Zakładki

ReCore

Alternatywne nazwy: ReCore

Igra Recore wziąć odpowiedzialność za przetrwanie siebie.

Postapokaliptichesky świat nie tylko pokonać pisarzy, a każdy oferuje swój własny pomysł. Nie zawsze zdumiony wyobraźnia programistów doświadczonych graczy, ale wydaje się, że gra będzie Recore to, co jest konieczne, aby poczekać z wydaniem jesienią 2016

Razrabotchik Armatura Studio i wydawca Microsoft Game Studios zachować intrygę, a nie opowiadać szczegółów na temat historii i innych faktów będących przedmiotem zainteresowania graczy, ale dzięki festiwalu E3 i zaprezentował film o projekt udało się dowiedzieć czegoś wtedy.

Produkt

Eto jest w gatunku akcji i science-fiction poszukiwanie i zdarzeń w przyszłości, gdy po globalnej katastrofy na Ziemi prawie nie ma ludzi. Miejmy nadzieję, że data premiery zostanie przełożony, a zainteresowane podmioty będą mogły rzutować Recore czas pobierania, chociaż początkowo wydała ekskluzywną wersję dla Xbox One, ale czas na PC nie jest jeszcze znana.

Borotsya żyć.

Predstavte sytuacja, że ​​jesteś sam, a środowisko nie sprzyja przetrwaniu. Było straszne roboty zniewoleni świecie. Byli w stanie prawie całkowicie zniszczyć ludzi, ale nie wszyscy się grzesznika. Wśród samochodów, są tacy, którzy nadal pomagać ludziom i chce ocalić planetę, która stała ogromna pustynia. Duża morska odparowuje, rośliny padły, a zwierzęta wymarły. Nawet ludzie wyszli dość garść i są rozproszone po całym świecie. Może to być długi czas wędrują poprzez spaloną ziemię, a nie spełniają duszę.

Iz ciągłych burz krajobraz się zmienia i staje się coraz bardziej trudne do nawigacji. Pokonanie terytorium skalista i ruchomych piaskach, bohaterowie spotkają innych robotów. Jeśli ktoś jest walczyć, inni, aby przyłączyć się do firmy, a pójdzie dalej, aż dotrą do celu.

Predstavlenny deweloperzy film opowiada pewną historię. Nawet bez historii, i oddzielną momencie życia bohaterki, która podróżuje w towarzystwie psa-robota. Oni szukają innych ludzi i planety w taki sposób, aby zapalić iskrę życia, aby ożywić pól, rzek, lasów i różnorodność przyrody.

Vsego na działce znajdują się dwie grywalne postacie:

  • Dzhevel wiodącym geroinya
  • Mak towarzysz dziewczyna, pies robot

Mak towarzyszący dziewczynie nie jest tylko liczbą. Jest nośnikiem pozytywnej energii zawartej w zakresie, w stanie dać życie nawet samochody. Oto one znaleźć jaskinię, nie wiedząc, że jej wrogowie czają. Musimy działać ostrożnie, ostrożnie, czujności.

Neozhidanno roboty zaczynają pojawiać się czerwone kule wewnątrz tego zabójczych robotów. Jewel uzbrojony hak, który zgrabnie rzuca i ciągnie je do kulek energii wroga. Mac nie jest wart z boku, i jest w stanie chronić siebie i dziewczynę, wyrzucając ogłuszenia fali. Ale kiedy robotów wroga staje się zbyt dużo, to jest ostatni raz, i produkuje koncentraty zbyt potężny ładunek. To zabija wroga, ale także Robot pies umiera, pozostawiając tylko niebieskiej kuli. Poprzez zbieranie kul, można animować różne mechanizmy, więc jest to jedno z zadań w grze.

Podobrav jej Jewel dotyczy piłkę na robocie, który utknął w kącie jaskini, a ożył. Ale nawet Bolshaya niebezpieczeństwo czai się tuż obok, a bohaterowie radzą sobie z tym, wiesz, kiedy można pobrać Recore po oficjalnym wydaniu.

Zaklyuchitelnoe słowem.

ReCore na PC stał się najbardziej oczekiwany i obiecuje wiele ciekawych przygód, które będą:

  • Dratsya z vragami
  • Issledovat odkryte mir
  • Pytatsya przetrwać w trudnej usloviyah
  • Ispolzovat dostępne oruzhie
  • Vypolnyat kvesty
  • Vzaimodeystvovat ze znaków vyzhivat