Zakładki

Sonic & SEGA All-Stars Racing

Alternatywne nazwy: Sonic & SEGA All-Stars Racing

Procesor: Pentium 4/Athlon 64 3. 2 GHz

Pamięć RAM: 1 GB

Karta graficzna: GeForce 7600/Radeon X1300

Miejsce na dysku: 5. 2GB

Sonic Sega All-Stars Rasing - gra zręcznościowa oparta na przygodach jednego z najbardziej rozpoznawalnych znaków na świecie gry komputerowej, Sonic Hedgehog. Racing Sonic oferują nam utrzymać konkurencję między wszelkie znaki na serii gier z dziwacznego samochodu lub motocykla. Każda z dostępnych postaci ma swoją wyjątkową cechę, że może być stosowany w czasie odprawy Sonic Sega All-Stars. Sonic będzie w stanie przekształcić się w Super Sonic, zwiększając szybkość i moc samochodu. Sonic gry wyścigowe, a także inne projekty uboczne, takie jak tenis i wiele innych, opartych na idei serii, pozwala na inne spojrzenie ręki na jednym światów i najbardziej popularnych gier w historii interaktywnej rozrywki.

Gameplay

Przed meczem Sonic Sega All-Stars Rasing wykazujemy bardzo dynamiczny i kolorowy film, gdzie na różnych szmaragd dżungli pojazdów, samolotów, samochodów, motocykli, latać rozpoznawalnych znaków wszystkich gier Sonic. Następny Sonic Sega gra o nazwie zaawansowane menu w którym można wybrać jedną z kilku opcji dostępnych ras. Pierwszy z nich w Sonic Sega All-Stars będzie turniej składa się z kilku etapów, a te z kolei, jak w klasycznej grze poziomy Sonic składa się z czterech oddzielnych epizodów. Dom i celem na każdym etapie - zajmują czołowe miejsca, które tylko trzy. Tylko w ten sposób będzie można zdobyć upragniony puchar i przejść do następnego etapu, który będzie zamknięty do czasu. Oprócz turnieju, w menu głównym można wybrać inne wersje gry, pojedyncze wyścigi, a nawet opcję, kiedy można na jednym komputerze grać ze swoim przyjacielem.

Bohaterowie

Wszystkie postacie są znane każdemu, kto kiedykolwiek grał w jednym z opowiadań o szybki Sonic Hedgehog. W grze Sonic wyścig może grać nie tylko na pozytywnych bohaterów, ale dla notorycznych złoczyńców. Tutaj spotykamy starych znajomych, takich jak dr Eggman, Tails Fox, Ryu Hazuki, Małpa Amigo, sam Sonic i wiele innych postaci z uniwersum gier firmy Sega. Każda z postaci będzie w parze z jego pojazdu i nie będzie można wymienić. Kim są bohaterowie będą używać quadów, a ktoś wolałby bardziej niż mały samolot. Należy zauważyć, że w każdym z pojazdów Sonic Sega będzie różna nie tylko cechy drugiego pilota, a system sterowania.

Sprawdź

Sonic Racing nie są bardzo złożone, a roszczenia do naturalności modeli fizycznych, jednak nie jest to konieczne dla gier tego gatunku. Ważne tutaj jest feerią barw i dynamiczne zdarzenie, które wyścigi w dachu. Wszystkie wyścigi odbędą się na maksymalnej prędkości, a vybudete stały nacisk na pedał gazu, starając się skuteczniej wprowadzić następny zakręt, zdobywając to punkty bonusowe lub tymczasowe przyspieszenie. Dodatkowo do każdego z utworów zostanie umieszczona pola z różnego rodzaju przydatnych bonusów, takich jak pociski naprowadzające, kopalniach lub zarządzanej akceleratora. Jednym z ciekawszych trybów gry pozwala na wykonywanie wielu prostych zadań. Jest wyścig nokaut, zbieranie pierścieni, strzelnica i wiele więcej.