Zakładki

S4 League

Alternatywne nazwy: S4 C4

Online S4 League-to połączenie strzelanki i wspaniałe grafiki anime. Więc uważam, że kiedy będzie doświadczenie niezwykłe shooter z pięknymi spektakularnych grafiki, ta gra nie pozostawi obojętnym.

Będziesz miał dostęp do wszystkich serwerów na świecie, co oznacza, że ​​będziesz w stanie walczyć według własnego uznania z graczami z różnych części świata.

S4 League w Internecie stanowi szansę stworzyć swój własny, niepowtarzalny charakter. W grze sklepu, w zakresie, istnieją setki fajnych rzeczy i ubrania, broń i wyposażenie. Możesz też kupić różne odmiany fryzur i wyrazu twarzy do wyboru postaci mężczyzn i kobiet - tworzą niepowtarzalny charakter jest bardzo prosta. Choć będzie to strzelanka w stylu wykwalifikowanych dorosłych lub słodkie anime postaci w S4 League to możliwe.

Po ekipiruesh swoją postać, można wziąć udział w meczach.

W tej grze możesz wybrać tryb kombinowany, w którym chcesz grać. Tutaj zakładamy, przyłożenie trybu, w którym trzeba będzie wykazać ich umiejętności walki i strzelania, głównym zadaniem będzie opanowanie piłki i odesłać go do bramki przeciwnika. Lub, na przykład, bezwzględny i zapierające dech w piersiach tryb deathmatch, gdzie do zabicia tych trzeba pokazać swoje umiejętności strategiczne i bojowych.

Tryb Chaser, w określonym czasie trzeba ukryć i uciec od swoich prześladowców. Ostrzegam cię, że to nie jest łatwe, zwłaszcza gdy prowadzą Reaper siebie. Ale jeśli wolisz klasyczny shooter, S4 League Online oferuje Ci tryb Arcade, nie będzie w stanie wykazać swoje umiejętności w walce z robotami, które niszczą wszystko na swojej drodze. Tutaj trzeba będzie podróżować pomiar 3D, w drodze do spełnienia tysiące przeciwników i zniszczyć je. Ponadto, będzie zobowiązany z wielkich umiejętności reflex i błyskawiczny strategicznych pomysłów.

Przyłącz się do gry S4 League daje możliwość nurkowania w świat strzelanek i anime, a także przy wejściu do gry można dostać zestaw dla początkujących, który będzie zawierać: półautomat szkolenia i miecz plazmowy, dwie umiejętności, które zwiększają podaż życie w dniu 15 i do 30 jednostek, a także zwykłe spodnie z kurtka.

S4League został stworzony przez Motion Graphics anime - gdy będziesz biegać, skakać, strzelać i latać Twoja postać będzie wyglądać super! Podobnie jak postacie z popularnych komiksów. Najnowszy styl grafiki zapewni Państwu wysokiej jakości i nienagannych ruchów scen znaków, nawet jeśli nadal jesteś nowicjuszem, a to twoje pierwsze kroki w S4 League w trybie online.

Jedną z ciekawych funkcji jest to, że S4 League grać na dowolnym komputerze z filmu.

W pogoni za tytułem najlepszego gracza musisz spotkać się z tysiącami graczy zawodowych i uzasadnić swój tytuł.

Dołącz do S4 League w Internecie, dołączyć do klanu i stać się numerem jeden wśród wielu gier anime i strzelców!