Zakładki

Stalker Online

Alternatywne nazwy: Stalker on-line

Wreszcie, nie było to, co było oczekiwane przez wszystkich fanów słynnej serii gier S. R. Wiele już powiedziano i opowiedział o tym, jak powinny wyglądać gry Stalker w Internecie na różnych forach internetowych. Wszystko duża armia graczy online WNP oczekuje chwili, kiedy sam gra online Stalker zachwyci ich triumfalnym wyjściu na otwarte przestrzenie w Internecie.

A oto firma programistów z Jekaterynburg Cybertime Systemu zebrane odwagę, i próbuje przyjąć życzenia fanów serii, podjęła długo oczekiwaną próbę i pokazał nam, jak powinny wyglądać gry online, Stalker. Gratulacje drodzy gracze! Teraz możesz grać w prześladowcę online!

Dla tych, którzy nie wiedzą. Wszystkie gry z serii S. R. na podstawie maksymalnego realizmu symulacji życia w Czarnobylu strefy wyłączonej. A w niedalekiej przyszłości, gdzie NPP wystąpił alternatywa mocniejszy emisji promieniowania. To oczywiście wpływa na środowisko strefy. Zaczęły pojawiać się różne anomalie, artefakty, itp. § Jest to badanie tych zjawisk i radzić sobie z stalkerów - pustelnicy strefy. Dla jednego z nich i musisz grać w gry online prześladowcę.

W Stalker online mają grać, uruchamiając plik gry z komputera. Możesz pobrać grę na głównej stronie gry.
1. W "Pobierz grę", a następnie wybrać jeden z linków do pobrania.
2. Gdy archiwum do gry załadowane na komputerze, wyodrębnić pliki w nim.
3. Korzystanie Rozpakuj łatwej instalacji pliku, i możesz grać w gry online prześladowcę.
Następnie na stronie gry musisz być przekazywane Rejestracja Stalker.
1. Najpierw trzeba zgodzić się z zasadami forum Stalker-Online
2. Następnie wpisz swój login (nazwę, pod którą będzie można dowiedzieć się w grze i na stronie internetowej)
3. Adres e-mail
4. Potwierdzenie hasła
5. Wybierz język, są wygodne do gry, strefę czasową.
6. Wypełnienie prostego sprawdzenia, że ​​rejestracja Stalker przesunięta osobę na żywo i nie bot.

Zagraj Stalker Online można dostać tylko wtedy, gdy komputer spełnia następujące minimalne wymagania systemowe:
Wymagania Minimalne wymagania systemowe:
Video: NVIDIA GeForce 8600, ATI X1600 z SM3. 0 z co najmniej 256 MB pamięci
RAM: 2 GB
Procesor: 1800 MHz
OS: Windows XP, 2003, Vista, 7 (32/64bit)
System: DirectX 9. 0C,. NET Framework 3.

Podczas kontroli w grze przed Stalker otwiera rozległym wszechświecie zachowaniu walkę Entourage o przetrwanie w strefie zamkniętej elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Stalker online jest obecnie w fazie beta. Oznacza to, że w przyszłości należy się spodziewać tylko nowe ulepszenia z twórców gier.

Stalker gra online, w której większość czasu danego do wykonywania wszelkiego rodzaju zadań i questów. Na początku mogą wydawać się zbyt proste, ale z gromadzeniem doświadczeń twój prześladowca będą silniejsze i odbierać zadania mające na przykład szczegółowe badania anomalii Zone. Za wykonanie wszystkich zadań masz doświadczenie, że idzie o charakterystykę rozwoju swojego prześladowcę. Gra nie ma jasno zdefiniowane klas postaci, bo sam jesteś wolny wybór roli, że sympatia.

Wszystko gra online Stalker zbudowany na zasadach demokratycznych, gdzie każde z grami forum gamer prawo do publikowania swoich opinii i sugestii na temat swojej ulubionej gry, aby uczynić go jeszcze lepszym. Zostań nowicjusz wśród stalkerów. Możesz wybrać dla siebie los najemnika lub przejść drogę ascezy, a może chcesz być bardziej interesujące, aby rozwikłać tajemnicę Zone. Opcje nawigować ekscytujący świat Stalker Internecie jesteś w obfitości, a każdy z nich daje prawdziwe emocje.
Stalker gra online czeka na Ciebie!