Zakładki

Niezgoda

Alternatywne nazwy: Razdor

Niezgoda przeglądarkowa gra online za darmo, a zatem jest dostępna dla każdego, kto kocha opowieści fantasy i świetną grafikę. Jednocześnie nie ma szczególnych wymagań systemowych: najważniejsze, masz dostęp do Internetu i nowoczesną przeglądarkę. Aby ocenić sobie wszystkie zabytki, należy przejść do oficjalnej stronie gry. Rejestracja online jest niezgody wypełnić następujące pola:

1) Nazwa gry.

2) Hasło (litery przeplatane numerami - najlepsza opcja).

3) Prawidłowy adres e-mail.

4) Wpisz kod widoczny na obrazku.

Ponadto, pożądane jest, aby zapoznać się z zasadami gry oraz Umowy użytkownika, jak naciśnięcie przycisku "Rejestracja" wziąć na obowiązku śledzić wszystko, co zostało określone w dokumentacji teraz. Jeśli są rozmieszczone, i kliknij link cenionych - Rejestracja Niezgoda online można uznać za zakończone. Natychmiast po tym, można tworzyć nawet jeden - cztery (! ) Postacie (w razie potrzeby), z których każdy może mieć niepowtarzalny wygląd, zbierane przez ciebie. I znaki, a interfejs i gry Świat Niezgoda to po prostu ogólnie online przepiękny!

Tak więc, jak tylko zakończyła etap rejestracji w Niezgody gry i określić liczbę i główne cechy bohaterów, znajdziesz się w małej przytulnej miejscowości, zostawiając cię i zanurz się w prawdziwej przygody i walki. Wydarzenia gameplay rozwija dość szybko, tak wiele zależy od szybkości reakcji i poziomu rozwoju podstawowych cech swojej postaci. I są one następujące:

• Moc - wpływa na ilość obrażeń fizycznego uszczerbku na zdrowiu do wroga.

• Agility - pomaga atakami wroga unik.

• Wytrzymałość - wpływa na ilość punktów zdrowia swojej postaci i absorpcji uszkodzenia przychodzące im.

• Luck - wpływa na wszystkie bardzo pozytywny sposób.

• Duch - Zmniejsza obrażenia magiczne i wpływa na ilość many.

• Inteligencja - powoduje cię na magie i many punktów.

Wskaźniki wydajności zwiększy się z przejścia do następnego poziomu. Aby z powodzeniem grać w gry online Niezgoda, wymagają poprawy we wszystkich czterech rodzajach zadając obrażenia

1) fizyczny - jest stosowany na zimno broń w walce wręcz;

2) zdalny - broni strzeleckiej z daleka;

3) bezpośrednie - stosowane przez czary kapłana

4) obrażeń magicznych - stosowany za pomocą czarów maga.

Niezgoda system gry online ma następujące klasy:

• Warrior - atak i obrona przez zastosowanie specjalnych zdolności (szybki, wolny zawodzić, specjalny rack, wyć z wściekłości itp. )

• magik - atak i obrona przez zastosowanie specjalnych zaklęć (kula ognia, Ring of Fire, magiczne bariery, teleportacji, itp. )

• kapłan - błogosławi, uzdrawia i chroni;

• Hunter - wykorzystuje różne pułapki, pułapki spowolnienie, maskowanie, i tak wiele strzałów

Pomimo wrażenia grać Discord nie będzie wymagane tylko poprzez udział w bitwach, dzięki wysoko rozwiniętej struktury zawodów:

1. Zebranie: drwal i rybak.

2. Obróbka: krawiec, garbarz, dziadek, stolarz, kowal.

3. Ogólnie - gotowanie.

Innymi słowy, Niezgoda gra online pozwala cieszyć i spokojny sposób życia, dla pomyślnego rozwoju, który jest liczony jako niezbędne do doświadczeń rozwoju postaci. Różnorodność i malownicze lokalne potwory godne podziwu. W rywalizacji grać będzie jaszczurek, w stanie obrócić postać w kamieniu i nieumarłych z jego kumpli i dzika, bohater działa po lesie, oraz, oczywiście, wilki, które pozostają po ukąszeniu irytujące krwawienia.

Pomimo faktu, że walki odbywają się w trybie rzeczywistym, gry online, Discord można łatwo i powolnego internetu - połączenie. Po tym wszystkim, modele postaci są ładowane bezpośrednio do walki, niemal bez rozpraszać zawodników z ekscytującej akcji. Nie wierzysz mi? Przekonaj się sam już teraz!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more