Zakładki

Romadoria

Alternatywne nazwy: Romadoria, Romadoria, Romadoriya, Romadoria Internecie

Ramadoria Internecie - to darmowa gra na przeglądarkę w Internecie, opracowany przez niemiecką firmę Looki . Firma posiada bogate doświadczenie w tworzeniu strategii, które wielokrotnie sprawdzonych w poprzednich projektach, ponieważ gra online Ramadoria jest zdecydowanym faworytem do tytułu najlepszego wolnego strategii przeglądarki!

O nlayn gry Romadoriya będzie cofnąć czas i dać możliwość korzystania majestatyczne czasów starożytnych imperiów, pozwalają się "od i do" budowy prywatnego imperium, współmierne legendarny Roman i czuje w roli cesarza.

Wymagania systemowe dla gry nie są bardzo wysokie, więc , aby grać w gry online Ramadoria może być bez trudności. Tak więc, minimalne wymagania systemowe są następujące:

· Windows 98 / XP / jm / Vista x32/Seven

· Procesor : Intel Pentium III 800 MHz

· 256MB RAM [ _13_]

· 64 MB karta graficzna

Trzeba mieć dostęp do Internetu i przeglądarki

Również

Dołącz do gry Ramadoria jest bardzo proste i zrozumiałe. Od Ramadoria gra online przeglądarki nie ma potrzeby, aby pobrać i zainstalować grę na komputerze. Aby rozpocząć grę, należy przejść do oficjalnej stronie internetowej gry i wybierając Rejestracja Ramadoria wypełnić mały formularz, w którym należy określić:

· Logowanie - imię, które zostaną dostarczone do użytkownika w grze

· E-mail [_13_ ]

· Hasło

Należy również czytać i zgadzam się z warunkami korzystania z gry. W tym Ramadoria zarejestrowany końce, a następnie automatycznie uruchamia grę.

Na początku, wszystkie działania, które muszą być zrealizowane, są oznaczone zielonymi strzałkami i towarzyszą różne wskazówki. Każdy gracz otrzymuje działkę, gdzie chcesz zacząć tworzyć imperium z pomocą swojego asystenta Guy. Proste zadania wyjaśnić podstawowe zasady gry, a gracz jest już zaczynają rozwijać strukturę miejską.

Wykonanie na wysokim poziomie w stosunkach rynkowych gry. Wszystko w grze ma następujące zasoby:

· Denard - srebrne monety, które jest służyć do wielu różnych transakcji pieniężnych

· Zasobów - to złote monety wykorzystywane do zatrudniania szpiegów

· Rezerwy - wymagane dostarczenie wojska [ _2_]

· Amunicja - wykorzystywane do uzbrojenia armii [ _2_]

· Wine - bodziec, który sprawia, że ​​praca działać szybciej

I gras Ramadoria Internecie rozpoczyna się od misji, w którym chcesz zbudować Forum Romanum - główny budynek w grze. Po tym, że jest szansa, aby zbudować karczmę w rynku, domy, różne instalacje wojskowe. Co ważne, wszystkie budynki oprócz forum może być zbudowany tylko raz. Przez to grać Ramadoria staje się o wiele bardziej interesujące, ponieważ można zbudować duże miasta i zdobyć potężną armię.

Idź do budowy, rozwoju i ochrony miasta zajmuje dużo czasu i zasobów. Dlatego grata w grze online Ramadoria może korzystać z dwóch podstawowych strategii.

W pierwszym przypadku, w procesie budowlanym jest konieczne stosowanie wina dostosowanie pracowników i skrócić czas budowy budynków. Lub można spędzić więcej czasu i zapoznać się z zasadami i regułami rynku i głębszego zrozumienia możliwości miejskich budynków. Na początku gry oba sposoby są dopuszczalne, ponieważ przybysze mają immunitet, który chroni nowych graczy przed atakami tych, którzy już osiągnęli wysoki poziom rozwoju.

W grze istnieje wiele różnych rodzajów wojsk (około 30). Jednak nie wszystkie z nich będą natychmiast dostępne dla gracza, aby rozpocząć podległych użytkownicy będą tylko żołnierze. Ale osiągnięcie pewnego poziomu rozwoju, z gromadzeniem środków i po budowie niezbędnych obiektów wojskowych będą mogli korzystać z pozostałych żołnierzy.

W Ramadoria grać jest to możliwe, za pomocą trzech głównych taktyk:

· Obrona miasta

· Siege

· Polu bitwy

Oczywiście dla każdej taktyki jest niezbędne do korzystania z różnych rodzajów wojsk, co jest najlepszym rozwiązaniem dla nich. W ten sposób, tworząc armię trzeba myśleć o walkach, jakie odbędą się i nie zapomnij o obronie, w przeciwnym razie nawet najbardziej elitarnych i potężne oddziały przeznaczone do ataków po prostu rozpuszcza się w obronie.

Warto zwrócić uwagę na wysoki poziom grafiki w grze, która jest niewątpliwie jednym z najlepszych gier opartych na przeglądarce.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more