Zakładki

Kula

Alternatywne nazwy: Sfera Internecie

Online Sphere - wciągająca gra, która stworzyła deweloperów krajowych. To może mieć rozsądną konkurencji tego typu gier MMORPG.

Każdy wie, że kilka gier domowych oferują dobrą jakość, ale można powiedzieć, że gra online Kula jest wyjątkiem od reguły. Pierwsza gra, wrócił w 2003 roku, ale pomimo swojego wieku, gra nadal się rozwijać i przyciągać coraz więcej nowych graczy. Początkowo grać w gry online Kula może tylko opłata. Ceny do stosowania w grze była 5 y. jest miesiąc. Ale sporo czasu online Kula jest całkowicie bezpłatny, co dodatkowo przyciąga jej nawet więcej użytkowników.

Dołącz do gry Kula przechodzi zwykle do tego rodzaju gry, programu. Pierwszą rzeczą do zrobienia - jest stworzenie profilu na stronie internetowej gry. Należy wprowadzić nazwę użytkownika, hasło i adres e-mail. Zakres Rejestracja wymaga również instalacji klienta gry, który można pobrać bezpośrednio ze strony internetowej. Jak widać, zakres obejmuje wszystkie rejestracja online trochę czasu, pozostawiając go do gry.

Gdy przeszła proces rejestracji, można przejść bezpośrednio do gry. Według historii, świat został stworzony w grze po długich perypetiach doświadczanych przez starożytnych Indian rękopisu z mantrami do tworzenia różnych iluzorycznych światów, czyli zakres. Początkowo został usunięty z pergaminu Indii w 1203, a następnie spędził wiele czasu w bibliotece bizantyjskiej, z której spadł w ręce swego brata Batiz. W 1348, Europa poniosła straszliwe nieszczęście - epidemię dżumy. Jako schronienie od strasznej choroby, Batis brat postanowił utworzyć równoległy świat szczęścia. Jednak, aby stworzyć konieczne jest, aby czytelnik mantry był w ciszy i spokoju, co nie działa, ponieważ mnisi pomyślany spalić heretyka Batiz. Właśnie z tego powodu, zamiast planowanego Szczęścia światowej, został omyłkowo stworzył świat nędzy, gdzie nieskończona liczba różnych potworów, czas płynie szybciej, 12 razy, a następnie co 666 lat jest całkowite zniszczenie. Z tego powodu, w zewnętrznych światów zaczynają być zbyt różnorodne klęski i katastrofy. Następnie na górze, że zaginęły pomiędzy światem zewnętrznym i Sfery.

Złapany w zupełnie innym środowisku, ludzie stopniowo zaczęli zabiegać świat, zaczął tworzyć miasta i stanu. Wydaje się, że wszystko idzie dobrze, ale potem w miarę upływu czasu, a godzina zniszczenia świata, i musiałem coś zrobić. Naturalnie spróbować uratować świat może być dla każdego gracza.

W sferze może grać na sześciu kontynentach. Hyperion - jest największą wyspą, Helios - mniejsza wyspa, oddzielona od niego później inny kontynent, zwany Rodos. Leon - najmłodszy kontynent które później podzielić z korpusu głównego i, w rzeczywistości, wyspa. Pozostałe dwa kontynenty - to Phoebus i Charon, które są odpowiednio jasne i ciemne. Charon, służy również jako więzienie dla przestępców. Na kontynentach różne zamki, które w większości przypadków należą do różnych rodów. Grać w gry online jest o wiele łatwiejsze w jakiejś części klanu. Jeden na tym świecie nie jest łatwe! Generalnie Kula gra online, która opiera się głównie na walce między klanami, a nie w wojnie z przerażającymi potworami.

W przeciwieństwie do większości gier, wybór klasy postaci odbywa się stopniowo w grze mijania. Głównym zajęciem gry jest walka, więc jest mało prawdopodobne, że gra będzie bardzo dużo kochający pokój gracze. Zakres musi grać w jednym z 14 różnych specjalności. Charakter ma tylko dwa parametry - tytuł i magiczną moc. Doświadczenie opłata jest tylko dla zwycięstwa nad wrogami w walce.

Niezła grafika w grze, szczególnie zwracamy uwagę jest szczegółowo znaków. Jakością tekstury pozostawia wiele do życzenia, a więc małe wymiary klienta do gier, jest całkiem do przyjęcia. Misje w grze, prawie wszystkie bardzo podobne i monotonne, oczywiste jest, że deweloperzy nie wyraźnie postawić na nich.
Tak więc, mamy dość ciekawą grę specjalnie dla walk klanowych i bitew.