Zakładki

Kula: Reborn

Alternatywne nazwy: Sfera: Pererojdenie

Sfera: Reborn cenach - jest to pierwsza gra multiplayer role-playing w rosyjskim stylu fantasy.
Przyłącz się do sfery gry: reaktywacja wyścigów wymaga specjalnego klienta, a następnie wprowadzenie nick, hasło, e-mail. Kula Rejestracja: reaktywacja nie jest konieczne, jeśli masz już konto w dowolnym projekcie GameXP NIKTIA. Online. Jeśli zapomnisz hasła z paszportu System GameXP sfera gry: Reborn pomocy online można go odzyskać.

Na początku gry pojawi się monit, aby stworzyć postać i wybrać swój wygląd, w tym tatuaży. Postać ma kilka cech. Tytuł (sukcesy militarne), stopień (magicznych osiągnięć), zdrowia, prany, sytości, parametry ataku i obrony. Maksymalny poziom tytule i mocy - 60. Kiedy grasz w gry online Sfera: Reborn, to na pewnym etapie rozwoju swojej postaci, on będzie mógł wybrać zawód. Ten magiczny zawód - Inkwizytor, Druid, Czarodziej, Nekromanta i Arcymag. Walka z zawodu - Crusader. Hunter, Stal Mistrz, Gunslinger, Bandier. Assassin, barbarzyńska, złodziej i rozwój popytu Kowal jako magicznych i wojskowych umiejętności. Zawody Guild Master was uczyć i rozwijać w wybranym rzemiośle trzeba będzie wykonywać swoje zadania.

Aby odtworzyć Sphere gry: Reborn online i rozwijać swoją postać, musisz zabić potwory, które zamieszkują świat. Ponadto, postacie NPC, którzy mieszkają w miastach, oferują misję, aby zniszczyć potwory i dobrze za to zapłacić. Iść na polowanie na potwora ty sam może, lub może podjąć w firmie, w tym przypadku, poziom potwora znacznie zwiększyć. Wyższy poziom zabił potwora, więcej punktów doświadczenia dostaniesz. Wszystkie w grze ponad 150 różnych gatunków krwiożerczych potworów.
Online Sphere: Reborn oferuje kilka opcji handlu - lub NPC-handlowiec lub innych graczy. W tym ostatnim przypadku można się targować.
Aby grać Sphere: Reborn z powodzeniem, można dostać w każdej grupie do wykonania zadania lub dołączyć do klanu. Klany w grze duża liczba, ale początek tam i nie tak łatwo przetrwać w zawieszeniu.

Aby wygrać możesz korzystać z ponad 500 broni i 50 magicznych artefaktów. Broni, które są dostępne, zależy od poziomu rozwoju postaci.
Twoja postać jest karma, która określa miejsce jego zmartwychwstaniu i strat w śmierci rzeczy. Karma może być poprawiona przez wykonanie pewnych zadań.
Sfera: Reborn gra online daje postać książki receptury, które będą zapisywane recepty na stosowanie proszków dać rzeczy niezwykłe właściwości Księgi mantr, w którym można przechowywać zaklęcia.
Walki w grze dynamicznej, na każdy gust. Czasami klany są duże bitwy w skali dla posiadania zamków.

Do kuli: Reborn gry, musisz zapoznać się z czterech kontynentów - Hyperion, Charon i Fed Rodos i ośmiu miastach. W każdym mieście gracz czeka na ciekawe questy, walk i pułapek.
Regiony świata powstał w średniowieczu, to stworzył mnicha, który chciał uciec od zarazy szalejącej w nowym, szczęśliwym świecie. Zamiast tego, z powodu aresztowania i egzekucji, mnich udało się stworzyć świat cierpienia, która opracowała stale magii, jak również istnieją różne potwory. Istnieje przepowiednia, która stanowi, że zakres świata zginie, i umrze, a nasza ziemia, zaszokował wiele katastrof uderzył. Tak wielu odważnych ludzi poszukują tzw węzeł główny, który może uniemożliwić spełnienie proroctwa.
Sfera: Reborn Rejestracja online jest bardzo proste, ale dostać się do świata magii i rycerzy, w których będzie można wziąć należne jej miejsce.