Zakładki

Skyrama

Alternatywne nazwy: Skyrama

Gra Skyrama to darmowy symulator lotniska, w którym zostaniesz dyrektorem własnego portu lotniczego. Aby zagrać w Skyrama, musisz mieć następujące wymagania systemowe:

  • System operacyjny Windows XP SP3, Windows 7, Windows Vista;
  • Procesor Pentium© III, 1,6 GHz lub komputer kompatybilny z (Mac OSX);
  • Karta graficzna 16 MB, zalecane 32 MB lub więcej;
  • 265 MB pamięci RAM, zalecane 512 MB pamięci RAM;
  • Flash Player Adobe/Macromedia Flash Player w wersji 9.0.115.0;
  • Internet Explorer od wersji 6 i Firefox od wersji 2.

Gra online iPlayer Skyrama nie wymaga pobierania ani instalacji, wystarczy przejść rejestrację Skyrama. Rejestracja w grze Skyrama przebiega następująco:

  • Wprowadź nick - nazwę, pod którą będziesz grać.
  • Wprowadź hasło i powtórz je.
  • Wpisz swój adres e-mail.
  • Zaakceptuj warunki i umowę użytkownika i zostań zarejestrowanym graczem.

Po zakończeniu rejestracji Skyrama musisz zrobić odpowiedzialną rzecz - zbudować swoje lotnisko!

Gra online Skyrama jest nie tylko interesująca, ale nawet przydatna, ponieważ tutaj wykorzystujesz wszystkie swoje umiejętności organizacyjne. Tutaj nie ma żadnych limitów i ograniczeń dla rozwoju lotniska - wolne w swoich fantazjach. Będziesz musiał zbudować boksy serwisowe dla samolotów i terminale dla pasażerów.

Wszystko w Skyrama opiera się na zasadzie współpracy między graczami - można organizować loty do siebie nawzajem i wymieniać się ładunkami. Odwiedzając lotniska znajomych i zapraszając ich do odwiedzenia własnego, możesz zamienić swoje lotnisko w duży węzeł komunikacyjny! Gra oferuje szeroki wybór samolotów i krajobrazów. Możesz dostosować wystrój i zaprojektować własne lotnisko, aby nadać mu maksymalną indywidualność. Dekorując lotnisko różnymi budynkami i kolorowymi obiektami, przyciągniesz uwagę nowych pasażerów.

Skyrama to z pewnością świetna zabawa. Na samym początku twoje lotnisko jest bardzo małe i całkowicie niezagospodarowane - nie ma żadnych budynków, żadnej infrastruktury i tylko jeden pas startowy. Podczas gry głównym zadaniem jest przekształcenie go w ogromne międzynarodowe lotnisko poprzez wykonywanie różnych zadań. Mając tylko jeden pas startowy, należy upewnić się, że jest on zawsze wolny. Tylko samolot, który wylądował, musi natychmiast oczyścić pas startowy dla innych samolotów czekających na lądowanie. Po wylądowaniu innego samolotu otrzymujesz niewielką opłatę, którą możesz później zainwestować w zakup bardziej nowoczesnego samolotu. Gdy tylko zarobisz wystarczająco dużo pieniędzy, zajrzyj do sklepu, gdzie znajdziesz wiele nowych samolotów. Ponadto, oprócz korzystania z zarobionych pieniędzy w grze, masz możliwość korzystania z własnych pieniędzy. Aby to zrobić, wystarczy przenieść je do gry. W ten sposób będziesz miał fundusze nie tylko na budowę nowych luksusowych budynków, ale także na budowę parkingów i przystanków autobusowych. Po zakończeniu wznoszenia wszystkich niezbędnych budynków i wyasfaltowaniu pasa startowego, będziesz musiał znaleźć sposoby na przyciągnięcie pasażerów. Jednym z takich sposobów jest wznoszenie kolorowych, niesamowitych budynków. Pasażerowie odgrywają niezwykle ważną rolę w osiągnięciu sukcesu, więc przyciągnij ich na swoje lotnisko w każdy możliwy sposób.

Gra Skyrama online nigdy nie będzie nudna - zawsze jest wiele do zrobienia: trzeba obsłużyć wszystkie samoloty, przeprowadzić ich kontrolę techniczną, kontrolować załadunek i rozładunek bagażu, przygotować samolot do następnego lotu ..... Bardzo interesujące jest obserwowanie życia osobistego bohaterów - można dowiedzieć się, który z dyspozytorów miał kolejny romans i z jakiego powodu pilot pokłócił się ze starszą stewardesą.

Gra online Skyrama pozwoli ci dobrze się bawić i pożytecznie spędzić wolny czas. Udaj się w najdalsze zakątki naszej planety - wzbij się w przestworza i zdobywaj nowe szczyty!