Zakładki

Sphere 2: Arena

Alternatywne nazwy: Sfera: 2 Arena

Kula 2: Arena w Internecie - darmowy multiplayer gra fantasy online, który będzie zanurzyć się w świat Sfery.

Minimalne wymagania systemowe dla tej gry są następujące:
- System operacyjny Windows XP/Vista/7
- Internet
- Procesor: PIV-1500
- pamięć 1024 MB RAM,
- Wideo: GeForce 3 i powyżej poziomu z 64 MB VRAM
- Minimum 700 MB wolnego miejsca na dysku twardym.

Aby móc grać w gry online Sphere 2: Arena musisz zainstalować najnowszą wersję DirectX.

Dołącz do gry Sphere 2: Arena może nie być konieczne, jeśli są zarejestrowane w projekcie NIKITA. On-line, jak gry online, Sphere 2: Arena jest podłączony do jednego rejestru GameXR paszportu. Jeśli jesteś już zarejestrowany jeszcze konta, Sphere 2: Rejestracja Arena Online jest możliwe na dwa sposoby:
- proste - należy wprowadzić żądaną nazwę postaci, hasło i e-mail;
- pełna. Tutaj będzie to wymagane, oprócz standardowych danych, wprowadzenie imienia i nazwiska, a także odpowiedzi na dwa tajne pytanie. Wszystko to jest stosowane w przypadku utraty danych o autoryzacji.

Żeby grać musisz pobrać i zainstalować na swoim oprogramowaniu klienckim PC z oficjalnej strony gry, która zabierze Cię nie więcej niż 10 minut.

Kula 2 Arena gra online jest bardzo różni się od innych gier tego gatunku. Ta gra ma na celu wyłącznie utrzymanie walki między prawdziwymi graczami. Walki o sztucznej inteligencji, kiedy grasz Sphere 2: Arena w trybie online, są nie robić. Po prostu nie zapewnia podróżować po całym świecie, wykonując zadania z zagadkami i budynków badawczych, jaskinie i podobne.

Kiedy grasz Sphere 2: Arena, to wybór jest przed wami, na które z tych dwóch ras to zrobić.
Ludzie. Tę początkową populację świata Fields, ludzie nie mają typowy wygląd. Mogą mieć inny kolor skóry, oczu, włosów, tatuaże może być wiele. Zmienia się także styl odzieży i zależy od gustu właściciela. Mężczyźni są zwykle większe niż u kobiet, ale nie silniejszy władzy. Ich przeciwnicy nazywają ludzie fremderami. Ludzie są bardzo twórczy, może posiadać magii, ale jest szczególnie dobry w projektowaniu złożonych mechanizmów walki. Wampir krwi uzdrowienia wpływ na ludzi, daje im siłę i wytrzymałość.
Vril. Ludzie nazywają je wampiry. Pochodzą z zaginionego świata teraz Abrak. Vril mają jasną skórę, lekko spiczaste uszy, oczy, czerwony refluent. Vril nie boją się czosnku lub światła słonecznego. Nie są podawane do krwi, ale służy je jako środki wspierające, które vril nie osłabia. Srebro ich nie zabijać, choć słabą truciznę. Vril rozliczenia majątki. Bardzo utalentowana w magii, wykonane z drewna, metalu, kamienia rzemiosła. Są bardzo szybkie, zwinne i wytrwały, choć gorsze dla ludzi u władzy.

Gra Kula 2: Arena Online oferuje graczom rozwój postaci w kilku klasach:
- Wojownik
- Mag
- scout
- ksiądz.

Każda klasa z kolei ma wiele specjalności, które masz do wyboru, można wybrać do swoich potrzeb w trakcie gry.

W strefie 2: Arena można grać, walcząc w bitwach na dwóch dziedzinach: w dolinie rzeki i wąwóz Gram-gon. Każde pole ma swoje specyfiki walki. Dolina rzeki na arenie uchwycenia Gram złowrogi krystalicznie Timolanta i pięć ołtarzy. W Ravin-Gon Ayzenshloss trzeba przechwycić zamek.

W trakcie gry będziesz miał możliwość uczestniczenia w tego rodzaju walki:
- za darmo (i Vril ludzie w tej samej drużynie),
- rasy (ludzie przeciwko Vril)
- Inter-Clan (klany walczą między sobą o wpływy).

Rejestracja Sphere 2: Arena otworzy przed wami wyspy, stracił między fale Chaosu. Na tej wyspie nie może uciec, więc mieszkańcy mogą tylko prowadzić niekończące nieustępliwą walkę z sobą.