Zakładki

Wydanie Sonic Generations Nostalgia

Alternatywne nazwy: Wydanie Sonic Generations Nostalgia

Procesor: Core 2 Duo 2 GHz / Athlon 64 X2 4000 +

Pamięć RAM: 2 GB

Karta graficzna: 512 MB pamięci

Miejsce na dysku: 11 GB

Sonic Generations Gra została stworzona przez projektantów i programistów z Sega, aby w 20. rocznicę jednego z najbardziej popularnych postaci w świecie komputerów - jeż o imieniu Sonic. Sonic Generations został wydany niemal wszystkie istniejące platformy do gier, a teren był do przewozu fanom odważny prędkości jeż na wszystkich częściach serii gier, przypominając sobie o jego przygodach. Gra kieruje bohaterem w czasie wszystkich poprzednich części gry, począwszy od pierwszego, w niektórych może podróżować do spełnienia się.

Podróż komputerowa

Warto zauważyć, że rozwój gier na różnych platformach miał pewne różnice między wersjami konsoli, a ten, który został wydany na PC. Tak więc, Sonic pokolenia PC ma wiele znaczących różnic. Pierwszym z nich jest łatwa nawigacja przez poziomy gry, światów, z których każdy może być dostępne z specjalnej lokalizacji Świata poziomach selekcji, bardzo przypomina początkowych poziomach pierwszych części gry Sonic. Nawigacyjne pierwszy poziom Sonic Generations jest całkowicie interaktywny, może robić wszystko sama, jak we wszystkich innych - biegać, skakać, wchodzić w interakcje z obiektami wokół nas, jedyną rzeczą, która nie jest w stosunku do poziomu początkowego, tak, że wrogowie i można poruszać się bez bezpieczne natknąć innego mutanta lub zejść na kolce. Początkowo gry Sonic Generations daje nam prawie bezbarwny wybór światowym poziomie, ale w miarę postępów poprzez farby stanie się jaśniejsze i otworzy nowe poziomy, niosąc bohaterem w klasycznym świecie jest Sonic, nowoczesny, a później otworzył trzecią świat - Dreamcast era.

Worlds Sonic

Wszystkie trzy kolejki świata różnią się od siebie, ale zachowują ogólne atmosfery. Każdy z poziomów każdy świata składa się z czterech połączonych ze sobą epizodów, a każdy poziom zostanie otwarty po przejściu poprzedniego, i to nie ma znaczenia, w jakim świecie będą traktować ten poziom, gra ma ścisłej kolejności. Po przejściu współczesnym świecie, kiedy Sonic może wygrać główną szefa współczesnego świata Sonic otwarty i premia czwarty świat, który jest wadliwy mechanizm, w którym bohater musi zebrać siedmiu Szmaragdy Chaosu. Raz będą gromadzone wszystkie kamienie, a mechanizm jest stała, można przejść do walki z złoczyńcy wszystkich światach.

Bonusy

W każdym z aktów każdym poziomie gry będzie ukryty premia Red Star Pierścień, który będzie okazją do otwarcia się nowe, nieodkryte wcześniej umiejętności, zwiększyć prędkość jazdy lub wysokość skoków bohatera lub dodać nowe rodzaje ataku, co nie jest tylko do pracy dla Ciebie w podróż . Należy być ostrożnym, ponieważ lokalizacja z pięciu cenionych pierścieni odkryjesz jeden z wielu przyjaciół Sonic, małym oknie przed każdym odcinku. Po przejściu przez wszystkie poziomy, gra nie zbliża się do końca, a przed gracza otworzy dodatkowe misje, w których może on nie tylko grać Sonic, ale także innych postaci, wykonując specjalne zadania i uzyskać jakieś dodatkowe korzyści.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more