Zakładki

RIOT

Alternatywne nazwy: Zamieszki

RIOT on-line - to bsplatnaya strategia przeglądarki, przeznaczona do współczesnych konfliktów, które zdarzają się w naszych czasach, gdzieś w Ameryce Łacińskiej. Celem gry - aby zwolnić małe państwa Merani przechwycony przez reżim wojskowy potężnego dyktatora.

Zagraj RIOT online za darmo, gra nie wymaga instalacji klienta gry i jest dostępny w każdej przeglądarce. Wszystko czego potrzebujesz to Rejestracja zamieszki, które odbywa się z sieci społecznych, takich jak poczta. ru, Koledzy, Facebook, VKontakte (jeśli masz zarejestrowane konto tych sieci), lub za pomocą wiadomości e-mail (wpisz swój adres e-mail i hasło, a następnie kliknij przycisk "Play"). Aby się zarejestrować, wystarczy wybrać jedną z ikon prezentowanych na stronie głównej i postępuj zgodnie z instrukcjami. To wszystko, co do tej gry Rejestracja RIOT zakończony!

Idąc do gry, spotka się początkowo z informacjami otwarcia gry w formie komiksu. Po tym, trzeba będzie wybrać bohatera: oferowana 6 znaków (3 kobiety i 3 mężczyzn), a następnie wybrać frakcję (Scarlet Sojusz lub koalicja z Korony), wprowadzić krótki "zadzwoń" (pseudonim) w specjalnej formie, podejmują zgodę na Warunki Gry i naciska przycisk "PLAY".

Teraz możemy rozpocząć grę. Na początkowym etapie NPC oferuje przejść krótki kurs młodego żołnierza (w postaci misji fabularnych), które muszą być przekazane na które szybko przystosować się do gry ...

Krótko na istniejących sojuszy

Scarlet Alliance - armia rewolucjonistów i anarchistów, którzy walczą o wolność przeciwko totalitarnym dyktatorem. Ta frakcja brakuje broni high-tech, ale wadą jest skompensowany wsparciu miejscowej ludności i ozdobny odwagi. Frakcja ta kieruje doświadczony i uczciwy przywódca - Comandante, który obiecał uwolnić swój kraj od dyktatury reżimu wojskowego i ustanowić na swoim terytorium rządu ludu,

Korona Koalicja - stowarzyszenie najemników, którzy są po stronie Baron, prawowitego dziedzica dynastii, która obaliła dyktatora. Baron wyposaża swoje wojska z najnowszą technologią. Po upadku reżimu wojskowego dyktatury, zamierza zapewnić, że masowy napływ kapitału zagranicznego, rozwój wysokich technologii produkcji.

W procesie walki gry online Riot pozwala na wybór partnera (najemników) do określonego zawodu: Ciężki napaści lub Sniper.

Gra ma misje, które nie wpływają na bieg wydarzeń, ale grać w gry online będą zamieszki, wcale nie nudne, ponieważ wyglądają bardzo fascynujące. Wszystkie placówki w grze odbywać w czasie rzeczywistym i battlefields są bardzo podobne do siebie nawzajem. Jednak pamiętać, że wydajność na każdej misji wymaga dobrego przygotowania. Oznacza to, że grając w zamieszki, konieczne może być zaangażowany w ramionach swojej partii: konieczność zakupu potężnych broni, unikalne wkłady, używki, granaty, apteczki i inne, nie mniej niż pożądane. Wybór w grze jest wystarczająco dobre kaski (hełmy), spodnie, buty, zbroja, pistolety, karabiny maszynowe, karabiny, itp. ). Co więcej, wszystko to może być rozbudowany.

RIOT gra online posiada własną walutę w grze - Real stars pesos i odznaki. Za pomocą którego będzie można kupić różnych zadań.

Postaci w grze w walce tylko w stanie poruszać się samodzielnie i strzelać, i angażować się w leczeniu, lub rzucać granaty do żądania wsparcia z powietrza, trzeba już właścicielem.

Gra RIOT online ma ciekawą funkcję - energia. Każdy bohater posiada pięć jednostek energii, które mogą być wykorzystane w walce. Energia, która jest typowa dla gier towarzyskich, odzyskane natychmiast, ale w pewnym momencie, a przejście na nowy poziom.

W RIOT może grać, biorąc udział w walkach PvP, a dla poszukiwaczy mocnych wrażeń, nie Deathmatch (gracze 8x8).

W walce, gra zawiera budować swoją bazę: trzeba zbudować fabrykę wojskową, przez które można osiągnąć swoje cele ...

Podsumowując recenzję, chcę powiedzieć, że gra jest dość ciekawa i ekscytująca, ma wiele różnych funkcji i możliwości, które nie są wymienione. Rejestracja RIOT pogrąży wszystkich w tym tętniącym życiem świat gry!