Zakładki

SilkRoad Online

Alternatywne nazwy: Silk Road Online

Reprezentować online, multiplayer role-playing game, która zabierze Cię z powrotem w czasach starożytnych Chinach, na Bliskim Wschodzie iw Europie. Silkroad Online to gra, gdzie Wielki Jedwabny Szlak jest podłączenie internetowej pomiędzy światami Azji i Europy. Masz szansę, aby przyczynić się do swoje przygody curlicue Silk Road.

Gra Online Silkroad wymaga pobrać i zainstalować grę na komputerze. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

1. Na stronie głównej gry, pobierz downloader gry (3. 2 megabajtów)

2. Następnie uruchom pobrany plik i otworzyć centrum gry.

3. Tam wybierz "My Games", gdzie można rozpocząć pobieranie Silkroad grę.

4. Następnie uruchom ściągnij plik spędzić instalacji gry. Po uruchomieniu gry, można automatycznie połączyć się z serwerem gry.

Aby zanurzyć się w świat przygody Silkroad gry w nim, komputer musi spełniać następujące minimalne wymagania:

Procesor: Pentium 3 800 MHz lub szybszy

Pamięć: 256 MB

Poziom Wideo: GeForce 2 lub ATI 9000

Dźwięk: kompatybilny z DirectX 9. 0c mapa

Dysk twardy: 4GB lub więcej

System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista.

Następnie musisz być przekazywane Silkroad prostą rejestrację

1. W "rejestracji" na głównej stronie gry można określić rodzaj swojej postaci (sklep, myśliwy lub złodziej)

2. Wprowadź nową nazwę (imię, że dowiesz się na serwerze gry)

3. Nowy potwierdzenie hasła. Również określić sekretne pytanie (nazwisko panieńskie twojej matki, itd. ) A odpowiedź, w przypadku zapomnienia hasła.

4. Adres e-mail

Następnie należy potwierdzić akceptację zasad gry. Wszystkie te dane są wysyłane jako wniosek o rejestrację. Po pewnym czasie w emailu potwierdzającym pochodzi z linkiem do swojego profilu w grze, to możemy przyjąć, że rejestracja w grze Silkroad zakończeniu.

Obecnie Silkroad online gry obejmuje 2 wyścigi: Europejczycy i Chińczycy.

Wyścig Europejskiej. Zagraj w Silkroad Online dla rasy Europejska może przy użyciu sześciu klas postaci: wojownika, maga, Czarownik, Bard, Kapłan i rabusiem. Każda klasa jest wyjątkowa i ma specjalne funkcje w grze. Wyścig Europejski jest w pełni koncentruje się na grupie gry, które kompensuje poszczególnych graczy słabości. Każda klasa w grupie mają swoje własne zadania, które pasują do jego umiejętności.

Chiński wyścig.

Chiński wyścig nie wyklucza indywidualnych tras i uzbrojonych w różnych broni: miecz, łuk, włócznia. Rozwój umiejętności w danej broni pozwala graczowi na łączenie go z innymi gatunkami i śledzić rozwój unikalnego oddziału. Grając jako znak chińskiej rasy, możesz rozwijać swoją postać, sam, bez pomocy grupy.

Silk Road Online gra jest regularnie aktualizowana, a Silkroad Online Świat się zmienia. Więc być może pojawienie się nowych ras, postaci i klas.

Jak wspomniano powyżej, podczas rejestracji, można wybrać zawód

, Dla którego są zaproszeni do gry w przygotowaniu Silkroad 20 poziomu. Trzy z nich: Sklep, Hunter, Rogue.

Sklep. Aby grać w gry online Silkroad dla handlowców po uzyskaniu 20 poziomu głowy do Gildii Kupców. Dołączenie do gildii można utworzyć alias i nowe ubrania kupca. Po tej pożyczki spraw organizacyjnych: kupić pojazdy, utworzyć grupę z innymi przedsiębiorcami i myśliwych, aby lepiej chronić karawany, towarów zakupu i jechać do innych miast na okazja polowania.

Hunter. Zadaniem Huntera jest ochrona przed atakami bandytów karawany i potwory. Do tego dostaje procent handlowców sprzedaży. Możesz stać się myśliwym po uzyskaniu 20 poziomu, dołączył do Hunter Guild i grup zorganizowanych (przyczepa kempingowa) z handlowców i innych myśliwych.

Rogue. Po wstąpieniu do gildii poziomu 20 Outlaw można dostać się na drogę przygody, gdzie aby przeżyć trzeba zrobić grabieży przechodzące karawany tworzących gang z innymi złodziejami. Należy uważać na myśliwych, którzy otrzymują nagrodę za głowę.

Silkroad gra online (Silk Road) - stworzenie koreańskiej firmy Joymax, który dzięki zewnętrznym pięknem i interaktywność świata będzie wytrzeć nos wiele gier online, w tym samym gatunku. Możesz stworzyć postać jest indywidualnie i niezależnie od gry. Liczy się środowisko gry i wasze rozwiązania. Rejestracja silkroad zanurzyć się w świecie podróży na dawnych wielkich miastach świata (Bagdad, Konstantynopola, Damaszku), jak również inne nieocenionej magicznego miasta. To świat przygody dla graczy, którzy podróżują z całej Azji, Ameryki i Europy. Dołącz do nich!

Przygody w World Jedwabnego Szlaku w Internecie czeka na Ciebie!