Zakładki

Requiem Online

Alternatywne nazwy: Requiem

Gra Requiem Online - MMORPG z fantastyczne klienta, działanie, które ma miejsce po apokalipsie. Możesz znaleźć się w świecie, w którym mutanty i stale prowadzonym tu i cyborgi. Aby je zniszczyć, musimy zorganizować rzezi. Co więcej, sami gracze nie zawsze mogą pokojowo współistnieć. Dość często nick między potyczek, zwycięzca wykraczającym najsilniejszy. W starożytnych Etergii bezlitosnych szaleje wojennych, atmosfera podgrzewana zdradzony. Coraz trudniej przetrwać. Ponadto, silny i odporny Temperiony pragną przejąć władzę. Naukowcy starają się ich powstrzymać i pracują nad tajnym projektem. Niektóre obszary nauki i techniki zaczął szybko rozwijać się szybko. Celem każdego gracza - zniszczyć jak najwięcej ohydnych stworzeń, aby zapobiec ostatecznej katastrofie, co może prowadzić do zniszczenia całego świata. Zostań szeregi odważny i jak najlepiej, ze względu na lepszą przyszłość!

Od Requiem Online nie wymaga instalacji klienta, należy upewnić się, że komputer nie pozwoli. Sprawdź te ustawienia:

  1. System operacyjny Microsoft Windows: XP SP3/Vista SP2 / 7 SP1;
  2. Procesor Pentium IV 2. 0 GHz
  3. Nie jest akcelerator graficzny GeForce FX 5600 poniżej 128 MB, z obsługą Pixel Shader 2. 0;
  4. DirectX 9. 0C;
  5. Wolne miejsce na dysku twardym 4 GB;
  6. RAM 1,5 GB.

Dołącz do gry Requiem Online będzie można uzasadniony użytkownika i zawsze możesz tu wrócić, aby spędzić kilka krwawych bitew. Załóż konto wystarczy. Requiem Rejestracja online nie wymaga się dostarczenia żadnych więcej informacji, z wyjątkiem adresu e-mail. Należy również zgodzić się z zasadami projektu Ingamba. Następnie, na adres e-mail zostanie wysłany kod do aktywacji. Użyj go, aby odkryć unikalny wirtualny wszechświat z ekscytujących przygód.

Requiem on-line - to siedlisko z czterech ras, wśród których można wybrać najbardziej odpowiedni. Bartuki (dostępne klasy - barbarzyńskich i szamanów) i bardzo silne stany, niezrównany w walce wręcz, ale pompuje znajomość magii. Mściwy i maja zemsta w każdej chwili, ale także długo pamiętam dobrze wykonane i są gotowi bezinteresownie pomóc przyjaciołom. Ksenoa (dostępne klasy - strzałki i czarownicy) - wyścig kruche istoty nie są bardzo silne fizycznie. Jednak ich umiejętnie używać zaklęć i wykonuje świetną robotę z walk w oddali. To osoby z wysoką inteligencją i umysłem, poza ich często pomaga zwinności i czujności. Turan (dostępne klasy - wojowników i Templariusze) pochwalić równowagi pomiędzy siłą fizyczną i zdolności umysłowych. Są to zarówno wytrzymały i silny i inteligentny, i dobrze pojętny. Czy mają wyjątkową okazję - zdolność do absorbowania innych ras. Crooks (dostępnych klas - łotrzyków i czarnoksiężników) idealne słynnych zabójstw. To jest najbardziej arogancki, tygrysi wyścig. Ich z zimną krwią bezwzględność przyczyną krew krzepnąć w żyłach. Spotkania z nimi są nie tylko niebezpieczne, ale śmiertelne.

Wybierz własną drogę rozwoju i zacząć poprawę przy pomocy umiejętności inżynierii genetycznej, które daje grę charakter Requiem Online od początku. Dłużej pompować - silniejsza i stać niepokonany!

Zagraj w grę Requiem Online - średnia przejść przez wiele prób. Nieoczekiwane wydarzenia często występują w nocy. W ciągu dnia ciemne siły spać, i masz okazję wziąć oddech i po prostu się rozejrzeć. Jeśli twój odważny serce tęskni dobry zysk, przejdź do lochu. Dla pomyślnego przejścia zostaniesz nagrodzony z różnych elementów odzieży, a tsennymialfa gammakseony, silnych ramion. Każdy potwór zabił - jest to okazja, aby uzyskać użyteczny element. Spróbuj i twoje wysiłki nie zostaną niezauważone!

System PvP nie tylko chaotyczne kłopotów. Tutaj wszystko jest dobrze przemyślane i szczegółowo. Każdy uczestnik ma prawo do wzięcia udziału w wielkim bitew gildii (pod warunkiem, że są członkiem jednej z nich), spowodować znienawidzonego rywala na pojedynek lub używanie Pla YER Zabij , aby zabić nagle. I kolejna niespodzianka, przygotował Requiem gry - walki między serwerami. To konkurs, w którym obie strony zaangażowane około 500 graczy. Uwierz mi, to jest naprawdę niesamowite!

Warto wspomnieć, że twórcy zadbali o wszystkie szczegóły, aby grać Requiem Online było wygodne. Na przykład, można korzystać z transportu sanki lub edukacyjnych zwierzaka, który będzie prawdziwym pomocnikiem. Da się opisać wszystkie zalety tej doskonałej gry. Lepiej jest, aby rozpocząć odtwarzanie Requiem Online i docenić swoje zalety! Czekasz na dobrych doświadczeń i morze adrenaliny! Powodzenia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more