Zakładki

Runes of Magic

Alternatywne nazwy: Runes of Magic

Chcesz oryginalną fantazję? Chcesz zagrać za darmo i online? Chcesz nowe chipy do rozwoju postaci? Następnie przejdź do "Krainy rozpaczy" - oparty na przeglądarce multiplayer cRPG, lepiej znany jako Runes of Magic w Internecie. Tutaj znajdziesz nowoczesną grafikę 3D, ekscytującą fabułę z mnóstwem questów i oczywiście walki na dużą skalę w formacie gracz kontra gracz.

Aby grać w gry Runes of Magic Online, należy pobrać (ofsayta) i zainstalować klienta gry (program do uruchomienia gry z komputera). Minimalne wymagania systemowe dla komputera w następujący sposób: CPU: AMD 2500 (lub Intel Pentium 4) 2. 0GHz, 1 GB pamięci RAM, karta graficzna Nvidia GeForce 5700 128MB (lub ATI Radeon 9600 i podobne), 10 GB wolnego miejsca na dysku twardym. I jeszcze trzeba zainstalować lub zaktualizować DirectX 9. 0C. Gry online Runes of Magic jest obsługiwana przez dowolną przeglądarkę.

Teraz utworzyć konto. Dołącz do gry Runes of Magic jest wykonywana w przeglądarce na oficjalnej stronie. Kliknij przycisk "Rozpocznij grę", a na koniec wybierz opcję "przejdź do strony rejestracji." Otrzymasz formularz, wypełnić go i kliknij przycisk "Zapisz się Runes of Magic". W formularzu trzeba podać nazwę użytkownika (nazwa ekranu) i nazwę forum, adres aktualny hasło skrzynki pocztowej. Na końcu prostej arytmetyki zweryfikować i zaakceptować reguły gry. To jest wszystko, co będzie wymagać Runes of Magic rejestracji online.

Następnie przejdź do tworzenia postaci. Wyścig w jednej grze - to ludzie. Ale jest osiem klas postaci: wojownik, Scouts, Łotry, magowie, kapłani, rycerze, Strażnicy i druidzi. Cóż, wybierz kogo chcesz grać w gry online Runes of Magic. Warriors - wykwalifikowanych rzemieślników po miażdżące bitwy atak sił. Scouts - myśliwi i tropiciele, mistrzowskie łucznictwo i kusza. Łotry - akrobaci i wentylatory na odwet, swoją główną broń sztylet i szybkość. Magee - mędrcy i adwokatów, ich broń - magiczne zaklęcia, rzucając ogień i błyskawice. Kapłanów - pośredników między ludźmi i bogami, a nawet posiadać cudowne magiczne moce, może przywrócić zdrowie i wrócić do życia. Knights - najpotężniejszy klasy, noszą ciężkie zbroje i jest łatwo obsługiwać dowolną broń. Keepers - są jednym z naturą, niepokonany w walce wręcz i mają dodatkową broń przeciwko wrogowi, ich zwierzęta. Druidzi - mędrcy i uzdrowicieli, aby podporządkować sobie wroga z ich czarów. Najważniejsze jest to, że wiesz dokładnie, użyteczne, to znaczy, osiągając poziom 10, można wybrać klasę bohatera uzupełniającą, że jest tutaj, ma podwójny system klasy. Dodatkowo, w razie potrzeby, można zmienić klas miejsc.

Runes of Magic gra online, w której wszyscy bohaterowie mają wspólną cechę - wytrzymałość, zwinność, wytrzymałość, intelekt i mądrość. Broni, które będzie można grać w Runes of Magic, jest jednoręczne miecze, sztylety, różdżki, jednoręczne topory, pałki, dwuręczne miecze, klepki, topory i młoty, łuki i kusze, i wrzucono broni.

Ponadto, do gry Runes of Magic, a mianowicie, aby poruszać się po mapie gry, musisz runy - specjalne kamienie, które mogą być wbudowane w przedmioty i otrzymują wiele specjalnych umiejętności.

Gra ma zawodu, narzędzia te są stosowane. Jako rzemieślnik jest równie ważne, jak bycie wojownikiem - to jedyny sposób, aby zdobyć złoto i zróżnicować ich amunicję.

Ale, oczywiście, najważniejsze, co przyciąga do gry Runes of Magic Online - jest rozległe i spektakularne bitwy w formacie PvP (gracz kontra gracz). Różnorodność klas i broni, jak również umiejętności wojskowe dostarczyć te znaki walczy niepowtarzalną atmosferę bitwy, której jesteśmy pewni, że nie będą odczuwalne do dziś.