Zakładki

Red Dead Redemption 2

Alternatywne nazwy: RDR2

Red Dead Redemption 2 (RDR2): życie na Dzikim Zachodzie.

Nie udało mi się uporać z kurzem po przygodach Red Dead Redemption, kiedy Red Dead Redemption 2 pojawia się na piętach. Ale, mimo że deweloper w obliczu firmy Rockstar Studios pilnie przechowuje informacje związane z fabułą i innymi subtelnościami gry, gracze i dziennikarze czasami zdołają ją zebrać krok po kroku. Dzięki badaniom okazało się, że osoba z Zachodu z outsidera jest preludium, lub jak mówią prequel Red Dead Redemption. Taki wniosek został wyciągnięty, gdy autorzy wspomnieli, że pracowali nad mechaniką ruchów Johna Marstona, który, jak wiemy, spoczywał na świecie.

Echo po

Jeśli pamiętasz, w ostatniej części John porzucił dalszą karierę jako zbir i przeszedł na stronę prawa. Przeciwnie, był zmuszony do takich okoliczności. Cokolwiek powiesz, ale rodzina jest potężnym narzędziem nacisku, jeśli wykwalifikowana ręka przejmie go w posiadanie. Aby powrócić do normalnego życia, jego żona i syn, bohater musi pomóc służbom publicznym w złapaniu byłych wspólników. Aby złapać Billa Williamsona, Javiera Esquellę i Holendra, Marston pędzi po całym Zachodzie i przekracza granicę z Meksykiem, a nawet zostaje pod dowództwem Abrahama Reyesa, pomagając rebeliantom.

Ale nawet wtedy, gdy byli przyjaciele są w rękach agentów biura, w których bohater znalazł się na liście, nie otrzymał obiecanej wolności. Nadal istnieją "golandety" najbardziej niebezpieczne ze wszystkich. Kiedyś John wjechał go w góry, ale po prostu zeskoczył, popełniając samobójstwo, a jednocześnie dając swemu prześladowcy wolność. Wracając do rodziny, niedługo Marston cieszył się idyllą. Gdy farma została zaatakowana przez armię agentów biura, bohater musiał znowu walczyć. Jego żona i syn cudem udało się uciec i ukryć przed najeźdźcami, ale sam John umiera, ponieważ było zbyt wielu napastników.

Te wydarzenia rozgrywały się w 1911 roku, a następna rama przetransportowała gracza w 1914 roku, kiedy dorosły syn Johna, Jack, przy grobie rodziców ślubów pomścił ich śmierć. Tak więc pojawia się nowa postać, idąca za Edgarem Rossem, aby wyprzedzić go w Meksyku i zabić w pojedynku. Teraz jest on również wyjęty spod prawa i słuszne jest założenie, że Red Dead Redemption 2 ma być odtworzony w jego imieniu, ale nie. Jeśli John Marston pojawi się ponownie w kadrze, oznacza to, że ta zabawka opowiada historię, w której bohater jest nie tylko żywy i zdrowy, ale jeszcze nie zdążył zmienić priorytetów. Tak więc, jeśli pobierzesz Red Dead Redemption 2, będziesz musiał uczestniczyć z nim w jego przygodach gangsterskich, aż ślad historii doprowadzi do fatalnej chwili.

Co jeszcze wiadomo

Gracze będą mogli wybierać tryby:

  • Dobierz
  • Multiplayer

A również platformy:

  • PlayStation 4
  • Xbox One

Oczekiwano zobaczyć na tej liście, że komputery będą rozczarowane. Nawet w poprzedniej grze ta funkcja nie została zaimplementowana. Chociaż gracze ciągle proszą o możliwość grania na komputerze w Red Dead Redemption 2, programiści uczciwie mówią, że nie interesują się tym, czego inni chcą od nich.

Nie ma wątpliwości, że w Red Dead Redemption 2 (RDR2) użytkownicy będą mieli bogaty wybór broni, nie gorszy od byłego arsenału, podzielony na grupy. Będą lasso, noże, rewolwery, karabiny różnego rodzaju, strzelby, pochodnie. Nie ma żadnych pościgów, strzelanin, pojedynków i misji do wspólnej lub pojedynczej egzekucji w dowolnym miejscu. Otwierając ogromny, otwarty świat, będzie on eksplorowany. Poznasz nowe i znajome twarze, zdobędziesz trofea, wykonasz ekscytujące zadania. Na Dzikim Zachodzie nadal jest niebezpiecznie, więc uważaj!