Zakładki

Skyrama

Alternatywne nazwy: Skayrama

Skyrama Online - darmowy symulator lotnisko, gdzie można stać się reżyserem własnego lotniska.

Aby grać Skyrama, musisz mieć wymagania systemowe:

Minimalne:

• System operacyjny Windows XP SP3, Windows 7, Windows Vista;

• Procesor Pentium © III 1,6 GHz lub (Mac OSX) kompatybilny komputer;

• Karta graficzna 16 MB, 32 MB lub więcej;

• Pamięć 265 MB pamięci RAM, zalecane 512 MB pamięci RAM;

• Adobe Flash Player wersja / Macromedia Flash Player 9. 115. 0;

• Internet Explorer w wersji 6 i Firefox w wersji drugiej.

Polecamy:

• System operacyjny Windows XP SP3, Windows 7, Windows Vista;

• Intel Core 2 Duo, AMD Athlon X2 3GHz;

• Pamięć 2 GB lub więcej;

• Karta graficzna NVIDIA z serii GeForce 8800 lub ATI Radeon 4800 series, 512 MB.

Skyrama gra online nie wymaga pobierania i instalacji, wystarczy tylko przejść rejestrację Skyrama. Dołącz do gry Skyrama jest następujący:

1. Wpisz imię - nazwa, pod którą grasz.

2. Wprowadź hasło i powtórzyć je.

3. Określ adres e-mail.

4. I zaakceptować warunki umowy użytkownika i zostać zarejestrowany gracz.

Po zakończeniu rejestracji Skyrama, jest odpowiedzialna, co robić - budować własne lotnisko!

Zagraj w gry online Skyrama nie tylko interesujące, ale nawet przydatne, bo tu zadeystvuete wszystkie jego umiejętności organizacyjne. Nie ma żadnych ograniczeń i limitów dla rozwoju lotniska - wolne w swoich fantazjach.

Trzeba skonstruować pola serwisowe dla samolotów i terminale dla pasażerów. W Skyrama line oparte na zasadzie współpracy graczy - będzie w stanie zorganizować trasy ze sobą i do wymiany towarów. Lotniska odwiedzając znajomych i zapraszając ich do odwiedzenia własną rękę może włączyć lotnisko w największym węzłem komunikacyjnym!

Gra oferuje wiele różnych samolotów i krajobrazy. Do gustu i wystroju wnętrz wyposażenie rozwijać projekt, który da maksymalną indywidualność własne lotnisko. Zdobienia różnych budynków lotniskowych i kolorowe obiekty przyciągają uwagę nowych pasażerów.

W Skyrama zdecydowanie grywalna. Na początku swoje lotnisko jest bardzo mały i dość dobrze rozwinięte - nie ma żadnych budynków, brak infrastruktury i tylko jeden pas startowy. Podczas gry, głównym celem jest, aby włączyć go do ogromnego międzynarodowego lotniska wykonując różne zadania.

Z tylko jeden pas startowy, należy upewnić się, że zawsze było wolne. Właśnie wylądował natychmiast powinien zwolnić pas dla innych do czasu lądowania. Po wylądowaniu kolejny samolot, dostać za niewielką opłatą, która później może inwestować w zakup więcej nowoczesnych samolotów. Jak szybko zarobić pieniądze, spojrzeć w sklepie, w którym istnieje wiele nowych samolotów.

Ponadto, oprócz zastosowania w grze zarobione pieniądze, mają możliwość korzystania z własnych pieniędzy. Aby to zrobić, wystarczy przełożyć je do gry. W ten sposób, będziesz miał pieniądze nie tylko na budowę nowych luksusowych budynków, ale także na budowę parkingów i przystanków autobusowych.

Po zakończeniu budowy wszystkich niezbędnych budynków i zaasfaltiruete startowej, będzie musiał znaleźć sposób, aby przyciągnąć pasażerów. Jednym z takich sposobów jest budowa jasnych niesamowitych budynków. W osiągnięciu sukcesu pasażerów odgrywają kluczową rolę, więc każdy możliwy sposób, aby doprowadzić je do lotniska.

Zagraj w gry online Skyrama nigdy nie nudzi - zawsze jest wiele do zrobienia: trzeba zaspokoić wszystkich statków powietrznych w celu przeprowadzenia inspekcji, kontroli i załadunku bagażu rozładunek, przygotowanie samolotu do następnego lotu ...

Bardzo interesujące obserwować życie osobiste bohaterów - będzie w stanie dowiedzieć się, kto rozpoczął kolejne nowe sterowniki i dlaczego pilot pokłócił się z wyższych stewardesa.

Gra online Skayrama pozwalają bawić i spędzać wolny czas. Wyrusz w najbardziej odległych małych zakątków naszej planety - w górę do nieba i zdobywać nowe szczyty!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more