Zakładki

Farmerama

Alternatywne nazwy: Farmerama

Zapoznanie z SpaceInvasion gry on-line. Połysk nowe wszechświaty i zniszczenie świata, które miliony lat, można cieszyć skalę tej grze pełnią. Gra online Farmerama zaczyna się w przeglądarce. Ale zanim zabierzesz się głowy gwiazd bitwy, spójrz na to, co są wymagania systemowe dla nas gra. Farmerama gra online działa w przeglądarce. Aby działać prawidłowo, musisz zainstalować Adobe Flash Player. Obecnie obsługiwane niemal wszystkich popularnych przeglądarek. Co do sprzętu - wystarczy komputer Pentium poziom i 3 z 16 MB pamięci RAM, najważniejsze, że miał dostęp do Internetu.

Nie Zarejestrowany w SpaceInvasion gry spowodować nawet najmniejszego problemu. Aby rozpocząć grę należy określić wybrany pseudonim - nick, hasło, adres e-mail, data urodzenia, kraj zamieszkania oraz wskazać akceptację warunków niniejszej umowy. Zarejestruj Farmerama daje możliwość, aby otrzymywać aktualizacje wiadomości gry, a także znaczące wydarzenia gry do swojej skrzynki pocztowej, jeśli chcesz możesz rozkład partnerski.

Farmerama rejestracja online pozwala być w jednej z galaktyk na świecie. Możesz stworzyć swój własny system gwiezdny, lub wprowadzić do już istniejącego.

Centrum Twojego star galaktyki - planeta, która może mieć wiele zalet, ale nie może być wadą. Jednym z głównych parametrów jakościowych planety - dostępność środków na rozwój (Kryptonite, rud, metali, przyprawy), rodzaj atmosfery może skomplikować życie i energia może produkować jeden z trzech sposobów. Ponadto, każda planeta ma swoją własną temperaturę otoczenia, jego wymiary fizyczne i koordynuje w galaktyce. Farmerama gra online, dzięki czemu można szybko poprawić swoją planetę, rozwój gospodarczy i wojskowy świata można oglądać w "przeglądzie planety." Ponadto, trzeba oglądać budynki, prowadzić ulepszenia naukowych i budować i szkolić flotę.

Zagraj w grę Farmerama online zawsze ekscytujące, pomaga się zrelaksować, ale będzie to zatrzymać, gdzie trzeba używać bochenek, ponieważ bez właściwego, taktycznym i gospodarczego przygotowania floty i wasza planeta będzie zniszczona przeciwników.

Jeśli zdecydujesz się zainwestować środki w nauce - jest to bardzo dobre posunięcie, ponieważ invistitsii w nauce przynieść wzrost wydobycia zasobów i mocy floty. Wśród budowli warto wspomnieć kopalni, którzy są zaangażowani w wydobycie metali, kryptonit - dwóch głównych budynków, które zapewniają energię i zasoby na budowę. Otrzymany bogactwo powinien być przechowywany w magazynie. Graj w grę Farmerama jesteś bardzo często i można śledzić życie swojej planecie, ale nie zapomnij o floty bojowej i każdy szanujący się gracz powinien mieć własną flotę. W sklepie masz możliwość zakupu specjalnego zadania, które będzie działać w trakcie gry Farmerama. Z SpaceInvasion możesz grać z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu - czy jest to telefon komórkowy, tablet lub stary komputer. Stellar bitwa być wyrwanie się na swoich planetach będzie okazją do poznania nowych ludzi i dobrze się bawić ci.