Zakładki

Rainbow Six Siege Toma Clancy'ego

Alternatywne nazwy: Rainbow Six Siege Toma Clancy'ego

destrukcyjnej gry Toma Clancy'ego w Rainbow Six Siege.

Toma Clancy's Rainbow Six Siege to strzelanka taktyczna, gracz, w którym działa od głównej osoby. Stało się częścią serii Rainbow Six, a ostatnio po testach beta od września do listopada, stało się dostępne dla Toma Clancy'ego Rainbow Six Siege do pobrania od 1. 12 2015

Nie ma w tym żadnej szczególnej historii, a głównym celem podczas misji jest niszczenie większej ilości przedmiotów. Na tym opiera się rozgrywka, ale jak to się dzieje, robi wrażenie realizm. Biorąc pod uwagę prawa fizyki, jeśli kilka razy podważysz ścianę w jednym miejscu, powracając do tej zapisanej chwili w grze, zawsze będzie ona na różne sposoby, jak to ma miejsce w życiu.

Na koncie dewelopera Ubisoft Montreal istnieje wiele doskonałych produktów do gier, które imponują harmonijnym połączeniem wszystkich parametrów. Grafika, tło i muzyka, metoda sterowania i menu przyjazne dla użytkownika nie powodują żadnych skarg. Pobierz grę Rainbow Six Siege Toma Clancy'ego, co więcej, możliwe jest nie tylko dla Windowsa, istnieją wersje do grania na PlayStation 4, a także One Xbox.

cech najbardziej miażdżącej gry.

Walka z terrorystami stała się głównym problemem dotykającym wiele krajów. Wiodące państwa stworzyły jednostki antyterrorystyczne, które działają zdecydowanie, umiejętnie, harmonijnie i odważnie. Nie możemy obyć się bez rekrutów, ale główne nadzieje spoczywają na jednostkach, w których są cztery osoby z unikalnymi umiejętnościami i zadaniami. Jeśli rekruci nie są bardzo dobrze wyposażeni, wówczas w wyspecjalizowanych oddziałach żołnierze są uzbrojeni w unikalne urządzenia służące do obrony i akcji szturmowych.

W skład elitarnego zespołu

B wchodzą przedstawiciele z całego świata:

 • American SWAT
 • British SAS
 • niemiecki GSG9
 • Francuski GIGN
 • Rosyjski Spetsnaz

. Ci żołnierze nie mają sobie równych w warunkach otwartej lub zamkniętej przestrzeni. Wnikają w dowolne budynki, są niezwyciężone w walce wręcz, są szkolone na miejscu w celu koordynowania działań i burzenia obiektów. Wykorzystują okolicę z maksymalną korzyścią. Po wybraniu roli ochrony, zamień pokój w niezawodną fortecę za pomocą dostępnych przedmiotów, aw grupie ataku pokonaj przeszkody. Możesz się złamać i zmiażdżyć. Kto potrzebuje głównego wejścia, kiedy możesz go uderzyć w dowolne miejsce, aby wejść przez ścianę, podłogę lub sufit. Czasem jest to jedyna szansa, aby dotrzeć do celu, przybliżając zwycięstwo.

Podczas grania w grę Rainbow Six Siege Toma Clancy'ego na komputerze, zjednoczyć się z graczami, aby wziąć udział w bitwach internetowych. Czekasz na operacje PVP i PVE na dużą skalę, a jeśli wybierzesz skuteczną taktykę, drużyna przeciwnika zostanie zerwana. Boty w przestrzeni gry będą czymś więcej niż prawdziwymi graczami, a żeby im przeciwdziałać, opracuj idealną strategię.

wymagań systemowych.

Ubisoft oferuje Rainbow Six Siege Toma Clancy'ego jako dochodową rekomendację do kupienia i zdobycia, oprócz gry, instrukcji ze szczegółowym opisem wszystkich operacji, unikalnej barwy broni, map, a nawet głównych sił wroga. Pomoże to w dokładnym przestudiowaniu gry, przygotowaniu się na wszystkie niespodzianki i pomyślnym przeprowadzeniu operacji.

Dab Clancy's Rainbow Six Oblężenie zostało ustanowione i uruchomione z łatwością, potrzebujemy dość demokratycznych wymagań systemowych:

 • OS: Windows 8. 1/7/8/10 (x64)
 • OP: 8 Gb
 • Procesor
 • : Intel Core i5-2500K lub AMD FX-8120 Eight-Core (3. 3 GHz (zalecane), 2. 6 GHz (minimum))
 • Karta wideo
 • : Nvidia GeForce GTX 670 lub AMD Radeon HD 7970 / R9 280 X (2 GB)
 • Urządzenie dźwiękowe: Zgodność z DirectX 9. 0c
 • Place: 10 Gb