Zakładki

Reborn Horizon

Alternatywne nazwy: Reborn Horizon

Reborn Horizon on-line - darmowe strategiczna post-apokaliptycznym motyw. To zabierze Cię w świat fantazji po katastrofie straszne skalę. Tutaj można edytować własne państwo, którego zadaniem jest przywrócenie techniki i zastosowanie brutalnej siły, a także zapasów broni utrzymać się na powierzchni. Trzeba nie tylko walczyć o przetrwanie, walkę z wieloma przeciwnikami, ale dokładamy wszelkich starań, aby rozwijać swoje miasto, uzyskać odpowiednie zasoby, regularnie trenować składu armii. Dzięki 2,5 D wykres wszystko co dzieje się czasami wydaje się prawdziwe. Spadł na oślep w Seething wydarzeń atmosferze projektu SlipShift GmbH nie będzie zauważyć, jak godzina po godzinie latania. Wszystkie działania wojskowe mające na celu udowodnić, że cywilizacja ma prawo do istnienia. I wiele zależy od towarzyszących wysiłkom wyszukiwania. Bądź uważny, w celu ochrony swojej własności przed nagłymi atakami wrogów. W świecie rządzonym przez anarchię, bardzo trudno utrzymać, ale jeśli nie boją się trudności?

Reborn Horizon Rejestracja zajmie Ci do wirtualnej przestrzeni, gdzie globalne ocieplenie i tuched ICEMEN wykonali nieodwracalną szkodę. Powódź spowodowała panikę ludności bezgraniczna świecie. I jedynym, który zebrał swoje siły będzie kwestionować elementy i nie boi się starć z gangami zdesperowanych facetów chcących zabić za drobiazg, w końcu nie tylko czuć się komfortowo w nowym świecie, ale także rozszerzyć swoją władzę. Załóż konto jest bardzo prosta. Grać Reborn Horizon Możesz już po wypełnić odpowiednie pola następujące informacje: nazwa gry, login, hasło, adres e-mail. Nawiasem mówiąc, warto zauważyć, że produkt w Internecie dość przystępne. Wymagania systemowe nie są zszokowani jego niebotyczne, a rozgrywka może się odbyć na średnich ustawieniach komputera.

Przed Reborn Horizon gra, jest, aby zrozumieć istotę gry. Na mapie miasta, będzie budować i modernizacji budynków oraz mapa terenu sprawia, że ​​można zobaczyć cały świat jako całość i planują atak na sąsiednim obozie. Istnieje interfejs bardziej przydatnych funkcji, takich jak rozmowy światowej, przez które można komunikować się z innymi użytkownikami, a okna informacyjnego i prędkości Ups , który zgarnął wszystkie ważne oświadczenia o nadchodzących wydarzeniach. Oto dostępne przyspieszyć czas budowy i czas szkolenia.

W Reborn Horizon on-line Będziesz mieć do czynienia z następujących środków: śmieci, kamienie, żywności, energii i społeczeństwa. Monitorować stan ich liczba powinna zawsze, jeśli wystąpią drogie miasto. Bez środków postępu zatrzyma. Ale warto zauważyć, że więcej niż trzeba też nie powinien gromadzić listę dobry. W przeciwnym razie nadmiar jest marnowana, i którzy również lubią być przyjemne?

Zobaczmy co budynek powinien być w Twoim mieście. Budownictwo odgrywa znaczącą rolę, a po prostu trzeba zwracać uwagę na różnych obiektach. Reborn Horizon gry obejmuje budowę takich budynków

- Control Center (podziękowania dla tego projektu zarządzanego swoje miasto, zebrać ważne informacje o stanie armii, obserwując ruchy wojsk i pojazdów);

- Adres Zakupy-mail (aby móc nie tylko walczyć, ale również zaangażować się w handlu)

- Radiostacja (inspiracją dla ocalałych, przez które mogą wejść w kontakt ze światem zewnętrznym);
- Koszary (siedliska wojownicy więcej koszar, więcej jednostek będzie mógł zatrudnić)

- Chałupa (obudowa dla ludności, która jest cennym fundusz miasta, ponieważ zwykli ludzie - to twoja praca)

- Wały (ostrożności, wzrost siły oporu)

- Scout Tower (gdzie żołnierze nosić zegarek w celu terminowego raportu na niebezpieczeństwo ataku)

- Assembly Plant (pozwala na rozszerzenie terytorium posiadłości)

- Bunkier (wymagane dla zasobów pamięci)

- Shelter (budynek, w którym sekret kryją cenne materiały z wrogami).

Cóż, ta kwestia jest jasna, i jak radzić sobie z niezbędnymi jednostek bojowych? Reborn Horizon gra daje graczom kontrolować dwa poziomy technologii. Technologia I : Scout, najemnik, wściekły tłum, snajper. Technologia II : Jeep zniszczenie MG , dozorca rowerów spycharek drużyny Artyleria Perepretendent. Musisz dowiedzieć się, wszystkie te rodzaje energii bojowej używać rozsądne i wykonalne. Starają się zabezpieczyć milicji był zawsze pod ręką! Tylko w ten sposób możliwe sukces na polu bitwy.

Tak, masz wiele do zrobienia w tej mętnej świata. Oczywiście, to nie jest cała lista zbliżających się działań i lepiej zdać autotestu wszystkie ekscytujące. Pamiętaj, że przyszłość jest w twoich rękach! Niech sobie sprawę, wszystkie nasze plany i powodzenia na minutę nie włącza się!