby i ważne jest, aby wybrać mądrze związków w grze Rail Nation , ponieważ partnerstwo może dostarczyć ważnych bonusów. Uczestnicy mogą również współpracować w celu optymalizacji łańcuchów produkcyjnych, inwestycje pieniężne lub używać do sterowania roślin w grze Rail Nation . Rail Nation on-line - to ekscytujące nowe gry świata, dołącz do nas!