Zakładki

Sky Knights

Alternatywne nazwy: Sky Knights

Gra Niebo Knights - wieloosobowa gra zręcznościowa, która jest symulacja lotnicza. Dzięki realizacji projektu, można usiąść za sterami modelu wszystkich samolotów XX wieku, aż do nieba i rozpocząć gorące bitew powietrznych. Będziesz na ogromnym tropikalnym archipelagu i głównego zbioru zadań przed wami, będzie zdobycie dominacji w tych rozległych terytoriach. Każda walka przynosi nowe okulary i reputację, która pozwala uczyć się nowych umiejętności i badań w zakresie technologii. Pracy w celu poprawy własnego samolotu z wykorzystaniem modułów uczciwie zarobione, a na pewno będziesz w stanie osiągnąć wszystkie swoje cele! Nowe technologie - to główne narzędzie, aby zwiększyć efektywność walki. Jeśli więc nie leń się zrobić wszystko, co możliwe, aby uzyskać reputację, szanse będą proporcjonalnie zwiększać z jego wzrostem. Chodź! Sukces jest w twoich rękach!

Niebo Knights sprawdzić - to pierwszy krok w kierunku ekscytującej przygody. Pamiętaj, aby wypełnić kilka pól, takich jak imię odpowiedniej formie pilotażowej, adres e-mail i hasło, a następnie zaznaczyć potwierdzenie akceptacji umowy użytkownika i może przejść do drugiego etapu. Po rejestracji będzie pobrać i zainstalować klienta gry. Podczas instalacji klienta nie będzie miał żadnych problemów, jeśli komputer spełnia następujące parametry: system operacyjny Windows XP/Vista/7/MacOS; procesor Pentium IV 1,8 GHz (lub odpowiednik AMD), karta graficzna z 128 MB, DirectX 9 urządzenia. 0C, karta dźwiękowa zgodna z DirectX; miejsca na dysku twardym 550 MB i 512 MB pamięci RAM. W celu uniknięcia hamowanie, podczas że Sky Knights zagra, będzie potrzebne połączenie z Internetem 128 kilobitów na sekundę. Po uruchomieniu klienta i znaleźć się w niesamowitym świecie gry, dokonać wyboru pomiędzy istniejącymi narodami i będzie w stanie iść w jego pierwszej walce.

System walki jest z tego typu walk: Trening walki (okazja, aby nauczyć się walczyć, aby spróbować własnych sił), walczyć z innymi graczami (bitwa pomiędzy drużynami piłkarzy, który ostatecznie wygrywa jeden z nich), walka z botami (i wielu ekscytujących Misje, które są wykonywane w trakcie gry). Gra Ritsari niebo dynamiczny, pełen wrażeń, wypełniona odwiecznych obaw. Więc co o relaks z pytaniem! Jednak nie zaczęli panikować, myśląc, że w latach walk i ducha przełoży raz, to znaczy, że nie wszystko jest tak trudne, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. Każdy gracz na niebie Rycerze będą mieli prywatnego hangaru. To było w hangarze odpocząć między lotów wyniszczające. Tutaj można cieszyć się taką przyjemną rzeczą jako modyfikacja samolotu. Wchodząc w menu strojenia, masz wszystkie możliwości obsługi technicznej statków powietrznych. Tak więc, to wychodzi z hangaru w następnej walce odnowionej, silniejszy, a więc z dużą szansę na wygraną.

Grał także Sky Rycerzy Zyskasz tytuł. Klas podane są za to, że jesteście prawdziwi gracze przychodzą prawdziwe samoloty. Im więcej goli hit, wyższa pozycja. Więc Norland ostatecznie staje Flieger, następnie Gauit-kapral, starszy sierżant, i tak dalej aż do feldmarszałka. Northwind ze zwykłymi i zwykłych zamienia się Lance, a następnie do sierżanta, sierżant Leytinanta i rośnie i rośnie, w szeregach, aż stanie się marszałkowie powietrza. Sinpang się w górę po szczeblach kariery, zaczynając od tytułu Itte hikehey szybko wzrasta do Haich wycieczka, wędrówka Nita Hayes, aby kiedykolwiek osiągnąć szczyt sławy i stać Taisho. Taki system sprawia, że ​​ Niebo Knights Online bardziej interesujące. Po tym wszystkim, więc można spełnić ambicje, aby pokazać innym, co mogą osiągnąć i szczyci się owoców ich pracy!

Wśród dostępnych samolotów spełniony pierwszy seryjny myśliwiec Norland (JI Uhu), pierwszy samolot produkcji z chowanym Imperium podwozia ("Komar"), pierworodny Borean samolotu I-5, jeden z najbardziej postępowych biplanes Imperium (I-5F) i pierwsze Sinpanga samolot (Ta-R). Doświadczenie z pierwszej ręki, jak to jest zarządzać jednostki!

Jest inny miły moment. W obecnej rozgrywki dostosowanie znaków. Jesteś taki jak inni gracze będą mieli dostęp do renomowanego szafę, która pozwala na zmianę wyglądu bohatera tak, jak chcesz. Krótko mówiąc, gra daje wiele miłych chwil, choć ona może poświęcić więcej czasu, tym większa będzie dokręcone! Niech spełni wszystkie Twoje oczekiwania!