Zakładki

RF Online

Alternatywne nazwy: Rising Force Online, RF Online

Science fiction przygoda i romans w jednej grze online, chcę być w tej rzeczywistości? To zapraszamy do świata [on-line RF _1_] , gdzie niezapomniana przygoda, niezwykłe znaki i unikalny system pompowania, a także wspaniałe grafiki i fantastyczne (we wszystkich znaczeniach) atmosfera. Gra online Rising Force został stworzony, aby podbić ich rozrywki, estetykę i dynamikę, to jednak z powodzeniem i czyni się w Internecie.

To naturalne, że taka spektakularna gra ma swój własny zestaw wymagań systemowych, więc zanim gry RF Internecie , upewnij się, że Twój komputer je spełnia. Tak więc, system operacyjny - Windows XP, Windows Vista lub Windows 7, procesor Pentium lub Athlon o częstotliwości 1. 5 GHz, 512 MB pamięci RAM, 4. 5 GB wolnego miejsca na dysku twardym, Radeon 9600 SE lub FX5200, stabilny szerokopasmowy Internet. Także zainstalować lub zaktualizować Direct X (9 pożądany. 0s).

Następnie, porozmawiajmy o tym, jak sprawdzić w grze RF Internecie . Ona jest trochę trudniej, bo na stronie gry nie można utworzyć konto. Aby to zrobić należy przejść do gry na serwerze wspólnoty, która obejmuje gry RFonlayn. Na serwerze, jak stworzyć swoje konto (a tym rejestracji RF Internecie ) zabierze cię z mocy minutę, ponieważ wymaga tylko wpisać adres bieżącej skrzynki pocztowej i kodu weryfikacyjnego. Ponadto, rejestracja Rising Force Online jest dostępna dla użytkowników Facebook jest "tylko muszą potwierdzić swoje zamiary i podpisać.

Następne stadium - konserwacja i instalacja klienta gry (specjalny program do uruchomienia gry na komputerze), bez których grać w gry online Rising Force nie można. Po udanej instalacji, należy wybrać serwer, na którym chcesz utworzyć swoją postać. Serwery w grze osiem (azurite Bekar, Catan, Asu, anomii, Falgon, Triana, Novus) na każdym wyścigu dominuje lub Accretia lub wyścig Cora. Oprócz tych dwóch wyścigach w grze jest nadal obecny wyścig Bellato, czyli w sumie w grze są trzy wyścigi.

Pierwszy wyścig - Kora. Jej członkowie - to prawie, że ludzie, którzy są obdarzeni niektórych magicznych mocy, na przykład, może spowodować, że duchy w zaświaty. Te duchy aminusami nazwę, mają niszczycielską siłę i, w rzeczywistości, są główną bronią zarzuty. Drugi wyścig Accretia - rasa istot neyromehanicheskih (robotów, pojazdów), które tworzyły ich Akretianskuyu Imperium wojskowych. Te roboty - istoty racjonalne i nieożywione, są uzbrojone w wyrzutnie rakiet, które wysyłają wszędzie, gdzie rozkazy ich dowodzić. I trzeci wyścig - Bellatto, robota wyścig czarowników. Stworzyli ich federacji i prowadzić politykę ekspansji we wszystkich kierunkach. Są okrutne i krwiożercze kolonizatorzy, które są główną siłą pancerną robopehoty legiony - ich nazwa MAU. Biorąc pod uwagę charakterystykę wybranego serwera, zdecydować, które wyścigu, a także wybrać się do przyłączenia się do klasy i specjalizacji, z którymi grasz Rising Force on-line. Warto zauważyć tutaj, że pod wielką możliwość personalizacji swojej postaci, zmiana wszystkich parametrów zewnętrznych.

Dla początkujących to wszystko zaczyna się od edukacji i poświęcenie dla podstawowych niuanse gry, a następnie przejść do zadań i walki z potworami. Na nich można ćwiczyć swoje umiejętności i zarabiać znaczne premie do wyrównania. No cóż, na wyższym poziomie, można podziwiać spektakularne i na dużą skalę bitew dla nowych terytoriów. RF Internecie gra, w której są dwa system walki - gracz kontra gracz, i królestwo przeciwko królestwu (PVP / RVR). Głównym celem walk - aby dostać się do układu, który zapewni Ci bezpieczeństwo i możliwość ustawienia wiertnice zarobić wystarczająco dużo zasobów.

, Możemy zauważyć, że w końcu Rising Force online, gry na początku może wydawać się nudne, ale uwierzcie mi - to tylko cisza przed burzą, a co "Burza" - na dużą skalę, fantastyczne i niezwykle spektakularne.