Zakładki

Rappelz

Alternatywne nazwy: Rappelz, gry Rappelz, Rappelz online Rappelz on-line

Rappelz on-line - jest to nowa gra fantasy, który stworzył koreański producent NFLAVOR . Do korzystania z tej gry nie trzeba płacić, jak Rappelz Online opiera się na zasadzie « wolne grać » to jest opłata miesięczna w grze nie brakuje.

Aby w jakiś sposób i grata w grze Rappelz Online , konieczne jest, aby spełniać następujące minimalne wymagania systemowe:

· OS : Windows XP / SP 2 lub [_2_ ] Windows Vista

· Procesor - AMD / Intel 2 GHz

· 512 MB RAM dla [ _2_] Okna XP lub 1024 MB do Okna Vista [ _2_]

· 128 Mb Karta graficzna;

· DirectX: 9. 0C.

Oto kilka możliwych wad grać bez żadnych problemów, twórcy polecam następujące wymagania:

· OS: Windows XP / Vista;

· Procesor - Pentium IV 3. 0GHz lub AMD Athlon X2 5000 +;

· Najnowsze karty graficzne generacji z 256 MB lub więcej;

· 1024 MB RAM

· DirectX: 9. 0C.

Również muszą mieć dostęp do Internetu.

Aby rozpocząć grę, trzeba być wykonywane p egistratsiya gry Rappelz . Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności:

· Rzeczywistości Rejestracja Rappelz profil. Tutaj należy wpisać swój adres e-mail (który będzie nazwa użytkownika w grze), hasło, przeczytałem i akceptuję warunki korzystania z gry,

· Następnie należy pobrać klienta gry, można to zrobić bezpośrednio na stronie. Do grać Rappelz, wymaga około 2. 1 GB wolnego miejsca na dysku. Po Rappelz gra online download, wystarczy uruchomić plik ustawienia . Exe w folderze, w którym gra została pobrać. W tym rejestracji Rappelz Online kończy i możemy przystąpić do gry.

I Gras Rappelz ma wysoki poziom grafiki. Krajobrazy i znaki przedstawione w szczegółach, w najdrobniejszych szczegółach, tak bardzo, że niektóre obiekty można oglądać godzinami i po prostu chce się dotknąć. Należy zauważyć, ścieżkę dźwiękową z gry. Ciągle gra muzyka tworzy odpowiednią atmosferę, więcej zanurzenie graczy do magicznego świata.

Rappelz gra online , w którym znajdują się trzy unikalne rasy

· Panna;

· Asura;

· Guy.

Guy - to pierworodnego mieszkańców baśniowy świat. Mają głęboką wiedzę magii, można go używać efektywnie. Wiedzą również, jak żyć w zgodzie z naturą i jak używać jej prezenty, bez szkody dla jej czas. Formacja tego wyścigu jako cywilizacji była długa i trudna. Nie bez pomocy Deva i Asura Gaya nie stali się panami własnej ziemi.

Asura - dziećmi Boga Zniszczenia. Oni doskonale znają sztukę wojny - ich magowie nie mają litości dla wrogów i ich ataki zawsze znaleźć swój cel. Pomimo jego początków, były tworzone w celu prowadzenia ludzi do obrony swojej ziemi i móc walczyć.

Panna - to jest Guardian of Light, dzieci Boga Stworzenia. Cechą tej rasy jest to, że są mistrzami magii leczniczej. Ale to nie znaczy, że nie może walczyć! Panna zostały wysłane na ten świat, aby nauczyć ludzi miłości i opieki dla wszystkich żywych istot, w celu ich ochrony. Od tych ludzi nauczył się używać magii do celów leczniczych i rusza do walki tylko w odpowiedzi na agresję.

W Rappelz grać może być w wielu miejscach. Możesz grać na bagnach, pustynie, góry, wzgórza, równiny, jaskinie, kopalnie, i wielu innych miejscach. Gra także mnóstwo różnych budynków - można znaleźć wszelkiego rodzaju ruin, budynków obsługi, zamków. Tak więc, dużo otwartej przestrzeni do bitwy i każdy może wybrać bardziej interesujący teren. Grając, musisz być zawsze gotowy do walki, jak świat roi się od różnych potworów, zwierząt i innych magicznych stworzeń.

Charakterystyczną cechą gry jest to, że można zrobić pomocnika w postaci zwierzęcia. Każdy może znaleźć ulubione dla każdego. Można przyjąć, na przykład, jest lub zwierząt, takich jak:

· N Anter r [_19_ ]

· Ptaki r

· Ork i

· Yeti

· Szkielet i

· Czerwony th elf [_21_ ] i

· Syn jego elf [_21_ ] i

· Syreny r

· Wilk i

· Predator i

· Salamandry r

· Córka burzy

· Anioł i

· Centaur i

· Cerberus i

· Genie i

· Biały th Smok [_21_ ] i

Niektóre zwierzęta się łatwiejsze, niektóre trudniejsze, ale wszystkie one mają swoje własne cechy i mogą być bezcenne w niebezpiecznym świecie.

I grata w grze online Rappelz może być 5 serwerów oficjalnych. Który wybrać - to zależy od użytkownika.