Zakładki

shank 2

Alternatywne nazwy: shank 2

Wymagania systemowe:

Procesor: Intel Pentium 4 @ 2. 4 GHz / AMD Athlon XP 2600 +

Pamięć RAM: 1. 5 GB

Wideo: 256 MB

Miejsce na dysku: 1. 5 GB

Shank 2 - gra zręcznościowa, wykonane w stylu animacji, dalszy przygód byłego zabójcy, którzy stali na drodze do reformy i zemsty za śmierć ukochanej. Choć w Shank 2 bohater i poprawione, ale zwyczaj używać brutalnych sposobów rozwiązywania problemów. Aby to zrobić, używa różnych rozmiarach noże, maczety i szerokiego wyboru broni palnej. Shank 2 gra jest bardzo dynamiczna i wymaga znacznych umiejętności i reakcji. Wszelkie akty przemocy wyciągnąć karykatury, jak w poprzedniej części, wszystko zrobione celowo trudne i krwawe. Fabuła jest inna głębokie myśli i ogólna idea jest taka, że ​​Shank, zmęczony otaczającego chaosu i przestępczości jest rozwiązany nienawidził elementy przestępcze wykazują, że nadszedł czas, by żyć razem, ale sposób wybrał do tego bardzo radykalne.

Gameplay

Shank 2, która jest zabawna i żarliwie, a fabuła koncentruje się wokół głównego bohatera. On kręci i kręci się jak góry, pędzi do poziomów dwuwymiarowych, bułki, skacząc i wymachując nożami, wybucha i niszczy hordy wrogów. Wydała fontanny krwi i płynie jak woda, wszędzie są wybuchy i strzelanina, płonący ogień, a wszystko, co dzieje się w trakcie gry, od pierwszego do ostatniego poziomu. Bohaterem Shank 2 lakoniczne i ze spokojem spychacz ogarnia animowanych poziomów, rozbijając wszystko na swojej drodze. Do zniszczenia przeciwnika może się przydać wszystkim, co można znaleźć z dala od wroga lub nawet nieco przypominający broń. Maczety, piły łańcuchowe, kije baseballowe, noże, pistolety, strzelby, miotacze ognia, a nawet garnki - wszystko wchodzi w grę w Shank 2. Wszystko to można podziwiać stojąc, siedząc, lub skoków. Shank 2 gry pozwala aktywnie korzystać i środowiska, łagodzi wroga w ogromnych dołach i przepaści, zestrzelić zawieszonych ładunków wiszących nad głowami zwykłych wypadków.

Misja

Shank 2, które można grać zawsze, niestety, jest ograniczona do zaledwie ośmiu misji. Jednakże, mogą trwać wiele godzin, i dla każdego jest tryb kooperacji, w którym firma będzie drugim zawodnikiem do wzięcia udziału w obronie własnego życia i kilka skrzyń przesuwanie siły wroga, które będą wspinać się na Ciebie bez końca na wszystkich stronach. Ponadto, będą stopniowo otwierane do osiągnięcia i nowe stroje dla głównego bohatera, jak pojawienie się bezdomnych lub innych gatunków dziwaczne.

Krew i działania

Gry Shank 2, nie może być uznany pełnoprawnym gra akcji, w nowoczesnym znaczeniu tego gatunku gier komputerowych. Gra jest bardzo kolorowa i wyciągnąć atrakcyjny wizualnie. W tej grze akcji nie można zaprzeczyć, dynamizm i szybkość, a także rolki nad brutalnością w roli głównej, ponury i zły, a wszystko, co dzieje się na ekranie podczas wszystkich misji. Fabuła pompowana w górę, ale to jest dla gier tego gatunku i nie jest wymagane, ponieważ najważniejszą rzeczą w nim jest twardy, stały ruch i dużo krwi. Możliwości w grze są ograniczone jedynie wyobraźnią gracza, czas trwania misji i Twojej reakcji.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more