Zakładki

Raska

Alternatywne nazwy: Rashka

Raska on-line - darmowe gry internetowe gry strategiczne gatunek, który pokazuje prawdziwy stan rzeczy w zamian finansowego w Rosji i na świecie. Unikalny projekt opracowany przez Finam, jest unikalny wśród obecnych gier z Internetu za. Raska gra online nauczy Cię, jak przetrwać w okrutnym świecie, gdzie dźwignie sukcesu są siła, władza i pieniądze. Rejestracja daje biletów Raska do prawdziwej szkoły życia. Nabyte umiejętności w grze, można nawet stosować w rzeczywistości. Aby rozpocząć odtwarzanie Raska, należy upewnić się, że system spełnia następujące wymagania:

1) systemu Microsoft Windows 98SE/ME/2000/XP

2) Procesor Pentium 300 MHz

3) Pamięć 128 MB

4) kompatybilna z DirectX karty graficznej

5) Internet

Rejestracja Raska w grze jest w następujący sposób:

- Wprowadzono przydomek

- Twój adres e-mail

- Przemyślane hasło

Następnie kliknij przycisk Zarejestruj, a następnie należy pobrać klienta gry.

Po Raska odprawy online jest przekazywana, a ty w grze, rozejrzeć, sprawdzić subtelności pracy na giełdzie i do przodu - aby obronić swoją pozycję!

Będzie można nie tylko oglądać, ale również stać się stroną w takich imprezach jak tworzenie, wzrost i upadek wpływowych firm, koleje politycznych światowego kryzysu finansowego. Musi nauczyć się zarządzać pieniędzmi skutecznie i mądrość, by poznać obrotu giełdowego. Należy pamiętać, że czasami nawet pozornie drobne transakcji może zależeć dużo. Odtwórz Raska, trzeba pracować, aby śledzić cel. Szczęście będzie towarzyszyć odważnych i przyczepne graczy.

Key Concepts Raska

- Moc

- Force

- Pieniądze

Moc - korzyści z inteligentnych, silnego ducha, któremu udało się wygrać władzę ludu. Dobrze zaprojektowany perswazja działanie może podbić wiele. A jak jest słodkie czasami zasłużone poczucie władzy!

Moc może złamać i zwyciężyć tych, którzy chcieliby być słabszy od ciebie. Strach zmuszony pokłon przed tobą. Tak, to może pomóc, aby utorować drogę do upragnionego miejsca w słońcu.

Cóż, jakie miejsce zajmują te same pieniądze w naszym życiu? Raska gra online będzie okazją, aby uświadomić sobie, że za pieniądze można nie tylko kupić bilet na autobus lub inne nawet najbardziej kosztownych dóbr podstawowych. Pieniądze mogą wpływać różne aspekty naszego życia już zakłócone. Schludny suma czasami nagle zmienić bieg wydarzeń. Nakładające kapitał, który można umieścić razem Raschke, dosłownie może czynić cuda! Nawet moc i władza łuk przed mocą pieniędzy!

Ale chociaż głównym zadaniem w grze - masz asy w sprawach gospodarczych, aby grać w gry online Raska, chcesz, i robić inne ważne rzeczy. Gra online Raska obejmuje walkę i aspektów społecznych. Więc musisz śledzić wydarzenia polityczne. Wykazać swoje myślenie strategiczne, opracowanie planu, który można osiągnąć taki efekt, że może ich uderzeń w politycznej i gospodarczej światopoglądu.

Aby uzyskać wymienione na więcej masy, zorganizować karteli. Współpraca z innymi graczami będzie jedynie korzystać ci! Wiele postaci, z którymi można się zetknąć są znane osobistości, w prawdziwym życiu, choć nieco zmutowane. Myślę, że nie jest zbyt zaskoczony, jak już wiemy, że gra powiela rzeczywistość.

Ekscytujące systemu PvP daje okazję do walki z zombie, by zorganizować zamach na fabryce, rob Korowai lub sklepu. Masz szansę wygrać budynki, a nawet całe terytorium.

Zagraj w gry online Raska będzie łatwiejsze, jeśli na początku słownika nauczą się początkujący przedsiębiorcy, który zbiera ważne terminy ekonomiczne użyte w grze. Spróbuj pompować trochę dostać początkową bułkę, a następnie śmiało podbijać Raska. W grze 60 poziomów. Zwrócić uwagę, aby zarówno w płaszczyźnie ekonomicznej i politycznej. Aby pobrać poziomu gospodarczego kupna i sprzedaży akcji. I wyrównywania poziomu politycznego muszą wziąć udział w głosowaniu w wyborach i wiadomości, aby post, komentarze, wiadomości na forum i czat.

Skraste swój wolny czas w rozgrywkę. Ciesz blask interfejsu i oryginalnych pomysłów w grze. Przegląd wierzyć, że wszystko będzie koniecznie i fortuna uśmiechnie!