Zakładki

Trudnych czasach

Alternatywne nazwy: Dark Ages Świat

Troubled Times Online - jest multiplayer fabularna gra online.

Niespokojnych czasach online gra nie wymaga pobierania. Musisz tylko dostęp do Internetu i minimalne wymagania systemowe - browser dostępność.

Niespokojnych czasach Rejestracja jest prosta i nie zajmie Ci wiele czasu. W celu rozpoczęcia odtwarzania trudnych czasach trzeba być zarejestrowany

1. Należy wpisać imię i nazwisko.

2. Należy wprowadzić swój kraj i miasto.

3. W tym momencie, musisz określić swoją płeć.

4. Wpisz swój numer ICQ.

5. W tym miejscu, należy określić kilka cech o sobie.

6. Napisz, w którym dowiedział się o trudnych czasach gry online.

Ale sprawdzić niespokojnych czasach w grze po Powyższe dane nie kończy. Następnie trzeba:

1. Podaj nam swój aktualny adres e-mail.

2. Wpisz swoją datę urodzenia.

3. Wpisz nazwę miasta, w którym się urodził.

4. Pochodzić z dwóch pytań, które zostaną przedstawione do Ciebie w procesie odzyskiwania hasła, będzie musiał określić odpowiedź. Spróbuj wymyślić takich trudnych pytań, które można łatwo zapamiętać je, a inne z nich nie domyślił.

5. W tym miejscu konieczne jest wymyślić nicka postaci.

6. Wskazują wyścig swojego przyszłego charakteru.

7. Pomyśl o swoim hasłem.

Kiedy spełniają wszystkie elementy niespokojnych czasach rejestracji online i stworzy nową postać, można zanurzyć się w magiczny świat tej gry.

Zagraj w gry online trudnych czasach można przedstawicielem takich ras jak:

• Orkowie;

• Ludzie,

• Elfy.

Orkowie - niezdarny, ale bardzo silny, więc nie mieści się pod ramię.

Ludzie - nie bardzo silny i zwinny. Oni są dziećmi szczęścia, powodzenia zawsze im towarzyszy, chroniąc ludzi z mieczami wrogów i robi młoty bojowe strajku śmiertelnie niebezpieczne.

Elfy - wiecznie młody i beztroski Keepers Magic Forest. Nie są one tak łatwo złapać. Dance - styl ich walki. Istnieją przypadki, gdy przeciwnik jest na jego ostatni oddech spada na ziemię, a elf wojownik bez podstaw.

Niespokojnych czasach gra online posiada trzy rodzaje zawodów

• zasobów;

• handel;

• produkcji.

Posiadanie jednego z tych zawodów pomoże Ci zarobić grę pieniądze.

Zagraj w gry online razy Troubled można, wykonując różne zadania Quest

• wraz z przyjaciółmi, aby pokonać potwory porwali dziewczyny;

• przejść labirynty, zbierając różne artefakty;

• strajkujący pokonać potwory lokalizację.

Jeśli pomyślnie ukończyć ten quest, upewnij się, że otrzymasz bonus w postaci doświadczenia, odgrywają pieniądze i zasoby, które będą przydatne w przyszłej grze mijania.

Gra zawiera również trzy skalę stan myśliwiec

• Zdrowie - pokazuje poziom swojego życia,

• zmęczenie - wpływa na zachowanie postaci w walce. Więcej można się zmęczyć, mniej będziesz w stanie ograć ciosy i spaść do wroga;

• manna - to skala pokazuje liczbę dostępnych dla Ciebie manna.

W niespokojnych czasach będziesz bawić się w świecie, w którym każdy znak jest zawodnikiem żyć nowym życiem, znajdując swoje własne cele i sposoby ich osiągnięcia. Niezależnie od sposobu wyboru, zawsze jest ktoś, kto przeniesie Ci na drodze, ale pamiętaj, aby spotkać tych, którzy będą tam w odpowiednim momencie będzie obejmować plecy.

Chodź, być dobrej myśli! Bądź niepokonany wojownik, utalentowany rzemieślnik lub szczęście przedsiębiorca. Wybierz targi dowódcę, który doprowadzi Cię do walki, albo wędruje samotnie świat. Spróbuj napad na drogach, ale nie zapominaj, że podróżni mogą być silniejsze od ciebie. Wyrównane wrogów swojego klanu z kurzu i uczynić je zadać na litość. Nie zapomnij prezent dyplomatę, jest przydatna, tak lukratywny sojusz z byłymi przeciwnikami. Także grając trudnych czasach uzyskać szybko przyjaciółmi.

Ten świat obejmuje wiele tajemnic, i wszyscy czekają na Ciebie w rozległych niespokojnych czasach. - Twoim zadaniem jest wybrać własną ścieżkę, a następnie ją. Powodzenia!