Zakładki

RomeWar

Alternatywne nazwy: Rzym Wojna

RomeWar Internecie - multiplayer cRPG, stworzona w stylu powstania Cesarstwa Rzymskiego, z odpowiednimi otoczenia i zwyczajów. Gra zawiera zarówno elementy różnych bitwach i strategiczne, gry w Internecie romewar innym różnych opcji w wyborze taktyki i strategii.

W romewar może grać zupełnie za darmo gry online romewar wymaga jedynie dostępu do internetu i zainstalowane w przeglądarce komputerowej (Internet Explorer (w wersji 6 lub 7) lub Mozilla Firefox lub Opera).

Aby uruchomić grę wymaga rejestracji w romewar gry.

Romewar Rejestracja jest w następujący sposób: na stronie głównej gry, należy określić nazwę (na jego podstawie będzie można poznać innych graczy w grze), hasło, e-mail, także określić płeć, rasę, wybierz (lub Roman Gaul ) wprowadzić znaki sterujące i kliknij przycisk "Zapisz się". Wszystko, romewar zakończeniu rejestracji, możesz rozpocząć grę.

Jak już wspomniano, aby grać w gry online romewar będziesz po stronie Rzymu i Galii. W Rz są bardziej zaawansowanych technologii, które są w stanie rosnąć w różnych produktów rolniczych do ekstrakcji metali szlachetnych. Galowie są nachylone do magii natury, są w stanie oswoić dzikie zwierzęta, są doskonałymi myśliwymi i uzdrowicieli.

Aby grać w gry online romewar tutaj są 23 miejscowości: miasto Imperium Rzymskiego, miasto z Galii i innych neutralnym gruncie. Zaczął grać romewar, znajdziesz się w mieście lub miasta Lemonum Tarentu, w zależności od wyboru rasy. Pożądane jest, aby natychmiast znaleźć sobie mentora liczby graczy, która pozwala uzyskać w grze.

Zakup niezbędnych przedmiotów (broni i zbroi) na rynku, można udać się do koszar, aby uzyskać pierwsze doświadczenia w bitwach i rozwijać się w poziomie. Na niższych poziomach, można stopniowo zwiększać liczbę groszy w portfelu przez połowów, lub pracuje jako najemnik.

Osobno należy powiedzieć o tej sztuce walki. Przenosi o zastępcę. Przed uderzyć, trzeba przenieść moc dostępną przenieść komórkę w kierunku wroga, jeśli jesteś z dala od wroga, automatycznie trafiony w plecy. Gdy wróg będzie w odległości uderzające, musisz umieścić zdjęcie na swojej kleszcza (gdzie chcesz trafić). Jeśli chcesz umieścić bloki, proszę zaznaczyć na obraz jego charakteru. Można uderzyć lub umieścić bloki z dwóch rąk.

Inną cechą gry: w walce, można usunąć dowolny element i zużycie. Po strzelać, oczywiście, że nie jest stracone, i jeśli sukienki, to liczy się jako postęp.

Dla każdej rasy są cztery opcje do dyspozycji znaków, które określają ścieżkę rozwoju. Za nim Rzymian - Zasada gastat, Triarius i Saleha, dla Galów - Arverne, Helvetia, belgijsko i druida. Każdy z nich ma swoje zalety (wręcz lub atak dystansowy, strategii obrony lub magiczne), wpływa na skuteczność walki bohatera i kształtuje jego osobowość. Ponadto, każda ze ścieżek rozwoju, daje możliwość poznania różnych zawodów jesteś: stocznia, kowalskie, górnik, drwal, winiarz, obsługujący, kapłan lub rolnika.

Głównym celem gry - to jest rozwój gospodarczy i wojskowy, w swojej postaci, a imperium jako całości. Rozwój jest osiągnąć w różny sposób: od budowy i ulepszeń do grabieży i ataków na sąsiadów. Gra jest zaprojektowana tak, że można zarobić pieniądze na rozwój (na przykład, aby wyodrębnić zasoby w kopalniach), i mogą być wynajmowane za opłatą pracowników do wykonywania określonych prac. Możesz dołączyć do Legii, pod dowództwem bardziej doświadczonego gracza, lub tworzyć własne, doświadczenia sprzed zarobkowania, reputację i oczywiście pieniędzy, bo trzeba zapłacić coś jak legioniści.

Więc romewar gra online, w którym można

- Bohaterowie walki z komputerem lub innymi graczami;

- Poprawa gospodarki spokojnie, zasobów górniczych, budowy budynków;

- Tworzenie armii, atak, łupów i niewolników przechwytywania lub zorganizować grupy ochronne, które chronią cywilów.