Zakładki

Gwiezdnego trzęsienia

Alternatywne nazwy: STARKVEYK

Gra online gwiezdnego trzęsienia - MMO RPG kosmiczne tematy. Chcesz poznać wszechświat i jego zamieszkują światy do tworzenia kolonii, do udziału w walkach obronnych, a w ten sposób rozwijać swoją postać? Zapraszamy do gwiezdnego trzęsienia Internecie. Dedykacja do gry zacząć od rejestracji.

Dołącz do gry gwiezdnego trzęsienia nie jest niczym niezwykłym. Trzeba będzie wymyślić nazwę bohatera, podać adres e-mail, hasło i kod weryfikacyjny. Następnie przeczytać i zaakceptować umowę użytkownika i ustawodawstw gwiezdnego wszechświata. Teraz kliknij "przestrzeni przejęcie" i tę rejestrację gwiezdnego trzęsienia wypełniony.

Obok podane konto e-mail zostanie wysłany do danych, można upewnić się, że rejestracja online w gwiezdnego trzęsienia udany. Ponadto prowadzi do utworzenia znaku. Gwiezdnego trzęsienia gra online nie ma podziału według rasy i cywilizacji - rodzisz się na planecie Omega, wybierz swój własny avatar i poczuć już zdobytą statku kosmicznego, na przykład, jakie moduły są zainstalowane na nim, lub jaki rodzaj lokalu mieszkalnego. Dotyczące broni, jej zysk w centrum handlowym. Zakres: laser, plazma, rakiet, kopalnia, i grawitacyjne broń energetyczna. Tutaj, na stacji Omega, można dostać resztę i amunicję towarzyszącej.

W broni i wzmocnienia ich statek kosmiczny, aby grać w gry online gwiezdnego trzęsienia będzie trzeba inne moduły

- Planetary - badania, produkcja surowców, zakłady produkcyjne, zakłady przetwórcze, itp. itd. Z nich, można wdrożyć swoje działania na układ i kolonii rozwój infrastruktury;

- Biomodule - specjalne bonusy do podstawowych cech swojej postaci.

Gwiezdnego trzęsienia gra online, w której system punktacji jest proste i jasne dla każdego, kto - po udanym oczywiście przyznawane punkty doświadczenia. Z nich można kupić moduły, lub zarobić pieniądze (sprzedawany do innych graczy). Posiada również system rang, rozszerzenie dla graczy powyżej poziomu 4. Pierwsze z nim nową pozycję, a otrzymasz konkretne nagrody - w sumie sześć tytułów i każdy zadanie przynosi następujące: 5, 10, 20 i 25 punktów do specyfikacji. Aby dostać następną pozycję, trzeba będzie wziąć udział w tak zwanej walki-bramki - przeciwko innemu graczowi, jak i poza ich stacji.

Zagraj gwiezdnego trzęsienia - jest to świetna okazja, by poznać wszechświat. Będziesz korzystać z galaktyki, planety Układu Słonecznego do odwiedzenia, które należą do różnych klanów, uzyskać do nich środków, aby zaangażować się w budowę i jej kolonii. Przed grać w gry online gwiezdnego trzęsienia czytać "Atlas". Krótko mówiąc, można zauważyć, że nie jest w sumie 11 planet i ich pięciu typów - wodnych i lądowych, zamrożone, gaz i umarłych. Najczęstszym celem rozwoju jest, oczywiście, Planet Earth. Bogactwa i zasobów mineralnych, a także korzystne warunki naturalne (obecność tlenu w atmosferze) sprawiają, że to idealne miejsce do stworzenia systemu kolonialnego.

Biorąc pod uwagę powyższe, ktoś może odnieść wrażenie, że gwiezdnego trzęsienia lepiej grać tylko zatwardziałych Roleplayers, ale spieszę uspokoić - do gry w pełnym wymiarze kosmicznym "voynushki" tu będzie również możliwe. Podbój terytoriów, w celu ochrony swoich koloniach lub kolonie jego klanu - to, w którym można w pełni wyrazić umiejętności i wykorzystywania ich potencjału, jako dowódcy wojskowego.