Zakładki

Silent Hunter 5

Alternatywne nazwy: Silent Hunter 5

Wymagania systemowe:

Procesor: Intel Core 2 Duo 3. 0G GHz

Pamięć RAM: 2 GB

Wideo: 256 MB

Miejsce na dysku: 10 GB

Silent Hunter 5 - symulator bitwy morskie, w której gracz ma okazję poczuć się jak kapitan statku podwodnego walki. Piąta część słynnej serii, nazwany Silent Hunter 5 jest znany jak jego poprzednik, trzech głównych elementów - obecność w pełni przywrócona na podstawie rzeczywistych próbek niemieckiej floty podwodnej, najszerszą skalę działania, a także masie pełnej geypleya przyrodzonej tylko prawdziwym symulatorze. Gra Silent Hunter 5 bierze pod uwagę wszystkie możliwe czynniki, które były potrzebne kapitana łodzi podwodnej podczas II wojny światowej. Większość czasu spędzisz na skanowanie podwodne głębiny w poszukiwaniu potencjalnego wroga i spróbować spojrzeć na okręty wojenne powierzchniowych floty wroga, tak szybki atak torpedowy, aby umieścić go na dole.

Idąc przez przedziałów

Gra Silent Hunter 5 ma okazję osobiście obserwować poczynania załogi. Ta opcja była dostępna, począwszy od trzeciej części, jednak nie wszystkie narożniki łodzi podwodnej były dostępne do oglądania. Teraz jesteś w roli kapitana może chodzić samodzielnie przez przedziały statku i zobaczyć na własne morale załogi, jak przygotowane do zbliżającego się ataku, jeśli nie ma zmęczenie lub niezadowolenie. Gra Silent Hunter 5 pozwoli nawet mały, aby pomieścić dialogu z członkami zespołu, w którym można dowiedzieć się w prosty rozmowy o zdrowie swoich żeglarzy żony, listy od ukochanej osoby, a więc itd. Ale to nie jest rozrywka z najważniejszych w grze i cały statek może przejść z pokoju torpedowego na ogonie może być kilka minut, a tematy dotyczące komunikacji z marynarzy i oficerów szybko zaczynają się niepokoić, więc ostrość stoi bezpośrednio na zarządzanie statku i przeprowadzenia jego polecenia Problemy floty.

Spójność

W Silent Hunter 5 będzie odgrywać istotną rolę nie tylko relacje w zespole, ale również osobiste cechy każdego z członków załogi. Silent Hunter 5 Gra daje możliwość wydawania poleceń bezpośrednio do każdego członka zespołu, ale również przeglądać listę w specjalnym zestawem mocnych stron każdego z oficerów i żołnierzy. Żeglarze torpedo komora pobiera szybciej, szybciej wykonywać manewry mechaniki i akustyki w większej odległości można zidentyfikować potencjalny cel. Dla rozwoju tych funkcji będzie musiał dokonać specjalnych okularów, że Silent Hunter 5 będą przyznawane dla skutecznego wykonywania jego obowiązków jako kapitana do działania i realizacji zadań misji.

Działka

Rozpocznie się kampania Temat dla Ciebie we wrześniu 1939 r., dzień po wybuchu II wojny światowej. Głównym bohaterem tej historii będzie Porucznik Oscar Entvikler. Pierwsza misja w grze będzie dla Ciebie prolog, szkolenia i historia z pierwszych dni wojny duży podwodny konfrontacji. Następny oczekiwać ciężkie dni powszednie bojowe kapitana łodzi podwodnej z niemieckiej marynarki wojennej, na którym będzie odbywać patrole bojowe, atakować konwoje z urządzeń, oprzeć okrętów podwodnych sojuszników. W szerokiej gamy ustawień gry, gdzie można połączyć sobie liczne opcje kontroli, tłumacząc je z trybu ręcznego na automatyczny.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more